Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
TV Spor Ekranı
2 / 120
  eerol - 22.08.2018 18:10

22.08.2018 | ÇARŞAMBA | TV FUTBOL EKRANI

21.45 | İngiltere Championship | Aston Villa - Brentford | beIN Sports 1&Eleven Sports 1 Poland HD

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Ajax - Dinamo Kiev | CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Videoton - AEK Atina | Arena Sport 3&M4 Sport

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Young Boys - Dinamo Zagreb | Arena Sport 5&HRT TV2&SRF Zwei HD&RTS Deux HD

03.45 | Brezilya Serie A | Gremio - Cruzeiro | beIN Sports 1&Arena Sport 1

BASKETBOL

19.00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası Çeyrek Final | Türkiye - İran | TRT Spor

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.00 | İtalya´dan Futbol | beIN Sports Haber

16.45 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.30 | Aktüel Futbol | TRT Spor

21.00 | Transfer Raporu | A Spor

22.00 | Futbolun Zirvesi | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

[alıntı yap]

  eerol - 23.08.2018 18:33

23.08.2018 | PERŞEMBE | TV FUTBOL EKRANI

19.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Zenit - Molde | Varzish Sport HD&Match TV&Arena Sport 3

20.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | FC Sheriff - Qarabağ | Yayın Yok

21.30 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Partizan - Beşiktaş | TRT (?)&Match TV&Arena Sport 1

02.00 | Brezilya Serie A | Atletico Mineiro - Vasco Da Gama | beIN Sports 1&Arena Sport 1

VOLEYBOL

16.30 | Kadınlar Gloria Cup | Rusya - İtalya | S Sport&Arena Sport 4

19.00 | Kadınlar Gloria Cup | Türkiye - Azerbaycan | S Sport&Arena Sport 4

BİSİKLET

15.00 | Almanya Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

18.45 | Basın Merkezi | TRT Spor

20.00 | 1.Lig Gündemi | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.30 | Avrupa Ligi Özel | beIN Sports Haber

23.30 | Aktüel Futbol | TRT Spor

[alıntı yap]

  eerol - 24.08.2018 13:19

24.08.2018 | CUMA | TV FUTBOL EKRANI

17.00 | FIFA U20 Dünya Kupası 3.Lük Maçı | Fransa - İngiltere | Eurosport 2 / HD

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Çaykur Rizespor - BB Erzurumspor | beIN Sports 1

19.15 | Spor Toto 1.Lig | Boluspor - Ümraniyespor | beIN Sports Max 1

19.30 | Rusya Premier Lig | Arsenal Tula - Rostov | Match TV

20.30 | FIFA U20 Dünya Kupası Final | İspanya - Japonya | Eurosport / HD&Eurosport 1 Germany / HD

21.00 | Fransa Ligue 2 | Troyes - Metz | Arena Sport 4

21.15 | İspanya La Liga | Getafe - Eibar | beIN Sports 2&CBC Sport HD&Türkmenistan Sport HD&Eleven Sports 3 Poland HD

21.30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Hoffenheim | S Sport Plus&İdman TV&Varzish Sport HD&Match TV&ZDF / HD&Eleven Sports 1 Poland HD&IR See+

21.45 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Strasbourg | beIN Sports 3&Arena Sport 3

21.45 | İngiltere Championship | Middlesbrough - West Bromwich | beIN Sports 4&Eleven Sports 2 Poland HD

23.15 | İspanya La Liga | Leganes - Real Sociedad | beIN Sports 2&CBC Sport HD&Türkmenistan Sport HD&Canal+ Sport 2 HD

BASKETBOL

19.00 | FIBA U16 Kızlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Çekya - Türkiye | FIBA TV YouTube

VOLEYBOL

16.30 | Kadınlar Gloria Cup | İtalya - Azerbaycan | S Sport&Arena Sport 4

19.00 | Kadınlar Gloria Cup | Türkiye - Rusya | S Sport&Arena Sport 4

BİSİKLET

15.00 | Almanya Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport / HD

17.00 | Büyük Savaş Anma Bisiklet Yarışı | Belçika | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

21.00 | Artı Futbol | A Spor

21.45 | Başlama Vuruşu | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

[alıntı yap]

  eerol - 25.08.2018 17:57

25.08.2018 | CUMARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

14.00 | Almanya 2.Bundesliga | Köln - Erzgebirge Aue | Eleven Sports 2 Poland HD
14.30 | İngiltere Premier Lig | Wolverhampton - Manchester City | S Sport&İdman TV&Canal+ Sport 2 HD&IR See+
14.35 | Çin Süper Ligi | Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande | S Sport Plus
15.00 | U17 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Göztepe | FB TV
16.30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Hannover 96 | Eleven Sports 2 Poland HD
16.30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Schalke 04 | Canal+ Sport HD
16.30 | Almanya Bundesliga | Fortuna Düsseldorf - Augsburg | Eleven Sports 3 Poland HD
17.00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - West Ham | S Sport&İdman TV&Canal+ Sport 2 HD&Irib Varzesh&IR See+

17.00 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Everton | beIN Sports 1

17.00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Leicester City | beIN Sports 2

17.00 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Cardiff City | beIN Sports 4

17.00 | İngiltere Championship | Norwich City - Leeds United | beIN Sports Max 1

17.00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Sumqayıt | CBC Sport HD

17.00 | U19 Elit Akademi Ligi | Fenerbahçe - Göztepe | FB TV

18.00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Angers | beIN Sports 3&Arena Sport 2&TV5 Monde

19.00 | İtalya Serie A | Juventus - Lazio | beIN Sports 2&CBC Sport HD&Arena Sport 1&Türkmenistan Sport HD&Eleven Sports 2 Poland HD&Irib Varzesh

19.00 | Belçika Pro Lig | Standart Liege - Saint Truiden | S Sport Plus&Arena Sport 4

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Trabzonspor | beIN Sports 1&Digi Sport 3&A+ Sport

19.15 | Spor Toto 1.Lig | Giresunspor - Elazığspor | beIN Sports Max 1

19.15 | Spor Toto 1.Lig | İstanbulspor - Altay | beIN Sports Max 2

19.15 | İspanya La Liga | Alaves - Real Betis | beIN Sports 4&Eleven Sports 3 Poland HD

19.30 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Brighton | S Sport&Varzish Sport HD&Match TV&Canal+ Sport 2 HD&IR See+

19.30 | Almanya Bundesliga | M´Gladbach - Bayer Leverkusen | İdman TV&Eleven Sports 1 Poland HD

19.30 | İngiltere Championship | Nottingham Forest - Birmingham | beIN Connect

19.30 | Hollanda Eredivisie | Ajax - FC Emmen | S Sport Plus

19.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira - Sabah Bakü | CBC Azerbaycan

21.00 | Fransa Ligue 1 | Montpellier - Saint Etienne | beIN Connect

21.00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Dijon | Arena Sport 3

21.00 | Portekiz Premier Lig | Benfica - Sporting Lisbon | Uçankuş TV

21.15 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Rayo Vallecano | beIN Sports 3&Eleven Sports 2 Poland HD

21.30 | İtalya Serie A | Napoli - Milan | beIN Sports 4&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Arena Sport 4&Eleven Sports 1 Poland HD&IR See+

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Fenerbahçe | beIN Sports 1&Look TV&Sport 3 Israel&A+ Sport&beIN Sports France Max 9 HD&Tring Sport 1 HD

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Yeni Malatyaspor | beIN Sports 2

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Gazişehir Gaziantep FK - Adana Demirspor | beIN Sports Max 1

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Denizlispor - Hatayspor | beIN Sports Max 2

21.45 | Hollanda Eredivisie | Zwolle - PSV | S Sport Plus

22.00 | Brezilya Serie A | Santos - Bahia | beIN Connect&Arena Sport 2

23.00 | Portekiz Premier Lig | Porto - Guimaraes | S Sport Plus&RTP Internacional

23.15 | İspanya La Liga | Real Valladolid - Barcelona | beIN Sports 3&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV&Türkmenistan Sport HD&Canal+ Sport 2 HD&Irib TV3

01.00 | Brezilya Serie A | Corinthians - Parana | beIN Sports 2&Arena Sport 1

BASKETBOL

19.00 | Kadınlar Hazırlık Maçı | Türkiye - Rusya | TBF TV

19.00 | FIBA U16 Kızlar Avrupa Şampiyonası 3.Lük Maçı | Türkiye - İspanya | FIBA TV YouTube

VOLEYBOL

16.30 | Kadınlar Gloria Cup | Azerbaycan - Rusya | S Sport Plus&Arena Sport 4

19.00 | Kadınlar Gloria Cup | Türkiye - İtalya | S Sport Plus

YARIŞ

13.00 | Formula 1 Antrenman Turları | Belçika GP | S Sport&Match TV

16.00 | Formula 1 Sıralama Turları | Belçika GP | S Sport Plus&beIN Sports 3&Tivibu Spor 2&Spor Smart HD&Turkcell TV&Match TV

16.10 | Moto GP Sıralama Turları | İngiltere | S Sport Plus&beIN Connect&Tivibu Spor 3&Turkcell TV

23.30 | DTM 1.Yarış | İtalya | S Sport

BOKS

22.00 | WBO Süper Horoz Siklet Kadınlar | D.Thorslund - J.A.Munoz | DMAX

23.00 | Kadınlar Boks Gecesi | M.Nielsen - A.Dzemka | DMAX

05.00 | UFC Dövüş Serisi | J.Gaethje - J.Vick | S Sport&CBC Sport HD

BİSİKLET

14.15 | Tour de Lavenir | 1.Etap | Eurosport / HD

16.00 | Almanya Bisiklet Turu | 3.Etap | Eurosport / HD

20.00 | İspanya Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

15.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

18.00 | Maç Günü | A Spor

21.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

23.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.40 | %100 Futbol | NTV

23.40 | Stadyum | TRT Spor

[alıntı yap]

  eerol - 26.08.2018 12:38

26.08.2018 | PAZAR | TV FUTBOL EKRANI

14.15 | İskoçya Premier Lig | Motherwell - Rangers | Arena Sport 2

14.30 | Almanya 2.Bundesliga | Union Berlin - Saint Pauli | Eleven Sports 2 Poland HD

15.00 | U21 Süper Lig | Beşiktaş - Antalyaspor | BJK TV

15.30 | İngiltere Premier Lig | Watford - Crystal Palace | S Sport&Canal+ Sport 2 HD

15.30 | Belçika Pro Lig | Club Brugge - Anderlecht | Arena Sport 3&Türkmenistan Sport HD

16.00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Guingamp | beIN Sports 1&Arena Sport 1

16.30 | Almanya Bundesliga | Mainz 05 - Stuttgart | Eleven Sports 2 Poland HD

17.00 | Azerbaycan Premier Lig | Keşla - Sebail | CBC Sport HD

18.00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Chelsea | S Sport&Varzish Sport HD&Canal+ Sport 2 HD&Irib Varzesh&IR See+

18.00 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux - Monaco | beIN Sports 3&Arena Sport 1

18.00 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Burnley | beIN Sports 4

19.00 | Almanya Bundesliga | Borussia Dortmund - RB Leipzig | S Sport Plus&İdman TV&Türkmenistan Sport HD&Canal+ Sport HD

19.00 | İtalya Serie A | SPAL - Parma | beIN Sports Max 2&Arena Sport 4&Eleven Sports 1 Poland HD

19.00 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Anzhi | Match TV

19.00 | Belçika Pro Lig | Gent - Lokeren | S Sport Plus&Arena Sport 2

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Kasımpaşa | beIN Sports 1

19.15 | Spor Toto 1.Lig | Gençlerbirliği - Eskişehirspor | beIN Sports Max 1

19.15 | İspanya La Liga | Espanyol - Valencia | beIN Sports 2

19.30 | Azerbaycan Premier Lig | Qarabağ - Neftçi Bakü | CBC Sport HD

19.30 | Ukrayna Premier Lig | Zorya Luhansk - Desna | Unian TV Ukraine

19.30 | Ukrayna Premier Lig | Karpaty Lviv - Arsenal Kiev | ZIK TV

21.30 | İtalya Serie A | İnter - Torino | beIN Sports 4&CBC Sport HD&Arena Sport 4&Eleven Sports 2 Poland HD&Irib Varzesh&IR See+

21.30 | İtalya Serie A | Fiorentina - Chievo | beIN Connect&Arena Sport 2

21.30 | İtalya Serie A | Udinese - Sampdoria | Arena Sport 5&Eleven Sports 3 Poland HD

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Antalyaspor | beIN Sports 1&beIN Sports 4K&beIN Sports France 3 HD&A+ Sport&Sport 1 Israel&Tring Sport 1 HD

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Atiker Konyaspor - Bursaspor | beIN Sports 2

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Adanaspor - Afjet Afyonspor | beIN Sports Max 1

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Balıkesirspor - Osmanlıspor | beIN Sports Max 2

22.00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Rennes | beIN Connect&Arena Sport 3

22.00 | Brezilya Serie A | Internacional - Palmeiras | beIN Connect

23.15 | İspanya La Liga | Girona - Real Madrid | beIN Sports 3&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV&Eleven Sports 1 Poland HD&Irib TV 3

23.15 | İspanya La Liga | Sevilla - Villarreal | beIN Sports 4&Canal+ Sport 2 HD

01.00 | Brezilya Serie A | Vasco Da Gama - Chapecoense | beIN Sports 2&Arena Sport 1

BASKETBOL

11.30 | Tekerlekli Sandalye Dünya Şampiyonası 7.Lik Maçı | Türkiye - Arjantin | TRT Spor

YARIŞ

12.30 | Endürans GT Serisi | Japonya | Eurosport 2 / HD

12.45 | Porsche Süper Cup | Belçika | Eurosport / HD

13.00 | Red Bull Air Race 14.Raund | Kazan | S Sport&Arena Sport 1

15.00 | Red Bull Air Race Final | Kazan | S Sport Plus&Arena Sport 1

15.00 | Moto GP Yarış | İngiltere | S Sport Plus&beIN Sports 3&Tivibu Spor 2&Spor Smart HD&Turkcell TV

16.10 | Formula 1 Yarış | Belçika GP | S Sport Plus&beIN Sports 3&Tivibu Spor 2&Spor Smart HD&Turkcell TV&İdman TV&Match TV

16.30 | Moto 2 Yarış | İngiltere | S Sport Plus&beIN Connect&Tivibu Spor 3&Turkcell TV

23.30 | DTM 2.Yarış | İtalya | S Sport

BİSİKLET

14.30 | Tour de Lavenir | 2.Etap | Eurosport / HD

16.30 | Almanya Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport / HD

17.00 | İspanya Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

14.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

18.00 | Maç Günü | A Spor

19.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

21.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

23.00 | Pazar Akşamı Futbol | CNN Türk

23.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

23.40 | %100 Futbol | NTV

23.40 | Stadyum | TRT Spor

[alıntı yap]

  eerol - 27.08.2018 13:09

27.08.2018 | PAZARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Başakşehir - Akhisarspor | beIN Sports 1
19.15 | Spor Toto 1.Lig | Karabükspor - Altınordu | beIN Sports Max 1
21.15 | İspanya La Liga | Levante - Celta Vigo | beIN Sports 3&Canal+ Sport 2 HD
21.30 | İtalya Serie A | Roma - Atalanta | beIN Sports 2&CBC Sport HD&Arena Sport 1&Eleven Sports 1 Poland HD
21.30 | Almanya 2.Bundesliga | Hamburg - Arminia Bielefeld | Eleven Sports 3 Poland
21.45 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor | beIN Sports 1&beIN Sports 4K&beIN Sports France 2 HD&SportKlub 2&Look Plus / HD&Sport 3 Israel&Digi Sport 2
21.45 | Fransa Ligue 2 | Valenciennes - Ajaccio | Arena Sport 2
22.00 | İngiltere Premier Lig | Manchester United - Tottenham | S Sport&İdman TV&Varzish Sport HD&Match TV&Canal+ Sport HD&Irib Varzesh&IR See+
23.00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Huesca | beIN Sports 4&Eleven Sports 2 Poland HD

BİSİKLET

16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 3.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

19.00 | Futbol Anadolu | TRT Spor

21.30 | Dakika Skor | TRT Spor

23.30 | Takım Oyunu | TRT Spor

23.30 | Derin Futbol | Beyaz TV

23.40 | %100 Futbol | NTV

23.45 | Yüz Yüze Futbol | TRT Spor

[alıntı yap]

  eerol - 28.08.2018 13:34

28.08.2018 | SALI | TV FUTBOL EKRANI

14.30 | Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur | Karaman Bld - Yozgatspor | A Spor
16.30 | Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur | Karadeniz Ereğli Bld - Çankırıspor | A Spor
21.30 | Bastian Schweinsteiger Jübile Maçı | Bayern Münih - Chicago Fire | Arena Sport 4&RTL / HD
21.30 | İngiltere Lig Kupası | Swansea - Crystal Palace | beIN Sports 2&Arena Sport 5
21.45 | İngiltere Lig Kupası | Wimbledon - West Ham | beIN Sports 1
22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Dinamo Kiev - Ajax (1-3) | CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV&Arena Sport 1
22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Dinamo Zagreb - Young Boys (1-1) | Arena Sport 2&SRF Zwei / HD
22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | AEK Atina - Videoton (2-1) | Arena Sport 3&M4 Sport
01.30 | Copa Libertadores | Santos - Independiente DV | S Sport&Arena Sport 1
03.45 | Copa Libertadores | Atletico Nacional - Atletico Tucuman | S Sport&Arena Sport 1

BİSİKLET

16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.00 | İspanya´dan Futbol | beIN Sports Haber

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

19.00 | İngiltere´den Futbol | beIN Sports Haber

19.30 | Hedef Süper Lig | TRT Spor

21.00 | 90 A | A Spor

22.00 | Transfer Market | Tivibu Spor

22.00 | Aktüel Futbol | TRT Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.00 | Son Sayfa | A Spor

00.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

  eerol - 29.08.2018 14:35

29.08.2018 | ÇARŞAMBA | TV FUTBOL EKRANI

14.30 | Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur | Yeni Amasyaspor - Kırıkkale Büyük Anadoluspor | A Spor

15.15 | Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur | Kilis Bld - Diyarbakır Yolspor | A Spor

18.30 | Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur | Isparta Davrazspor - Kale Bld | A Spor

21.45 | İngiltere Lig Kupası 2.Tur | Nottingham Forest - Newcastle | beIN Sports 1&Arena Sport 4&Eleven Sports 1 Poland HD

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | PAOK - Benfica (1-1) | CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV&Arena Sport 1&M4 Sport&HRT TV2&TVP Sport / HD&Polsat Sport Premium 1 HD

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | PSV Eindhoven - BATE Borisov (3-2) | Arena Sport 3&Polsat Sport Premium 2 HD

22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | Salzburg - Crvena Zvezda (0-0) | SRF Zwei HD&RTS Deux HD&Polsat Sport Premium 3 HD

01.30 | Copa Libertadores | River Plate - Racing Club | S Sport&Arena Sport 1

03.45 | Copa Libertadores | Corinthians - Colo Colo | S Sport&Arena Sport 1

BİSİKLET

15.30 | İspanya Bisiklet Turu | 5.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.00 | İtalya´dan Futbol | beIN Sports Haber

16.45 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.30 | Aktüel Futbol | TRT Spor

21.00 | Transfer Raporu | A Spor

21.00 | Ters Köşe | Tivibu Spor

22.00 | Transfer Market | Tivibu Spor

22.00 | Futbolun Zirvesi | TRT Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.00 | Son Sayfa | A Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360

01.30 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

[alıntı yap]

  eerol - 30.08.2018 16:11

30.08.2018 | PERŞEMBE | TV FUTBOL EKRANI

17.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Ufa - Rangers (0-1) | Match TV
19.30 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | RB Leipzig - Zorya Luhansk (0-0) | 2+2
20.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Qarabağ - FC Sheriff (0-1) | CBC Sport HD
20.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Apollon Limassol - Basel (2-3) | Arena Sport 3
20.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Molde - Zenit (1-3) | Match TV&Varzish Sport HD
21.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Beşiktaş - Partizan (1-1) | Spor Smart HD&Arena Sport 1
21.45 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu | Bordeaux - Gent (0-0) | Arena Sport 4
01.30 | Copa Libertadores | Libertad - Boca Juniors | S Sport&Arena Sport 1
03.45 | Copa Libertadores | Palmeiras - Cerro Porteno | S Sport&Arena Sport 1

ATLETİZM

21.00 | Diamond League | Zurich | S Sport

BİSİKLET

16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.45 | Gündem Futbol | TRT Spor

19.00 | 1.Lig Gündemi | TRT Spor

20.00 | Oyun Kurucu | beIN Sports Haber

20.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

20.00 | Basın Merkezi | TRT Spor

22.50 | Aktüel Futbol | TRT Spor

23.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

  eerol - 31.08.2018 19:43

31.08.2018 | CUMA | TV FUTBOL EKRANI

14.00 | UEFA Avrupa Ligi | Kura Çekimi | Eurosport / HD&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV&Arena Sport 1&Eurosport 1 Germany / HD&Sky Sport News DE / HD
19.15 | Spor Toto 1.Lig | Afjet Afyonspor - Boluspor | beIN Sports Max 1
19.30 | Almanya 2.Bundesliga | Ingolstadt - Erzgebirge Aue | Eleven Sports 1 Poland HD
21.00 | İspanya La Liga | Getafe - Real Valladolid | beIN Sports 3&Eleven Sports 2 Poland HD
21.00 | Fransa Ligue 2 | Valenciennes - Clermont Foot | Arena Sport 5
21.30 | İtalya Serie A | Milan - Roma | beIN Sports 2&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV&Arena Sport 1&Eleven Sports 1 Poland HD
21.30 | Almanya Bundesliga | Hannover 96 - Borussia Dortmund | S Sport Plus&İdman TV

21.30 | Belçika Pro Lig | Zulte Waregem - Club Brugge | S Sport Plus&Arena Sport 4

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Yeni Malatyaspor - Atiker Konyaspor | beIN Sports 1

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Osmanlıspor - Gençlerbirliği | beIN Sports Max 1

21.45 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Nice | beIN Sports 4&Arena Sport 3

21.45 | İngiltere Championship | Leeds United - Middlesbrough | beIN Connect

23.00 | İspanya La Liga | Villarreal - Girona | beIN Sports 3&Eleven Sports 2 Poland HD

23.00 | İspanya La Liga | Eibar - Real Sociedad | beIN Sports Max 2

ATLETİZM

21.00 | Diamond League | Belçika | S Sport

BİSİKLET

15.30 | İspanya Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.45 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.30 | Ajans Saati | TRT Spor

21.00 | Artı Futbol | A Spor

22.00 | Transfer Market | Tivibu Spor

22.00 | İleri Üçlü | TRT Spor

23.00 | Transfer Raporu | A Spor

23.30 | Başlama Vuruşu | TRT Spor

00.30 | Son Sayfa | A Spor

01.15 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

2 / 120