Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu
ROGON Managerlik iftiharla sunar: Attila Szalai
1 / 9
  Veloci - 14.01.2021 18:18

Lider Stoper eksikliğimiz malum

Sokratis‚ Simon Deli vs derken ;

Rogon Managerliğin önerisiyle gündeme gelen anlaşmak üzere olduğumuz iddia edilen 22 yaşındaki Attila Szalai nin 1 maçını sizler için izledim.

Bu maçta Macaristan 3lü stoper oynuyor.Szalai 3lü savunmanın en solundaki stoper 1.92 boyunda mavi ayakkabılı olan

Maç linki;

https://fullmatchsports.co/hungary-vs-russia-full-match-unl-2020-21/?tab=fi rst-half

https://fullmatchsports.co/hungary-vs-russia-full-match-unl-2020-21/?tab=second-half

Maçtan bazı not aldığım dakikaları sizlerle paylaşmak istiyorum;

4.45
14.45
36.45
45.30
48.40
53.00
61.15
67.25
71.20

Sormak istediğim bu arkadaş hangi amaçla alınıyor?

Rogon bu oyuncuyu önerdikten sonra bizim o muhteşem scoutlarımız(!) bu oyuncuyu izledi mi ?

Attila Szalai bizim lider stoper eksikliğimizi kapatabilir mi?

Maurico Lemostan tam olarak artısı nedir ?

Lig yarışında bize ne gibi bir fayda sağlayacak?

Bu arkadaşı yatırım aracı olarak alıyorsak Lider stoper takribi olarak hangi sene takımımıza katılır?

[alıntı yap]

FBKAAN1907 - 14.01.2021 18:26

Not aldığın dakikalarda ne yaptı bu oyuncu hatalı pas mı top mu kaptırdı? Onları da yazsaydın ya

[alıntı yap]

Cat Hunter - 14.01.2021 18:30

Macaristan´a karşı içeride 0-1 ve deplasmanda 0-2 kaybettiğimiz iki milli maçta da 90 dk. forma giydi‚ üçlü savunmanın sol tarafında oynadı‚ az kızdırmadı...

[alıntı yap]

mhalici81 - 14.01.2021 18:34

Sagol bu siteden haberim yoktu

[alıntı yap]

Fener_67 - 14.01.2021 18:35

Tesadüf ki dün transfermarkttan oyuncuların menajerlik şirketlerine gözüm takıldı.Bizim oyunculara baktım şöyle bir‚ 2 tane bu ROGON olan vardı(Belki daha fazladır hepsine de bakmadım).Biri Gustavo´ydu diğeride Pelkas´tı sanırım.

Bu şirketle ilişkiler iyi demek ki‚ ellerindeki oyunculara bir bakmak lazım.

Mesaj Fener_67 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

howarda1907 - 14.01.2021 20:11

Kulüp içinde bu Rogon ile kimin ne ilişkisi varsa artık deşifre olsun‚ lider stoper lazım diyoruz hala kariyerinde sıradan bir macar takımı ile g.kıbrıs takımında oynamış oyuncuyu getirmeye çalışıyorlar.

[alıntı yap]

Hakan Pehlivan - 14.01.2021 21:17

yeni kazmamız bu muymuş

[alıntı yap]

Stojkovic - 14.01.2021 21:46

Mesajı Gönderen: Veloci:cLink:5446893
Lider Stoper eksikliğimiz malum

Sokratis‚ Simon Deli vs derken ;

Rogon Managerliğin önerisiyle gündeme gelen anlaşmak üzere olduğumuz iddia edilen 22 yaşındaki Attila Szalai nin 1 maçını sizler için izledim.

Bu maçta Macaristan 3lü stoper oynuyor.Szalai 3lü savunmanın en solundaki stoper 1.92 boyunda mavi ayakkabılı olan

Maç linki;

https://fullmatchsports.co/hungary-vs-russia-full-match-unl-2020-21/?tab=first-half

https://fullmatchsports.co/hungary-vs-russia- full-match-unl-2020-21/?tab=second-half

Maçtan bazı not aldığım dakikaları sizlerle paylaşmak istiyorum;

4.45
14.45
36.45
45.30
48.40
53.00
61.15
67.25
71.20

Sormak istediğim bu arkadaş hangi amaçla alınıyor?

Rogon bu oyuncuyu önerdikten sonra bizim o muhteşem scoutlarımız(!) bu oyuncuyu izledi mi ?

Attila Szalai bizim lider stoper eksikliğimizi kapatabilir mi?

Maurico Lemostan tam olarak artısı nedir ?

Lig yarışında bize ne gibi bir fayda sağlayacak?

Bu arkadaşı yatırım aracı olarak alıyorsak Lider stoper takribi olarak hangi sene takımımıza katılır?

Ilk uc pozisyona baktiktan sonra gerisini getirmeye icim el vermedi...

Rum liginden stoper bulmak zaten ayri bir kafa...

Offffffff....

[alıntı yap]

Cold_Fire - 14.01.2021 23:08

Mesajı Gönderen: Fener_67:cLink:5446900
Tesadüf ki dün transfermarkttan oyuncuların menajerlik şirketlerine gözüm takıldı.Bizim oyunculara baktım şöyle bir‚ 2 tane bu ROGON olan vardı(Belki daha fazladır hepsine de bakmadım).Biri Gustavo´ydu diğeride Pelkas´tı sanırım.

Bu şirketle ilişkiler iyi demek ki‚ ellerindeki oyunculara bir bakmak lazım.

Mesaj Fener_67 tarafından düzenlenmiştir...

Iyi olmaz mı.

Geçen sene 1 yıldır top oynamayan Falette´yi kitlediler bize. Şu an Almanya 2.liginde oynuyor.
Ademi Rogon´un oyuncusu.
Tolga Ciğerci Rogon oyuncusu.

İlişkilerimizi iyi tutalım ki bize kitlemeye devam etsinler.

Futbol dehası Ali Koç Falette transferini duyururken ´Rogon menejerlik şirketi Luis Gustavo´ yu önerdi‚ aldık iyi çıktı. Stoper önerin dedik Falette´yi önerdiler alıyoruz´´
demişti.
7 m euro verdiğin oyuncunun iyi çıkmasına şaşırdığı kafaya mı şaşırmak lazım ya da Scout transferiymiş gibi tanınmayan Luis Gustavo diye bir oyuncu önerdiler aldık iyi çıktı der gibi anlatmasın mı şaşırmak lazım.

Şimdi bu Atilla nasıl oyuncudur bilemem.

Ama sen sportif direktör getiriyorsun‚ Scout vs. diye hikayeler okuyorsun sonra gidip menejerlik şirketi ile iş tutuyorsun. Bildiğin mağara devri yaşatıyor Ali Koç bize maşallah. Rogon öneriyordur Emre kasetten izliyordur Allah bilir. Al sana gül gibi sportif direktör

[alıntı yap]

Fener_67 - 14.01.2021 23:17

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:5447627

Iyi olmaz mı.

Geçen sene 1 yıldır top oynamayan Falette´yi kitlediler bize. Şu an Almanya 2.liginde oynuyor.
Ademi Rogon´un oyuncusu.
Tolga Ciğerci Rogon oyuncusu.

İlişkilerimizi iyi tutalım ki bize kitlemeye devam etsinler.

Futbol dehası Ali Koç Falette transferini duyururken ´Rogon menejerlik şirketi Luis Gustavo´ yu önerdi‚ aldık iyi çıktı. Stoper önerin dedik Falette´yi önerdiler alıyoruz´´
demişti.
7 m euro verdiğin oyuncunun iyi çıkmasına şaşırdığı kafaya mı şaşırmak lazım ya da Scout transferiymiş gibi tanınmayan Luis Gustavo diye bir oyuncu önerdiler aldık iyi çıktı der gibi anlatmasın mı şaşırmak lazım.

Şimdi bu Atilla nasıl oyuncudur bilemem.

Ama sen sportif direktör getiriyorsun‚ Scout vs. diye hikayeler okuyorsun sonra gidip menejerlik şirketi ile iş tutuyorsun. Bildiğin mağara devri yaşatıyor Ali Koç bize maşallah. Rogon öneriyordur Emre kasetten izliyordur Allah bilir. Al sana gül gibi sportif direktör

Bende demek ki daha çok bu havuz içinden adam getirme ihtimalleri yüksek olduğundan sahip oldukları oyunculara bir göz atmak gerek dedim.Yoksa aynı şekilde bende sağlıksız buluyorum menejerlerin dümen suyuna gitmeyi.

[alıntı yap]

1 / 9