Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
TV Spor Ekranı
3 / 140
  eerol - 01.09.2018 16:53

01.09.2018 | CUMARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

14.00 | Rusya Premier Lig | Kryliya Sovetov - Anji | Match TV

14.00 | Almanya 2.Bundesliga | Dinamo Dresden - Hamburg | Eleven Sports 2 Poland HD

14.30 | İngiltere Premier Lig | Leicester City - Liverpool | S Sport&İdman TV&Canal+ Sport 2 HD&IR See+

14.35 | Çin Süper Ligi | Hebei China Fortune - Shanghai SIPG | S Sport Plus

16.30 | Almanya Bundesliga | Bayer Leverkusen - Wolfsburg | S Sport Plus&Eleven Sports 2 Poland HD

16.30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Werder Bremen | Eleven Sports 3 Poland HD

16.30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Freiburg | Eleven Sports 4 Poland HD

16.30 | U21 Süper Lig | Fenerbahçe - Kayserispor | FB TV

17.00 | Spor Toto 1.Lig | Ümraniyespor - Giresunspor | beIN Sports Max 1

17.00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Bournemouth | S Sport&İdman TV&Irib Varzesh&IR See+

17.00 | İngiltere Premier Lig | Everton - Huddersfield | beIN Sports 2

17.00 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Wolverhampton | beIN Sports 4

17.00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Fulham | beIN Sports Max 2

17.00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Southampton | beIN Connect

17.00 | İngiltere Championship | West Bromwich - Stoke City | beIN Connect

17.55 | 2019 Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri | İzlanda - Almanya | ZDF / HD

18.00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - PSG | beIN Sports 3&Arena Sport 2&TV5 Monde

19.00 | İtalya Serie A | Bologna - İnter | beIN Sports 4&CBC Sport HD&Arena Sport 4&Eleven Sports 2 Poland HD

19.00 | Belçika Pro Lig | Eupen - Standart Liege | S Sport Plus&Arena Sport 5

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Kayserispor | beIN Sports 1&beIN Sports 4K&beIN Sports France Max 9 HD&Look Plus / HD&Digi Sport 3&A+ Sport

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Sivasspor | beIN Sports 2

19.15 | Spor Toto 1.Lig | Eskişehirspor - Karabükspor | beIN Sports Max 1

19.30 | Spor Toto 1.Lig | Elazığspor - Balıkesirspor | beIN Sports Max 2

19.30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Newcastle | S Sport&Varzish Sport HD&Match TV&Canal+ Sport 2 HD&IR See+

19.30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - Bayern Münih | S Sport Plus&İdman TV&Türkmenistan Sport HD&Eleven Sports 1 Poland HD

19.30 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Atletico Madrid | beIN Sports 3

19.30 | İngiltere Championship | Millwall - Swansea | beIN Connect&Eleven Sports 3 Poland HD

20.45 | Hollanda Eredivisie | PSV - Willem II | S Sport Plus

21.00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Nantes | beIN Connect&Arena Sport 4

21.00 | Fransa Ligue 1 | Angers - Lille | Arena Sport 2

21.30 | İtalya Serie A | Parma - Juventus | beIN Sports 4&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Arena Sport 1&Eleven Sports 1 Poland HD&Irib Varzesh&IR See+

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Galatasaray | beIN Sports 1&SportKlub 3&beIN Sports Max 9 HD&Sport 2 Israel / HD&Digi Sport 3&Fox Sports 2 Africa&Canal+ Sport 1 Africa&A+ Sport

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Aytemiz Alanyaspor - Göztepe | beIN Sports 2

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Altay - Adanaspor | beIN Sports Max 1

21.45 | İspanya La Liga | Real Madrid - Leganes | beIN Sports 3&Match TV&Türkmenistan Sport HD&Canal+ Sport 2 HD&Irib TV 3

22.00 | Brezilya Serie A | Gremio - Botafogo RJ | beIN Sports Max 2&Arena Sport 5

22.00 | Kadınlar Hazırlık Maçı | Fransa - Meksika | beIN Connect

01.00 | Brezilya Serie A | Vasco Da Gama - Santos | beIN Sports 2&Arena Sport 1

HENTBOL

17.00 | Hentbol Kadınlar Süper Kupa | Muratpaşa Bld - Polatlı Bld | Çay TV

YARIŞ

13.00 | Formula 1 Antrenman Turları | İtalya GP | S Sport

15.15 | Motokros Dünya Şampiyonası | Türkiye | TRT Spor

16.00 | Formula 1 Sıralama Turları | İtalya GP | S Sport Plus&beIN Sports 3&Tivibu Spor 2&Spor Smart HD&Turkcell TV&Match TV

BOKS

19.00 | GMC Boks Turnuvası | O.Arslaner - A.Mor | DMAX

19.30 | GMC Boks Turnuvası | Ö.Solmaz - F.Flores | DMAX

20.00 | GMC Boks Turnuvası | K.Cengiz - M.Doussis | DMAX

20.30 | GMC Boks Turnuvası | M.Grabinski - M.Trabeisi | DMAX

21.00 | GMC Boks Turnuvası | J.Gottvald - S.Puetz | DMAX

21.30 | GMC Boks Turnuvası | K.Engizek - T.Larchet | DMAX

BİSİKLET

15.30 | İspanya Bisiklet Turu | 8.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

13.30 | Spor Haftasonu | TRT Spor

14.15 | Gol | NTV

18.00 | Maç Günü | A Spor

18.30 | Orta Nokta | Tivibu Spor

21.00 | Stadyum Özel | TRT Spor

21.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

21.05 | %100 Futbol | NTV

21.15 | Takım Oyunu | A Spor

23.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.30 | Stadyum | TRT Spor

23.40 | %100 Futbol | NTV

23.45 | Orta Nokta | Tivibu Spor

[alıntı yap]

  eerol - 02.09.2018 15:01

02.09.2018 | PAZAR | TV FUTBOL EKRANI

13.00 | İspanya La Liga | Levante - Valencia | beIN Sports 1&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV&Eleven Sports 2 Poland HD
13.00 | U16 Hazırlık Maçı | Fenerbahçe - Altınordu | FB TV
14.00 | İskoçya Premier Lig | Celtic - Rangers | Arena Sport 1
14.30 | Almanya 2.Bundesliga | Saint Pauli - Köln | Eleven Sports 3 Poland HD
14.35 | Çin Süper Ligi | Guangzhou Evergrande - Shanghai Shenhua | S Sport Plus
15.00 | U15 Hazırlık Maçı | Fenerbahçe - Altınordu | FB TV
15.30 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Arsenal | S Sport&Canal+ Sport 2 HD&IR See+

15.30 | Belçika Pro Lig | Anderlecht - Antwerp | S Sport Plus&Arena Sport 3

15.30 | Hollanda Eredivisie | Vitesse - Ajax | S Sport Plus

16.00 | Fransa Ligue 1 | Saint Etienne - Amiens | beIN Sports 1&Arena Sport 1

16.00 | TFF 3.Lig | Batman Petrolspor - Karaköprü Bld | TRT Kürdi / HD

16.30 | Spor Toto 1.Lig | Hatayspor - Gazişehir Gaziantep FK | beIN Sports Max 1

16.30 | Almanya Bundesliga | RB Leipzig - Fortuna Düsseldorf | S Sport Plus&Eleven Sports 2 Poland HD

17.00 | TFF 2.Lig | Darıca Gençlerbirliği - Tokatspor | TV 41

17.00 | TFF 2.Lig | Manisa BB - Zonguldak Kömürspor | tvDEN

17.15 | İspanya La Liga | Alaves - Espanyol | beIN Sports 3&CBC Sport HD

18.00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Manchester United | S Sport&İdman TV&Irib Varzesh&IR See+

18.00 | İngiltere Premier Lig | Watford - Tottenham | beIN Sports 4

18.00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Bordeaux | beIN Sports Max 2&Arena Sport 2

19.00 | İtalya Serie A | Fiorentina - Udinese | beIN Sports Max 1&Arena Sport 4&Eleven Sports 2 Poland HD

19.00 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Hertha Berlin | S Sport Plus&Canal+ Sport HD

19.00 | Rusya Premier Lig | Zenit - Spartak Moskova | Match TV&Varzish Sport HD

19.15 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Başakşehir | beIN Sports 1&Fox Sports 2 Africa

19.15 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Ankaragücü | beIN Sports 2

19.30 | İspanya La Liga | Barcelona - Huesca | beIN Sports 3&CBC Sport HD&Türkmenistan Sport HD&Eleven Sports 1 Poland HD&Irib Varzesh

19.30 | Ukrayna Premier Lig | Dinamo Kiev - Karpaty Lviv | 2+2

20.00 | TFF 2.Lig | Samsunspor - Amedspor | Haberaks TV

20.30 | Portekiz Premier Lig | Nacional - Benfica | RTP Internacional Hotbird

21.30 | İtalya Serie A | Lazio - Frosinone | beIN Connect&Arena Sport 4&Eleven Sports 3 Poland HD

21.30 | İtalya Serie A | Sampdoria - Napoli | beIN Connect&Arena Sport 2&Eleven Sports 1 Poland HD

21.30 | İtalya Serie A | Chievo - Empoli | Eleven Sports 4 Poland HD

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - Beşiktaş | beIN Sports 1&SportKlub 2&beIN Sports France Max 9 HD&Sport 1 Israel&Tring Sport 2 HD&Fox Sports 2 Africa

21.45 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Çaykur Rizespor | beIN Sports 2

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Adana Demirspor - İstanbulspor | beIN Sports Max 1

21.45 | Spor Toto 1.Lig | Altınordu - Denizlispor | beIN Sports Max 2

21.45 | İspanya La Liga | Real Betis - Sevilla | beIN Sports 3&CBC Sport HD&Türkmenistan Sport HD&Eleven Sports 2 Poland HD

22.00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Marsilya | beIN Sports 4&Varzish Sport HD&Match TV&Arena Sport 3

22.00 | Brezilya Serie A | Sao Paulo - Fluminense | beIN Connect

22.30 | Portekiz Premier Lig | Porto - Moreirense | S Sport Plus

01.00 | Brezilya Serie A | Cruzeiro - Internacional | beIN Sports 2&Arena Sport 1

YARIŞ

12.00 | Motokros Dünya Şampiyonası | Türkiye | Eurosport 2 / HD

13.00 | Porsche Süper Cup | İtalya | Eurosport 2 / HD

15.00 | Motokros Dünya Şampiyonası | Türkiye | TRT Spor&Eurosport 2 / HD

16.10 | Formula 1 Yarış | İtalya GP | S Sport Plus&beIN Sports 2&Tivibu Spor 2&Spor Smart HD&Turkcell TV&İdman TV&Match TV

BİSİKLET

13.00 | İspanya Bisiklet Turu | 9.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

13.30 | Spor Haftasonu | TRT Spor

14.15 | Futbol Aktüel | NTV

18.00 | Maç Günü | A Spor

19.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

21.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

21.45 | Dakika Skor | TRT Spor

23.00 | Pazar Akşamı Futbol | CNN Türk

23.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.30 | Stadyum | TRT Spor

23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

23.40 | %100 Futbol | NTV

23.45 | Orta Nokta | Tivibu Spo

[alıntı yap]

  eerol - 03.09.2018 14:12

3-4-5-6-7-8-9-10 EYLÜL

https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 06.09.2018 13:10

06.09.2018 | PERŞEMBE | TV FUTBOL EKRANI

17.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 1 | Kazakistan - Gürcistan | 1 TV Georgia&SportKlub 1

18.30 | Basın Toplantısı | Mircea Lucescu | TRT Spor&A Spor&beIN Sports Haber&Tivibu Spor

19.00 | Antrenman | Türkiye | A Spor&TRT Spor

19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 4 | Ermenistan - Liechtenstein | SportKlub 1

21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 1 | Almanya - Fransa | Varzish Sport HD&Match TV&ZDF / HD&SportKlub 3&IR See+&Irib Varzesh

21.45 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 1 | Çekya - Ukrayna | Kanal Ukraine / HD

21.45 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 4 | Cebelitarık - Makedonya | SportKlub 2

21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 3 | Slovenya - Bulgaristan | BNT HD&BNT 1

21.45 | Hazırlık Maçı | Portekiz - Hırvatistan | SportKlub 1

01.00 | Brezilya Serie A | Santos - Gremio | beIN Sports 1&Arena Sport 1

BİSİKLET

15.00 | Britanya Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport 2 / HD

15.30 | İspanya Bisiklet Turu | 12.Etap | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber

20.30 | Basın Merkezi | TRT Spor

21.00 | Futbol A | A Spor

21.00 | Avrupa Futbolu Ekranı | TRT Spor

21.30 | 1.Lig Gündemi | TRT Spor

22.30 | Aktüel Futbol | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

01.00 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

  eerol - 07.09.2018 12:41

07.09.2018 | CUMA | TV FUTBOL EKRANI

19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 3 | Azerbaycan - Kosova | CBC Sport HD&Polsat Sport News HD

19.00 | Avrupa U21 Şampiyonası Elemeleri | Türkiye U21 - Güney Kıbrıs U21 | Yayın Yok

19.00 | Avrupa U21 Şampiyonası Elemeleri | Sırbistan U21 - Makedonya U21 | Arena Sport 1

19.00 | Avrupa U21 Şampiyonası Elemeleri | Polonya U21 - Faroe Adaları U21 | Polsat Sport Extra / HD

20.00 | Hazırlık Maçı | Almanya U21 - Meksika U21 | Sport 1 Germany / HD

21.45 | UEFA Uluslar Ligi | Türkiye - Rusya | Varzish Sport HD&Channel 1 Russia / HD&ORT TV&Polsat Sport Extra / HD

21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 3 | İtalya - Polonya | Match TV&RAI 1 / HD&SportKlub 3&Polsat Sport / HD&TVP Sport / HD&IR See+

21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 4 | Litvanya - Sırbistan | SportKlub 1

21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 4 | Romanya - Karadağ | Polsat Sport News / HD

TENİS

23.00 | Amerika Açık Tek Erkekler Yarı Final | Rafael Nadal - Juan Martin Del Potro | DMAX&Eurosport / HD

02.00 | Amerika Açık Tek Erkekler Yarı Final | Kei Nishikori - Novak Djokovic | DMAX&Eurosport / HD&Varzish Sport HD

BİSİKLET

15.30 | Britanya Bisiklet Turu | 5.Etap | Eurosport 2 / HD

16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 13.Etap | Eurosport / HD

21.00 | Quebec Grand Prix | Kanada | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.45 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber

20.30 | Başlama Vuruşu | TRT Spor

21.00 | Milli Maça Doğru | A Spor

21.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.30 | Artı Futbol | A Spor

23.30 | Maçın Ardından | TRT Spor

23.45 | Milli Maç Özel | beIN Sports Haber

23.45 | Orta Nokta | Tivibu Spor

00.30 | İleri Üçlü | TRT Spor

01.00 | Son Sayfa | A Spor

01.00 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

  eerol - 08.09.2018 14:26

08.09.2018 | CUMARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

15.30 | TFF 2.Lig | Gümüşhanespor - Samsunspor | TRT Spor

16.00 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 3 | Kuzey İrlanda - Bosna Hersek | SportKlub 1&Polsat Sport / HD

16.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Güney Afrika - Libya | Arena Sport 3

16.30 | TFF 2.Lig | İnegölspor - Gaziantepspor | Kanal 16

16.30 | TFF 3.Lig | Gölcükspor - Kocaelispor | Kocaeli TV

17.00 | İngiltere EFL League 1 | Blackpool - Bradford City | beIN Sports 1&SportKlub 3

19.00 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 2 | İsviçre - İzlanda | Varzish Sport HD&Match TV&SRF Zwei HD&SportKlub 1&RTS Deux HD&Polsat Sport / HD&IR See+&Irib Varzesh

19.00 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 2 | Finlandiya - Macaristan | M4 Sport / HD&SportKlub 3&Polsat Sport Extra / HD

19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 2 | Belarus - San Marino | Polsat Sport News HD

21.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Mısır - Nijer | Arena Sport 3

21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 4 | İngiltere - İspanya | CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV&SportKlub 1&Polsat Sport / HD&IR See+&Irib Varzesh

21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 2 | SportKlub 3&Polsat Sport News HD

21.45 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 2 | Lüksemburg - Moldova | Polsat Sport Extra / HD

22.00 | Brezilya Serie A | Sport Recife - Cruzeiro | beIN Sports 1&Arena Sport 1

23.00 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Fas - Malawi | Arena Sport 3

01.00 | Brezilya Serie A | Sao Paulo - Bahia | beIN Sports 1&Arena Sport 1

BASKETBOL

18.30 | DBB Süper Cup 3.Lük Maçı | İtalya - Almanya | S Sport

21.00 | DBB Süper Cup Final | Çekya - Türkiye | S Sport

02.00 | Kadınlar Hazırlık Maçı | ABD - Kanada | NBA TV

HENTBOL

17.30 | Hentbol Erkekler Süper Kupa | Beşiktaş Mogaz - Göztepe | Çay TV

20.30 | Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Muratpaşa Bld - HC Podravka | EHF TV

YARIŞ

14.30 | DTM 1.Yarış | Almanya | S Sport Plus

15.10 | Moto GP Sıralama Turları | İtalya | S Sport

18.15 | Superbike Britanya | Silverstone | Eurosport 2 / HD

BOKS

23.00 | Matchroom Boks Gecesi | Amir Khan - Samuel Vargas | S Sport

01.00 | WWE Raw | S Sport

02.45 | WWE Smackdown | S Sport

05.00 | UFC Dövüş Serisi | Tyron Woodley - Darren Till | S Sport

BİSİKLET

13.45 | İspanya Bisiklet Turu | 14.Etap | Eurosport / HD

14.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

17.00 | Britanya Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport 2 / HD

20.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

14.15 | Gol | NTV

19.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber

21.00 | Takım Oyunu | A Spor

21.00 | Stadyum | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | Hafta Biterken | TRT Spor

23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

[alıntı yap]

  eerol - 09.09.2018 13:31

09.09.2018 | PAZAR | TV FUTBOL EKRANI


10.30 | Sesi Görenler B1 Futbol Ligi | Turged - İzmir Çağdaş | TRT Spor

14.00 | İngiltere EFL League 1 | Oxford United - Coventry | beIN Sports 1

16.00 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 1 | Ukrayna - Slovakya | Varzish Sport HD&Match TV&SportKlub 1&Polsat Sport Extra / HD&Irib Varzesh&Kanal Ukraine / HD

16.15 | U15 Gelişim Ligi | Bursaspor - Başakşehir | Bursaspor TV

16.30 | 2019 Afrika Uluslar Kupası Elemeleri | Ruanda - Fildişi Sahili | Arena Sport 3

17.00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Altınordu | TRT Spor

19.00 | UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 4 | Danimarka - Galler | Match TV&Polsat Sport / HD&IR See+&Irib Varzesh

19.00 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 3 | Bulgaristan - Norveç | Varzish Sport HD&BNT HD&BNT 1

19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 1 | Gürcistan - Letonya | 1 TV Georgia&Polsat Sport News HD

19.00 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 4 | Makedonya - Ermenistan | SportKlub 1

19.30 | Basın Toplantısı | Mircea Lucescu | TRT Spor&A Spor&beIN Sports Haber&Tivibu Spor

20.00 | Antrenman | Türkiye | TRT Spor&A Spor&beIN Sports Haber&Tivibu Spor

21.45 | UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 1 | Fransa - Hollanda | CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Match TV&SportKlub 1&Polsat Sport / HD&IR See+&Irib TV 3

21.45 | UEFA Uluslar Ligi C Ligi Grup 3 | Güney Kıbrıs - Slovenya | Polsat Sport Extra / HD

21.45 | UEFA Uluslar Ligi D Ligi Grup 4 | Liechtenstein - Cebelitarık | Polsat Sport News HD

21.45 | Hazırlık Maçı | Almanya - Peru | RTL / HD Deutschland

22.00 | Brezilya Serie A | Palmeiras - Corinthians | beIN Sports 1&Arena Sport 1

TENİS

23.00 | Amerika Açık Tek Erkekler Final | Juan Martin Del Potro - Novak Djokovic | DMAX&Eurosport / HD

YARIŞ

13.20 | Moto 2 Yarış | İtalya | S Sport

14.30 | DTM 2.Yarış | Almanya | S Sport Plus

15.00 | Moto GP Yarış | İtalya | S Sport

ATLETİZM

12.00 | Atletizm Büyük Kuzey Koşusu | İngiltere | Eurosport 2 / HD

BİSİKLET

14.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

16.00 | İspanya Bisiklet Turu | 15.Etap | Eurosport / HD

17.00 | Britanya Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport 2 / HD

20.00 | Bisiklet Tırmanış Dünya Şampiyonası | Avusturya | Eurosport 2 / HD

21.15 | Montreal Grand Prix | Kanada | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

13.30 | Spor Haftasonu | TRT Spor

14.15 | Futbol Aktüel | NTV

20.00 | Lig Arası | beIN Sports Haber

21.00 | Takım Oyunu | A Spor

21.00 | Stadyum | TRT Spor

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.00 | Hafta Biterken | TRT Spor

23.30 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

23.45 | Orta Nokta | Tivibu Spor

[alıntı yap]

  eerol - 10.09.2018 12:40

10-11-12-13-14-15-16- EYLÜL


https://www.sporekrani.com/

Mesaj eerol tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

  eerol - 17.09.2018 11:05

17-18-19-20-21-22-23- EYLÜL

https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 22.09.2018 13:09

22.09.2018 | CUMARTESİ | TV FUTBOL EKRANI

11.00 | U17 Gelişim Ligi | Galatasaray - Akhisarspor | GS TV

13.00 | U19 Elit Akademi Ligi | Beşiktaş - Fenerbahçe | BJK TV

13.00 | U19 Elit Akademi Ligi | Galatasaray - Akhisarspor | GS TV

13.30 | Spor Toto Süper Lig | Yeni Malatyaspor - Çaykur Rizespor | beIN Sports 1

14.00 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Alaves | beIN Sports 2

14.00 | Spor Toto 1.Lig | Ümraniyespor - Gençlerbirliği | beIN Sports Max 1

14.00 | Spor Toto 1.Lig | Hatayspor - İstanbulspor | beIN Sports Max 2

14.00 | Rusya Premier Lig | Dinamo Moskova - Anzhi | Match TV

14.30 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Watford | S Sport&Canal+ Sport 2 HD

14.35 | Çin Süper Ligi | Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande | S Sport Plus

15.00 | TFF 2.Lig | Gümüşhanespor - Sarıyer | Çay TV

15.30 | TFF 2.Lig | Zonguldak Kömürspor - Şanlıurfaspor | TRT Kürdi

15.30 | TFF 3.Lig | Osmaniyespor - Yeni Orduspor | ORT TV

16.00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Atiker Konyaspor | beIN Sports 1

16.00 | İtalya Serie A | Parma - Cagliari | beIN Sports Max 2&Arena Sport 3

16.00 | TFF 2.Lig | İnegölspor - Kastamonuspor | Kanal 16

16.30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Borussia Dortmund | S Sport Plus&Turkcell TV+&Canal+ Sport HD&Türkmenistan Sport HD

17.00 | İngiltere Premier Lig | Manchester United - Wolverhampton | S Sport&Varzish Sport HD

17.00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Southampton | beIN Sports 2&Match TV&Irib Varzesh&IR See+

17.00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Manchester City | beIN Sports 3&İdman TV

17.00 | İngiltere Premier Lig | Leicester City - Huddersfield | beIN Sports 4

17.00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Newcastle | beIN Sports Max 1

17.00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Bournemouth | beIN Connect

17.00 | İngiltere Championship | Aston Villa - Sheffield Wednesday | beIN Connect

17.15 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Real Valladolid | beIN Connect

17.15 | İspanya La Liga | Eibar - Leganes | beIN Connect

17.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Sabah | CBC Sport HD

18.00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Nantes | beIN Connect&Arena Sport 3&TV5 Monde

19.00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Göztepe | beIN Sports 1

19.00 | İtalya Serie A | Fiorentina - SPAL | beIN Sports 3&Arena Sport 4

19.00 | TFF 2.Lig | Gaziantepspor - Bodrum Bld | TRT Spor

19.30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Bayern Münih | S Sport Plus&Turkcell TV+&İdman TV&Varzish Sport HD&Match TV&Türkmenistan Sport HD

19.30 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Tottenham | S Sport&Canal+ Sport 2 HD&Irib Varzesh&IR See+

19.30 | İspanya La Liga | Getafe - Atletico Madrid | beIN Sports 2

19.30 | Spor Toto 1.Lig | Adanaspor - Boluspor | beIN Sports Max 1

19.30 | Spor Toto 1.Lig | Elazığspor - Karabükspor | beIN Sports Max 2

19.30 | İngiltere Championship | QPR - Norwich City | beIN Sports 4

19.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira - Neftçi Bakü | CBC Sport HD

21.00 | Fransa Ligue 1 | Saint Etienne - Caen | beIN Connect&Arena Sport 4

21.30 | İtalya Serie A | Sampdoria - İnter | beIN Sports 3&Arena Sport 1

21.45 | İspanya La Liga | Real Madrid - Espanyol | beIN Sports 2&CBC Sport HD&Canal+ Sport 2 HD&Irib Varzesh&IR See+

22.00 | Brezilya Serie A | Sao Paulo - America Mineiro | beIN Sports Max 1&Arena Sport 3

23.00 | Portekiz Premier Lig | Vitoria Setubal - Porto | S Sport Plus

00.00 | MLS | New York Red Bulls - Toronto FC | Eurosport / HD

01.00 | Brezilya Serie A | Flamengo - Atletico Mineiro | Arena Sport 1

BASKETBOL

13.00 | Uluslararası Cevat Soydaş Turnuvası 5.Lik Maçı | Türk Telekom - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor

15.30 | Uluslararası Cevat Soydaş Turnuvası 3.Lük Maçı | Promitheas BC - Gaziantep Basket | Tivibu Spor

16.00 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası | Türkiye - Arjantin | TRT Spor

16.00 | GSA-Smart Basketbol Turnuvası | Afyon Bld - Büyükçekmece | GSA-Smart YouTube

18.00 | Uluslararası Cevat Soydaş Turnuvası Final | Tofaş - Sakarya BB | Tivibu Spor

19.00 | TÜBAD Basketbol Turnuvası Final | Anadolu Efes - Darüşşafaka | Tivibu Spor

20.15 | İspanya ACB Süper Kupa Final | Baskonia - Real Madrid | Spor Smart HD&Arena Sport 1

21.30 | Zadar Basketbol Turnuvası | Fenerbahçe - Olimpia Milano | FB TV&A Spor&Arena Sport 5

VOLEYBOL

HENTBOL

16.00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beykoz Bld - Antalyaspor | THF TV

19.00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Mogaz - İzmir BB | THF TV

YARIŞ

14.30 | DTM 1.Yarış | Avusturya | beIN Sports Haber

15.10 | Moto GP Sıralama Turları | İspanya | S Sport Plus&beIN Sports 3&Tivibu Spor 2&Spor Smart HD&Turkcell TV+

BOKS

20.00 | İstanbul Boks Gecesi | DMAX

21.30 | Matchroom Boks Gecesi | A.Joshua - A.Povetkin | S Sport

05.30 | UFC Dövüş Serisi | J.Manuwa - T.Santos | S Sport

BİSİKLET

13.30 | Sakarya Dağ Bisikleti Kupası | TRT Spor

16.30 | Eurometropole Bisiklet Turu | Belçika | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

14.00 | Süper Lig Analiz | A Spor

14.15 | Gol | NTV

17.00 | Maç Günü | A Spor

21.00 | Stadyum | TRT Spor

22.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.30 | Hafta Biterken | TRT Spor

01.00 | Son Sayfa | A Spor

[alıntı yap]

3 / 140