Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
İslam Çupi Yazıları Arşivi
15 / 16
  Terakki - 14.04.2010 23:45

İslam baba‚
nur içinde yat mekanın cennet olsun.

[alıntı yap]

  seçkinhan - 26.04.2010 14:14

Nur içinde yat İslan Çupi.

[alıntı yap]

  mute54 - 04.05.2010 00:52

Vay be arkadaş bir insanın kaleminden bu kadar dürüstlük böyle bir sevda dökülebilir mi?Nasıl Lefter‚Can Bartu gibi isimler bir futbol efsanesiyse İslam Çupi de sadece bir gazeteci olarak değil bir futbol adamı olarak efsanedir.Memlekette her zaman taklitçilerden yakındık bu zamana kadar‚ keşke biri çıksa da İslam Baba´yı taklit etmeye çalışsa‚taklitinin bile bugünkü gazetecilerin hepsinden daha fazla zevk vereceğine eminim. Maradona´nın nasıl Messi´si geldiyse‚Allah hepimize yeni bir İslam Çupi nasip etsin.Allah rahmet eylesin‚toprağı bol ruhu şad olsun..

[alıntı yap]

  FBVB - 09.07.2010 13:43

Sevdamıza sevda katan insan.. Mekanın cennet olsun İslam Baba..

[alıntı yap]

  K-ALEX- - 09.07.2010 18:53

´´Rahat uyu İslam Baba bugünde çok şükür Fenerbahçeliyiz..´´

[alıntı yap]

  kadirakin82 - 22.07.2010 16:26

Alıntı yapmaktan onur duyduğum insan...

Mekanın Cennet olsun...

[alıntı yap]

  sakirizm - 23.01.2011 03:11

Hepsini tek tek okudum. Tüylerim diken diken oldu..

NUR İÇİNDE YAT BABA..

Çok şükür ki FENERBAHÇELİYİZ...

[alıntı yap]

  istinyeli - 09.02.2011 19:23

Ruhun şad olsun büyük üstad.

[alıntı yap]

  shadowtr - 11.03.2011 15:55F.Bahçe takımının hali


İslam ÇupiAziz Yıldırım açık farkla Fenerbahçe kulübünün ikinci defa başkanlığını kazandı. Bu bazı önemli şeyleri anlatmaktadır Fenerbahçe´de... Vefa Küçük ve listedekilerin hiçbir hazırlık yapmadan bir sandık rekabetine girmelerini... Aziz Yılmaz gibi kocaman grubu olan bir liderin kesin yenilgisini... Ali Şen gibi kendini Fenerbahçe için hala dev gören bir eski başkanın genel kurul karşısındaki tarihsel forsunu tamamen yitirdiğini... Fenerbahçe ilk defa takımı şampiyon yapmamış bir başkanı seçerek kongre eğilimini ve bakış açısını değiştirmiştir.
Şimdi yapılacak ilk iş Fenerbahçe´deki dargın kampları birbirine yakınlaştırmak ve barıştırmak‚ Fenerbahçe´deki bölünmüşlüğü yapıştırmak‚ Oğuz ve Aykut´un Fenerbahçeliliğini sezon sonunda veya başında bir jübile yaparak tescil etmektir. Her Fenerbahçeli´nin gönlünde en büyük yangın olan lig şampiyonluğunu Fatih Terim ve diğer Galatasaraylı futbolcuları alarak değil‚ Sarı - Lacivertli renklere gönül vermişlerle sağlamak bu kulübe aşkla bağlı olanların en kocaman dilekleridir. Gaziantep önündeki hezimet Fenerbahçe kadrosunun önümüzdeki yıl tamamen değiştirilmesi gerçeğini bir kere daha anlatmaktadır. Takımda yedi sekiz futbolcu en basit stopu ve pası yapmaktan ve atmaktan acizdir. Fenerbahçe öncelikle gerek Türk gerekse yabancı transfer olarak bu takıma layık bir seviyeye çıkarılmalı‚ ondan sonra bu kadroya uygun yeni bir teknik direktör bulmalıdır. Fenerbahçe´deki futbolcu fakirliği ve perişanlığı ıslah edilmelidir öncelikle...
İstanbulspor ve Adanaspor´da futbolcu olarak son mevsimlerini sürdüren Aykut ve Oğuz´un ne kadar Fenerbahçeli oldukları kimse ile tartışılmaz. Onlar koparıldıkları camiadan kopartıldıkları günden şu saate kadar geri dönüşten başka bir şeyi düşünmediler. Bunu sağlamak Aziz Yıldırım´a düşmektedir.
Bu arada milli takımlar teknik direktörü Mustafa Denizli´nin Oğuz´a yaptığı jest bana göre göz yaşartıcıdır. Oğuz´u Belçika ve Hollanda´da Haziran´da yapılacak final oyunlarının kadrosuna çağırmak bir antrenörün bir sembol futbolcuya vereceği en büyük ödüldür. Final kadrosuna çağrılmak bir iki maçta bir kaç dakika oynatılmak‚ milli takıma büyük hizmetleri dokunan Oğuz´a verilebilecek en güzel anlamlı bir kapanış ödülüdür. Türk futboluna Fenerbahçe‚ İstanbulspor ve Adanaspor´a oyuncu olarak büyük hizmetler veren Oğuz´a böyle bir son hazırlamak Mustafa Denizli gibi hem teknik direktörlüğü hem düşünceleri sarsıcı bir adama fevkalade uyan bir davranıştır. Fenerbahçe´ye ikinci defa döndüklerinde Oğuz Çetin teknik direktörlüğe‚ Aykut Kocaman menajerliğe soyunacaksa bu meslekler için acele etmemelidirler. Önce oturup karar vermeli‚ sonra içerde ve dışarda bir eğitim döneminden geçmeli‚ gerekirse bir ufak takımda bir iki yıl tatbikat yapmalı‚ sonra Fenerbahçe´nin başına oturmalıdırlar.
Acele edenler Rıdvan´ın akibetine uğrarlar. Sonra ordan dönüş de olmaz‚ düzeltme de...


Mesaj fenerbros tarafından düzenlenmiştir...Büyüksün... Mekanın cennet olsun...

[alıntı yap]

  HuseyinSener - 06.07.2011 12:36

işlam babam senin gibi fenerbahçelileri görüp okumak şereftir bize mekanın cennet olsun baba islam abicim sagılar secgiler...

[alıntı yap]

15 / 16