Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Türk Futbolu Forumu
AntuHaber: 2018 - 2019 Sezonu Süper Lig Takip Başlığı
1161 / 1176
  Hakan_Turan - 20.05.2019 00:05

melih şendil iddaa mı yapmıs napmıs o nasıl bagırmak öyle

[alıntı yap]

unbounded_mindd - 20.05.2019 00:16

basaksehir gibi zar zor gol yiyen bir takım nasil 10 dakikada 4 kere gol yiyebiliyor anlamak güc gercekten.

[alıntı yap]

inadına heves - 20.05.2019 00:39

Bu sezon yeni başkan yeni bir hevesle alındı yine digiturk üyelikleri ama sonuç yine hüsran yine tiyatro..İptal kampanyası başlatılıp herkesin destek olması gerekiyor..

[alıntı yap]

cezso - 20.05.2019 00:52

Mesajı Gönderen: BaY-FB:cLink:1754589
Başak ile biz çekişseydik süper kadro ve süper oynayarak devam etseydik rte başakı ben kurdum dedikten sonra şampiyonluk şansımız olurmuydu.Hakemler baiakı koruyup bizi katletmek için fırsat kollarmıydı.Cevabınıza göre bu sene kimin korunduğu belli olacak

aynen bursada olduğu gibi

[alıntı yap]

TR-CaPTaiN - 20.05.2019 01:11

Onun bunun çocukları 2. golü attıktan sonra Başakşehir´e 5 dakika aralıksız futbol oynama fırsatı vermediler. Tercümanına kadar sahada pislik yaptı yavşaklar.

[alıntı yap]

axe1907_Fb - 20.05.2019 01:12

bizim gucumuz yok . uzgunum

yani yaptırım gucumuz yok ..

hiç biseye sahip degiliz.

bursa bile son macta sampiynluk vermez ama biz veririz.

baska hiç bisey demiyorum...........

bu takımın herşeyinin değişmesi lazım

yoksa daha çok i6s sampiyonlugu ızleriz

benim bir büyük kuzen var adamın kafası su ‚ kadikoy de gs ye 10 atmak mı ‚ yoksa o sene sampiyon olmak mı de verecegi cvp 10 atmak olur .

kafaya bak . adam için gs yi yenmek sampiyon olmaktan daha onemli.

adam bana olsun ama gs bizi yenemedi diyo ‚ bu kafa da cok adam var taraftar . bu durumun sebeplerinden biri bu kafada adamlar oldukca biz sampiyon olamayız

adam 6 atmayı sampiyonluktan daha onemli goruyor neymiş
hep sampiyon olunurmus ama 6 bi kere atilirmiş
bu kafada burada cok fazla adam var. ama sorsan en büyük Fenerbahceli onlar .. ve bu kuzen aykut sevdalisidir.

sokmusum 20 yillik yenilmezlik serisine
keske tam tersi olaydı da bizim samiynluk sayımızı 22 olaydı
keşke gs bize 6 ataydı da biz sampiyon olaydık sürekli..

Mesaj axe1907_Fb tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Haluk1907 - 20.05.2019 01:33

Mesajı Gönderen: karaccili:cLink:1739771
ben ali koç ekibini hazırlamış‚ transfer edilecekleri‚ gönderilecekleri belirlemişler diye düşünüyordum daha hoca belli değil. aykut güzellemeleri yapıyor.

bu şartlarda bu kafayla

1. 6s

2. başakşehir

3. biz

4. sürpriz takım diyorum

emziktaş ilk 6 ya zor girer.

[alıntı yap]

Haluk1907 - 20.05.2019 01:35

Mesajı Gönderen: HuseyinAkçay:cLink:1754588
Şu anda Erzurum da otel de bulananlar muhtemelen kutlamaları duyuyordur‚ utanıyorlar mı aceba ?

Pencereden tura çıkanları zevk ile izliyorlardır.

[alıntı yap]

themis - 20.05.2019 01:42

Mesajı Gönderen: TR-CaPTaiN:cLink:1754611
Onun bunun çocukları 2. golü attıktan sonra Başakşehir´e 5 dakika aralıksız futbol oynama fırsatı vermediler. Tercümanına kadar sahada pislik yaptı yavşaklar.

Sistem boyle isliyor turkiyede. Korkudan da fatosa kimsevses cikaramiyor. Zaten federasyonun kurullarinda ve idare kisminda bunlarin tetikcileri var. Bizim ruhsuz topcular saha icinde hakli olduklarinda bile isyan edemiyor. Keza yoneticilerde oyle.
Aziz yildirim ne kadar bagirip cagiriyo gibi gorunsede o da birsey yapamadi bu duzene. Aslinda susmayip cogu pis isleri donen dolaplari cikip anlatmali.
Gs lisesinden mezun kurullarda ve yonetimde yer alan tahsilli lobi
Fatosun tetikcisi olup liglerde gorev yapan futbolcu eskileri teknik direktorler ve halen futbol oynayan topcular
Fatostan ve bu lobiden korkup ekmek parasindan olmak istemeyen futbol yorumculari
Say say bitmez.

Bu sistem boyle surer gider. Siz zannefiyormusunuz ki 2010 2011 yilinda 6s sampiyon olsa sike operasyonu olacakti.
Bir sezon once bursa yerine biz sampiyon olsak sike operasyonu o sene olurfu

[alıntı yap]

çubuklukalın! - 20.05.2019 01:51

Mesajı Gönderen: çördüklü1907:cLink:1754560

Gezi olayları olduğu yıllarda ‚ başta bizim ve bjk stadlarında hükümet aleyhine tezahüratlar yapılırken; 6s stadında hükümet aleyhine tezahürat yapanları dövüyorlardı. 6s başkanı ise akpyi övüyor. 6s lilerin tamamına yakınının akpye oy verdiğini söylüyordu. Yandaş medya ve hükümet bu yüzden 6s ye her zaman sahip çıkar ve takdir eder.

Aferim onlara‚ o taraftarlara madalya takalım (ironi içerir)‚ futbolu siyasete alet etmek ve bunu yaparken de iktidarın şimşeklerini hiç gereksiz yere üzerine çekmek (zeka küpleri).

Bir camia her durumda takımının çıkarlarını önde tutmuyorsa her türlü rezilliğe mahkumdur‚ senin ne işin var siyasetle‚ siyasi parti misin sen? Don Kişotluğun bedelini ahmakça ödersin.

Saygılar.

[alıntı yap]

1161 / 1176