Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
TV Spor Ekranı
1 / 73
  eerol - 13.08.2018 15:17

13.08.2018 | PAZARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

14.30 | FIFA U20 Kadınlar Dünya Kupası | İspanya - ABD | Eurosport 2 / HD

17.30 | FIFA U20 Kadınlar Dünya Kupası | Almanya - Haiti | Eurosport 2 / HD

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Antalyaspor | beIN Sports 1

21.45 | Spor Toto 1.Lig | İstanbulspor - Afjet Afyonspor | beIN Sports Max 1

HENTBOL

21.30 | Hentbol U18 Avrupa Şampiyonası | Türkiye - Karadağ | EHF TV

BİSİKLET

16.00 | Binckbank Bisiklet Turu | 1.Tur | Eurosport / HD

19.30 | Vargarda Kadınlar Bisiklet Turu | İsveç | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

18.00 | Antrenman | Benfica | FB TV

19.15 | Antrenman | Fenerbahçe | FB TV

19.30 | Basın Toplantısı | Rui Vitoria | FB TV

20.00 | Basın Toplantısı | Philip Cocu | FB TV&TRT Spor&A Spor&Tivibu Spor&beIN Sports Haber

20.30 | Futbol Anadolu | TRT Spor

21.00 | Artı Futbol | A Spor

22.00 | Transfer Market | Tivibu Spor

22.00 | Yüz Yüze Futbol | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.30 | Derin Futbol | Beyaz TV

[alıntı yap]

  eerol - 14.08.2018 20:31

14.08.2018 | SALI | TV FUTBOL EKRANI

14.35 | Çin Süper Ligi | Beijing Guoan - Dailan Yifang | S Sport Plus

20.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu | BATE Borisov - Qarabağ (1-0) | CBC Sport HD

20.30 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu | Spartak Moskova - PAOK (2-3) | Match TV&Varzish Sport HD&Arena Sport 4

21.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu | Fenerbahçe - Benfica (0-1) | Spor Smart HD

21.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu | Vidieton - Malmö (1-1) | M4 Sport

21.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu | Dinamo Zagreb - FC Astana (2-0) | Arena Sport 2

21.30 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu | Spartak Trnava - Crvena Zvezda (1-1) | Arena Sport 1

21.45 | İngiltere Lig Kupası 1.Tur | Leeds United - Bolton | Arena Sport 3&Eleven Sports 2 Poland HD

21.45 | İngiltere Lig Kupası 1.Tur | Yeowil Town - Aston Villa | Arena Sport 5

03.45 | Copa Sudamericana | Club Nacional - Sol de America | S Sport

BASKETBOL

17.00 | FIBA U16 Avrupa Şampiyonası Son 16 | Türkiye - Gürcistan | FIBA TV YouTube

03.00 | WNBA | Minnesota Lynx - Chicago Sky | NBA TV

05.30 | WNBA | Los Angeles Sparks - New York Liberty | NBA TV

BİSİKLET

16.00 | Binckbank Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

18.00 | 90 A | A Spor

19.30 | Hedef Süper Lig | TRT Spor

20.00 | Kırmızı Çizgi+ | Turkcell TV

20.00 | Maça Doğru | A Spor

22.45 | Aktüel Futbol | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

  eerol - 15.08.2018 22:36

15.08.2018 | ÇARŞAMBA | TV FUTBOL EKRANI

12.00 | U23 Asya Oyunları | Suudi Arabistan - İran | Varzish Sport HD

13.00 | Çin Süper Ligi | Shanghai SIPG - Guangzhou RF | S Sport Plus

19.00 | Hazırlık Maçı | Hamburg - Bayern Münih | Sport 1 Germany / HD

19.15 | Joan Gamper Kupası | Barcelona - Boca Juniors | Varzish Sport HD&Match TV

22.00 | UEFA Süper Kupa | Real Madrid - Atletico Madrid | CBC Sport HD&Varzish Sport HD&HRT TV2&RAI 1 / HD&M4 Sport&Arena Sport 1&IR See+&Irib Varzesh

BASKETBOL

02.00 | WNBA | Indiana Fever - Washington Mystics | NBA TV

05.00 | WNBA | Las Vegas Aces - New York Liberty | NBA TV

HENTBOL

17.30 | Hentbol U18 Avrupa Şampiyonası | Türkiye - Büyük Britanya | EHF TV

BİSİKLET

15.30 | Binckbank Bisiklet Turu | 3.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

18.30 | Basın Toplantısı | Şenol Güneş | BJK TV&TRT Spor&beIN Sports Haber&A Spor

19.30 | Basın Toplantısı | Abdullah Avcı | TRT Spor&beIN Sports Haber&A Spor

20.30 | Aktüel Futbol | TRT Spor

21.00 | Transfer Raporu | A Spor

21.00 | Ters Köşe | Tivibu Spor

22.00 | Transfer Market | Tivibu Spor

22.00 | Futbolun Zirvesi | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

01.15 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

  eerol - 16.08.2018 11:36

16.08.2018 | PERŞEMBE | TV FUTBOL EKRANI

12.00 | U23 Asya Oyunları | Pakistan - Japonya | Varzish Sport HD

15.00 | U23 Asya Oyunları | Katar - Özbekistan | Varzish Sport HD

17.00 | FIFA U20 Kadınlar Dünya Kupası Çeyrek Final | İspanya - Nijerya | Eurosport 2 / HD

18.00 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | Niedercorn - Ufa (1-2) | Match TV

19.30 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | Kopenhang - CSKA Sofia (2-1) | BNT HD&BNT 1

20.00 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | Zenit - Dinamo Minsk (0-4) | Varzish Sport HD

20.30 | FIFA U20 Kadınlar Dünya Kupası Çeyrek Final | Fransa - Kuzey Kore | Eurosport / HD&Eurosport 1 Germany / HD

20.30 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | Luzern - Olympiakos (0-4) | RTS Deux HD&SRF Zwei HD

20.45 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | LASK Linz - Beşiktaş (0-1) | LT1 Austria

21.00 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | F91 Dudalenga - Legia Warsaw (2-1) | TVP Sport Poland

21.30 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | Partizan - Nordsjaelland (2-1) | Arena Sport 1

21.30 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | FCSB - Hajduk Split (0-0) | Arena Sport 3

21.45 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | Burnley - Başakşehir (0-0) | Sport 1 İsrael

21.45 | İngiltere Lig Kupası 1.Tur | Sunderland - Sheffield Wednesday | beIN Sports 1&Arena Sport 5&Eleven Sports 2 Poland HD

21.45 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | Rijeka - Sarpsborg (1-1) | Arena Sport 2

22.30 | UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu | Braga - Zorya Luhansk (1-1) | 2+2

01.30 | Copa Sudamericana | Botafogo RJ - Nacional Asuncion | S Sport&Arena Sport 1

03.45 | Copa Sudamericana | Defonsor Sporting - Fluminense | S Sport&Arena Sport 1

HENTBOL

21.30 | Hentbol U18 Avrupa Şampiyonası | Çekya - Türkiye | EHF TV

ATLETİZM

15.30 | Turkcell Atletizm Süper Ligi | 2.Gün | S Sport

BİSİKLET

15.30 | Binckbank Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport / HD

18.00 | Norveç Arktik Yarışı | 1.Etap | Eurosport / HD

22.30 | Colorado Classic Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

18.45 | Basın Merkezi | TRT Spor

19.45 | 1.Lig Gündemi | TRT Spor

20.00 | Oyun Kurucu | beIN Sports Haber

20.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

22.35 | Aktüel Futbol | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.30 | Ters Köşe | Tivibu Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

  eerol - 17.08.2018 19:05

17.08.2018 | CUMA | TV FUTBOL EKRANI


17.00 | Spor Toto 1.Lig | Ümraniyespor - Adanaspor | beIN Sports Max 1
19.15 | Spor Toto 1.Lig | Elazığspor - Boluspor | beIN Sports Max 1
21.15 | İspanya La Liga | Girona - Valladolid | beIN Sports 2&Eleven Sports 1 Poland HD
21.45 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Sivasspor | beIN Sports 1
21.45 | Fransa Ligue 1 | Reims - Lyon | beIN Sports 4&Varzish Sport HD&Arena Sport 3
21.45 | İngiltere Championship | Birmingham - Swansea | beIN Sports Max 1&Eleven Sports 2 HD&Betfred TV
21.45 | DFB Pokal 1.Tur | Schweinfurt - Schalke 04 | Arena Sport 1
23.15 | İspanya La Liga | Real Betis - Levante | beIN Sports 2&Canal+ Sports 2 Poland HD

BASKETBOL

16.45 | FIBA U16 Kızlar Avrupa Şampiyonası | Çekya - Türkiye | FIBA TV YouTube

19.15 | FIBA U16 Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Hırvatistan - Fransa | FIBA TV YouTube

21.15 | Tekerlekli Sandalye Dünya Şampiyonası | Türkiye - Brezilya | TRT Spor

21.30 | FIBA U16 Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Türkiye - İspanya | FIBA TV YouTube

02.00 | WNBA | Washington Mystics - Los Angeles Sparks | NBA TV

05.00 | WNBA | Seattle Storm - New York Liberty | NBA TV

BİSİKLET

16.00 | Binckbank Bisiklet Turu | 5.Etap | Eurosport / HD

22.30 | Colorado Classic Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.30 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.00 | Transfer Raporu | A Spor

23.00 | Başlama Vuruşu | TRT Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.30 | Artı Futbol | A Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

  eerol - 18.08.2018 13:56

18.08.2018 | CUMARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

14.30 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Newcastle | S Sport&İdman TV&Canal+ Sport 2 Poland HD
14.35 | Çin Süper Ligi | Beijing Renhe - Beijing Guoan | S Sport Plus
15.00 | U17 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor | FB TV
16.30 | Spor Toto 1.Lig | Hatayspor - Karabükspor | beIN Sports Max 1
16.30 | DFB Pokal 1.Tur | Drochtersen - Bayern Münih | Arena Sport 2
17.00 | İngiltere Premier Lig | Everton - Southampton | S Sport
17.00 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Fulham | beIN Sports 1&İdman TV&Varzish Sport HD&IR See+
17.00 | İngiltere Premier Lig | Leicester City - Wolverhampton | beIN Sports 2
17.00 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Bournemouth | beIN Sports 3&Canal+ Sport 2 Poland HD
17.00 | İngiltere Championship | Millwall - Derby County | beIN Sports Max 2&Eleven Sports 1 Poland HD
17.00 | U19 Elit Akademi Ligi | Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor | FB TV
17.30 | Azerbaycan Premier Lig | Sebail - Qarabağ | CBC Sport HD
18.00 | Fransa Ligue 1 | Guingamp - PSG | beIN Sports 3&Arena Sport 3&TV5 Monde&Irib Varzesh
19.00 | İtalya Serie A | Chievo - Juventus | beIN Sports 3&Arena Sport 4&Türkmenistan Sport HD&Eleven Sports 2 Poland HD
19.00 | Belçika Pro Lig | Lokeren - Standart Liege | S Sport Plus&Arena Sport 5
19.15 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - Kayserispor | beIN Sports 1
19.15 | Spor Toto 1.Lig | Osmanlıspor - Giresunspor | beIN Sports Max 1
19.15 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Espanyol | beIN Sports 4&Eleven Sports 1 Poland HD

19.30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Arsenal | S Sport&İdman TV&Varzish Sport HD&Canal+ Sport 2 Poland HD&IR See+&Irib TV3

19.30 | İngiltere Championship | Preston - Stoke City | beIN Connect

19.30 | Hollanda Eredivisie | VVV Venlo - Ajax | S Sport Plus

19.30 | Azerbaycan Premier Lig | Zira - Keşla | CBC Sport HD

19.30 | Ukrayna Premier Lig | Dinamo Kiev - Oleksandria | 2+2

21.00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Lille | beIN Connect&Arena Sport 4

21.00 | Fransa Ligue 1 | Caen - Nice | Arena Sport 5

21.00 | Portekiz Premier Lig | Boavista - Benfica | Uçankuş TV

21.15 | İspanya La Liga | Villarreal - Real Sociedad | beIN Sports 3&Türkmenistan Sport HD&Canal+ Poland HD

21.30 | İtalya Serie A | Lazio - Napoli | beIN Sports 4&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Arena Sport 3&Eleven Sports 2 Poland HD

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe | beIN Sports 1&Look TV&Sport 1 Israel&Digi Sport 3&beIN Sports France Max 10 HD

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Atiker Konyaspor | beIN Sports 2

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Altınordu - Gençlerbirliği | beIN Sports Max 1

21.45 | Hollanda Eredivisie | Fortuna Sittard - PSV | S Sport Plus

23.00 | Portekiz Premier Lig | Sporting Lisbon - Vitoria Setubal | RTP Internacional

23.00 | MLS | Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy | Eurosport 2 / HD

23.15 | İspanya La Liga | Barcelona - Alaves | beIN Sports 3&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Türkmenistan Sport HD&Eleven Sports 1 Poland HD

01.00 | Brezilya Serie A | Corinthians - Gremio | beIN Sports 2&Arena Sport 1

BASKETBOL

16.45 | FIBA U16 Kızlar Avrupa Şampiyonası | Fransa - Türkiye | FIBA TV YouTube

21.15 | Tekerlekli Sandalye Dünya Şampiyonası | Türkiye - Japonya | TRT Spor

23.00 | WNBA | Indiana Fever - Chicago Sky | NBA TV

VOLEYBOL

15.15 | Plaj Voleybolu Majör Serisi Erkekler Yarı Final | Almanya | S Sport Plus

15.15 | Plaj Voleybolu Majör Serisi Kadınlar Çeyrek Final | Almanya | S Sport Plus

17.45 | Plaj Voleybolu Majör Serisi Kadınlar Çeyrek Final | Almanya | S Sport Plus

20.15 | Plaj Voleybolu Majör Serisi Erkekler 3.Lük Maçı | Almanya | S Sport Plus

21.30 | Plaj Voleybolu Majör Serisi Erkekler Final | Almanya | S Sport Plus

HENTBOL

19.30 | Hentbol U18 Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Türkiye - Avusturya | EHF TV

ATLETİZM

16.00 | Diamond League | Birmingham | S Sport Plus

BOKS

22.00 | WBC Tüy Siklet | C.Frampton - L.Jackson | DMAX

23.00 | Ağır Siklet | T.Fury - F.Planeta | DMAX

BİSİKLET

16.00 | Binckbank Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport / HD

18.00 | Norveç Arktik Yarışı | 3.Etap | Eurosport / HD

22.00 | Colorado Classic Bisiklet Turu | 3.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

13.30 | Spor Haftasonu | TRT Spor

18.00 | Maç Günü | A Spor

19.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

23.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.40 | %100 Futbol | NTV

23.45 | Stadyum | TRT Spor

[alıntı yap]

  eerol - 19.08.2018 15:07

19.08.2018 | PAZAR | TV FUTBOL EKRANI



14.35 | Çin Süper Ligi | Guangzhou Evergrande - Tianjin Quanjian | S Sport Plus
15.30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Huddersfield | S Sport&İdman TV&Canal+ Poland HD&IR See+&Betfred TV
15.30 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Watford | beIN Sports 1
15.30 | Belçika Pro Lig | Antwerp - Club Brugge | S Sport Plus&Arena Sport 3&Türkmenistan Sport HD
16.00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Saint Etienne | beIN Sports 2&Arena Sport 1
16.30 | U21 Süper Lig | BB Erzurumspor - Beşiktaş | BJK TV
16.30 | DFB Pokal 1.Tur | Victoria Köln - RB Leipzig | Eurosport 1 Polska / HD
17.30 | Azerbaycan Premier Lig | Neftchi - Qabala | CBC Sport HD
18.00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Manchester United | S Sport&İdman TV&Varzish Sport HD&Match TV&Canal+ Sport 2 HD&IR See+&Betfred TV&Irib TV 3
18.00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse - Bordeaux | beIN Sports 4&Arena Sport 1
19.00 | İtalya Serie A | Torino - Roma | beIN Sports 3&Arena Sport 4&Eleven Sports 1 Poland HD

19.00 | Belçika Pro Lig | Genk - Charleroi | S Sport Plus&Arena Sport 5

19.15 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Beşiktaş | beIN Sports 1&Look TV&Digi Sport 3&Sport 1 Israel&beIN Sports France Max 9 HD

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Çaykur Rizespor | beIN Sports 2

19.15 | Spor Toto 1.Lig | Adana Demirspor - Denizlispor | beIN Sports Max 1

19.15 | Spor Toto 1.Lig | Afjet Afyonspor - Altay | beIN Sports Max 2

19.15 | İspanya La Liga | Eibar - Huesca | beIN Connect&Türkmenistan Sport HD

19.30 | Azerbaycan Premier Lig | Sabah - Sumqayıt | CBC Sport HD

19.30 | Ukrayna Premier Lig | Zorya Luhansk - Olimpik Donetsk | Unian TV

20.30 | Portekiz Premier Lig | Belenenses - Porto | S Sport Plus

21.15 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Sevilla | beIN Sports 3&Türkmenistan Sport HD&Eleven Sports 3 Poland HD

21.30 | İtalya Serie A | Sassuolo - İnter | beIN Sports 4&CBC Sport HD&Arena Sport 4&Eleven Sports 2 Poland HD

21.30 | İtalya Serie A | Parma - Udinese | beIN Connect&Arena Sport 3

21.30 | İtalya Serie A | Sampdoria - Fiorentina | beIN Connect&Eleven Sports 1 Poland HD

21.30 | Rusya Premier Lig | Rostov - Yenisey | Match TV

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Göztepe | beIN Sports 1&beIN Sports 4K&Look TV&Digi Sport 3&Sport 3 Israel&SportKlub 3&beIN Sports France Max 9 HD

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Aytemiz Alanyaspor - Ankaragücü | beIN Sports 2

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Eskişehirspor - Balıkesirspor | beIN Sports Max 1

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Gazişehir Gaziantep FK - İstanbulspor | beIN Sports Max 2

22.00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Marsilya | beIN Connect&Arena Sport 1

22.00 | Brezilya Serie A | Botafogo RJ - Atletico Mineiro | beIN Connect&Irib Varzesh

23.00 | MLS | Atlanta United - Columbus Crew | Eurosport 2 / HD

23.15 | İspanya La Liga | Real Madrid - Getafe | beIN Sports 3&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Türkmenistan Sport HD&Canal+ Sport HD

01.00 | Brezilya Serie A | Sao Paulo - Chapecoense | beIN Sports 2&Arena Sport 1

BASKETBOL

16.00 | Tekerlekli Sandalye Dünya Şampiyonası | İtalya - Türkiye | TRT Spor

VOLEYBOL

10.00 | Plaj Voleybolu Majör Serisi Kadınlar Yarı Final | Almanya | S Sport

13.45 | Plaj Voleybolu Majör Serisi Kadınlar 3.Lük Maçı | Almanya | S Sport Plus

15.00 | Plaj Voleybolu Majör Serisi Kadınlar Final | Almanya | S Sport Plus

YARIŞ

13.00 | FIA WRC Dünya Ralli Şampiyonası | Almanya | A Spor

14.00 | Motokros Dünya Şampiyonası | İsviçre | Eurosport 2 / HD

18.00 | Motokros Dünya Şampiyonası | İsviçre | Eurosport 2 / HD

19.15 | Dünya Endürans Şampiyonası | Büyük Britanya | Eurosport / HD

BİSİKLET

15.30 | Binckbank Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport / HD

16.30 | Hamburg Klasik Bisiklet Turu | Almanya | Eurosport 2 / HD

18.00 | Norveç Arktik Yarışı | 4.Etap | Eurosport / HD

22.00 | Colorado Classic Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

12.00 | Spor Bahane | TRT Spor

13.30 | Spor Haftasonu | TRT Spor

18.00 | Maç Günü | A Spor

19.00 | Dakika Skor | TRT Spor

21.10 | Stadyum | TRT Spor

21.45 | Skorbord | A Spor

22.30 | Dakika Skor | TRT Spor

23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

23.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.40 | %100 Futbol | NTV

23.40 | Stadyum | TRT Spor

[alıntı yap]

  eerol - 20.08.2018 14:50

20.08.2018 | PAZARTESİ | TV FUTBOL EKRANI


17.00 | FIFA U20 Kadınlar Dünya Kupası Yarı Final | İngiltere - Japonya | Eurosport / HD&Eurosport 1 Germany / HD
19.30 | Rusya Premier Lig | Dinamo Moskova - Ufa | Match TV
20.30 | FIFA U20 Kadınlar Dünya Kupası Yarı Final | Fransa - İspanya | Eurosport / HD&Eurosport 1 Germany / HD
21.00 | İspanya La Liga | Valencia - Atletico Madrid | beIN Sports 2&CBC Sport HD&Eleven Sports 1 Poland HD&Irib Varzesh
21.30 | İtalya Serie A | Atalanta - Frosinone | beIN Sports 4&Arena Sport 4&Eleven Sports 2 Poland HD

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Başakşehir | beIN Sports 1&Sport 4 Israel&Fox Sports 2 Africa

21.45 | DFB Pokal 1.Tur | Greuther Fürth - Borussia Dortmund | Arena Sport 3&ARD Das Erste / HD

22.00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Liverpool | S Sport&İdman TV&Varzish Sport HD&Match TV&Canal+ Sport 2 HD&Betfred TV

23.00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Leganes | beIN Sports 2&Canal+ Sport HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.30 | Futbol Anadolu | TRT Spor

21.00 | Transfer Raporu | A Spor

22.00 | Yüz Yüze Futbol | TRT Spor

23.00 | Derin Futbol | Beyaz TV

23.00 | Takım Oyunu | A Spor

01.00 | Son Sayfa | A Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

  atlantisten gelen adam - 20.08.2018 15:50

FBTV´de Can Bartu var bugün saat 21:00´de.

[alıntı yap]

  eerol - 21.08.2018 22:00

21.08.2018 | SALI | TV FUTBOL EKRANI

21.45 | İngiltere Championship | Swansea - Leeds United | beIN Sports 1&Eleven Sports 2 Poland HD&Betfred TV

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Benfica - PAOK | CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV&Arena Sport 3

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Crvena Zvezda - Salzburg | Arena Sport 1

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | BATE Borisov - PSV Eindhoven | Arena Sport 4

03.45 | Copa Libertadores | Independiente DV - Santos | S Sport&Arena Sport 1

BASKETBOL

14.30 | FIBA U16 Kızlar Avrupa Şampiyonası Son 16 | Letonya - Türkiye | FIBA TV YouTube

21.45 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası | Hollanda - Türkiye | TRT Spor

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.00 | İspanya´dan Futbol | beIN Sports Haber

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

19.00 | İngiltere´den Futbol | beIN Sports Haber

19.30 | Hedef Süper Lig | TRT Spor

21.00 | 90 A | A Spor

21.10 | Özel Yayın | Aziz Yıldırım | NTV

22.00 | Aktüel Futbol | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

01.15 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

1 / 73