Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
TV Spor Ekranı
4 / 137
  eerol - 23.09.2018 19:57

23.09.2018 | PAZAR | TV FUTBOL EKRANI


12.00 | U14 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
13.00 | İspanya La Liga | Levante - Sevilla | beIN Sports 1&CBC Sport HD&Varzish Sport HD&Canal+ Sport
13.15 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Utrecht | S Sport Plus
13.30 | İtalya Serie A | Torino - Napoli | beIN Sports 3&Arena Sport 1&IR See+&Eleven Sports 1 Poland HD
14.00 | U15 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
14.00 | U17 Gelişim Ligi | Galatasaray - Akhisarspor | GS TV
14.35 | Çin Süper Ligi | Guangzhou RF - Chongqing Lifan | S Sport Plus
15.00 | Spor Toto BAL | Didim Bld - Tavas Birlik | Kanal 58
15.30 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Chelsea | S Sport&Canal+ Sport 2 HD&IR See+&Irib Varzesh
15.30 | Belçika Pro Lig | Gent - Club Brugge | S Sport Plus&Arena Sport 5
16.00 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Aytemiz Alanyaspor | beIN Sports 1
16.00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - PSG | beIN Sports 2&Arena Sport 4
16.00 | İtalya Serie A | Bologna - Roma | beIN Sports 3&Match TV&Arena Sport 2&Eleven Sports 4 Pola 16.00 İtalya Serie A | Lazio - Genoa | beIN Sports 4&Arena Sport 3&Eleven Sports 1 Poland HD

16.00 | İtalya Serie A | Chievo - Udinese | beIN Connect

16.30 | Spor Toto 1.Lig | Eskişehirspor - Gazişehir Gaziantep FK | beIN Sports Max 1

16.30 | Almanya Bundesliga | Bayer Leverkusen - Mainz 05 | S Sport Plus&Turkcell TV+&Canal+ Sport HD

17.00 | Ukrayna Premier Lig | Dinamo Kiev - Desna | 2+2

17.00 | İsviçre Süper Lig | Young Boys - Basel | RSI La 2 HD&RTS Deux HD&SRF Zwei HD

17.15 | İspanya La Liga | Villarreal - Valencia | beIN Sports Max 2&Eleven Sports 3 Poland HD

17.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Keşla - Sumqayıt | CBC Sport HD

17.45 | Hollanda Eredivisie | PSV - Ajax | S Sport Plus

18.00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Everton | S Sport&İdman TV&Canal+ Sport 2 HD

18.00 | Fransa Ligue 1 | Guingamp - Bordeaux | beIN Sports 4&Arena Sport 3

19.00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Galatasaray | beIN Sports 1&beIN Sports Max 8 HD&beIN Sports Malezia / HD&Sport TV 3 / HD&Tring Sport 2 HD

19.00 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Sivasspor | beIN Sports 2

19.00 | İtalya Serie A | Milan - Atalanta | beIN Sports 3&Arena Sport 4&IR See+&Eleven Sports 2 Poland HD&Türkmenistan Sport HD

19.00 | Almanya Bundesliga | Eintracht Frankfurt - RB Leipzig | S Sport Plus&Turkcell TV+&Eleven Sports 1 Poland HD

19.00 | Rusya Premier Lig | CSKA Moskova - Spartak Moskova | Varzish Sport HD&Match TV

19.00 | Belçika Pro Lig | Anderlecht - Standart Liege | S Sport Plus&Arena Sport 5

19.30 | Spor Toto 1.Lig | Altay - Giresunspor | beIN Sports Max 1

19.30 | Spor Toto 1.Lig | Afjet Afyonspor - Balıkesirspor | beIN Sports Max 2

19.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Qarabağ - Qabala | CBC Sport HD

19.30 | İspanya La Liga | Real Betis - Athletic Bilbao | beIN Connect&Eleven Sports 3 Poland HD

20.00 | Sırbistan Süper Lig | Partizan - Crvena Zvezda | Arena Sport 1

21.00 | Belçika Pro Lig | Cercle Brugge - Genk | S Sport Plus

21.30 | İtalya Serie A | Frosinone - Juventus | beIN Sports 3&CBC Sport HD&Arena Sport 4&Eleven Sports 2 Poland HD

21.45 | İspanya La Liga | Barcelona - Girona | beIN Sports 2&İdman TV&Varzish Sport HD&IR See+&Irib TV 3&Eleven Sports 1 Poland HD&Türkmenistan Sport HD

22.00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Marsilya | beIN Sports Max 1&Match TV&Arena Sport 3

22.00 | Brezilya Serie A | Corinthians - Internacional | beIN Sports Max 2

23.45 | Arjantin Premier Lig | Boca Juniors - River Plate | Arena Sport 1

01.00 | Brezilya Serie A | Cruzeiro - Santos | beIN Sports 2

BASKETBOL

13.00 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası | Arjantin - Avustralya | TRT Spor

15.15 | TKBL Federasyon Kupası | Yalova Bld - Bursaspor | Bursaspor TV

15.30 | GSA-Smart Basketbol Turnuvası | Lokomotiv Kuban - Büyükçekmece | GSA-Smart YouTube

17.45 | GSA-Smart Basketbol Turnuvası | Beşiktaş SJ - Zenit Basket | GSA-Smart YouTube

18.00 | Girit Basketbol Turnuvası 3.Lük Maçı | Galatasaray - Hapoel Jerusalem | beIN Sports Haber

20.30 | Girit Basketbol Turnuvası Final | Olympiakos - Unics Kazan | beIN Sports 4

20.30 | Zadar Basketbol Turnuvası Final | Fenerbahçe - CSKA Moskova | FB TV&A Spor&Arena Sport 5

22.30 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası | Nijerya - Türkiye | TRT Spor

HENTBOL

15.00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Muratpaşa Bld - Polatlı Bld | Çay TV

16.00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Üsküdar Bld - Yalıkavak | THF TV

18.00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | MZT Skopje - Beşiktaş Mogaz | Spor Smart HD&Arena Sport 2

20.00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Szeged - Nantes | Spor Smart HD

YARIŞ

13.20 | Moto 2 Yarış | İspanya | S Sport Plus

14.30 | DTM 2.Yarış | Avusturya | S Sport Plus

15.00 | Moto GP Yarış | İspanya | S Sport Plus&beIN Sports Max 2&Tivibu Spor 2&Spor Smart HD&Turkcell TV+

BİSİKLET

11.00 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

15.45 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

14.15 | Futbol Aktüel | NTV

15.00 | Spor Gündemi | A Spor

15.00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

17.00 | Maç Günü | A Spor

17.30 | Dolmabahçe´den Kadıköy´e | TRT Spor

18.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

20.45 | Stadyum | TRT Spor

20.55 | %100 Futbol | NTV

21.00 | Lig Özetleri | beIN Sports Haber

21.00 | Orta Nokta | Tivibu Spor

22.30 | Takım Oyunu | A Spor

23.00 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

23.30 | 90+ | NTV

00.15 | Hafta Biterken | TRT Spor

01.00 | Son Sayfa | A Spor

[alıntı yap]

  eerol - 24.09.2018 19:42

24-25-26-27-28-29-30- EYLÜL


https://www.sporekrani.com/

Mesaj eerol tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

  eerol - 25.09.2018 17:25

25.09.2018 | SALI | TV FUTBOL EKRANI


13.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | 24 Erzincanspor - Gazişehir Gaziantep FK | A Spor
14.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Diyarbekirspor - Samsunspor | A Spor
14.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Tire 1922 - Sivas Bld | A Spor
16.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | BB Erzurumspor - Ankara Demirspor | A Spor
19.30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Hertha Berlin | S Sport Plus&İdman TV&Turkcell TV+&Canal+ Sport 2 HD
20.00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Angers | beIN Sports 1&Arena Sport 1
20.00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Nice | Arena Sport 2
20.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Adana Demirspor - Yeni Orduspor | A Spor
21.00 | İspanya La Liga | Espanyol - Eibar | Canal+ Sport HD
21.30 | Almanya Bundesliga | Freiburg - Schalke 04 | S Sport Plus
21.30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Augsburg | S Sport Plus&Eleven Sports 1 Poland HD&Irib Varzesh
21.45 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Oxford United - Manchester City | beIN Sports 2&Arena Sport 4
21.45 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Wolverhampton - Leicester City | Arena Sport 5
22.00 | İtalya Serie A | İnter - Fiorentina | beIN Sports 1&CBC Sport HD&Match TV&Arena Sport 2&Eleven Sports 3 Poland HD&IR See+
22.00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Rayo Vallecano |
22.00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse - Saint Etienne | Arena Sport 3
22.00 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Manchester United - Derby County | Arena Sport 1&Eleven Sports 2 Poland HD
23.00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Huesca | İdman TV&Canal+ Sport HD
23.00 | Dünya Halı Saha Şampiyonası | Portekiz - Türkiye | S Sport
03.15 | Copa Sudamericana | Club Nacional - San Lorenzo | S Sport&Arena Sport 1

BASKETBOL

13.00 | TBL Federasyon Kupası | Yalova Bld - İTÜ | TBF TV

13.30 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası | Avustralya - Türkiye | TRT Spor

13.30 | TBL Federasyon Kupası | Selçuklu Bld - Petkimspor | TBF TV

15.15 | TBL Federasyon Kupası | Bursaspor - Manisa BB | Bursaspor TV&TBF TV

15.45 | TBL Federasyon Kupası | OGM Orman - Karesi Gençlik | TBF TV

17.30 | TBL Federasyon Kupası | Edirnespor - Akhisar Bld | TBF TV

18.00 | Pınar Cup | Pınar Karşıyaka - Tofaş | Karşıyaka YouTube

18.00 | TBL Federasyon Kupası | Ankara DSİ - Mamak Bld | TBF TV

19.45 | TBL Federasyon Kupası | Bandırma Kırmızı - Final Spor | TBF TV

20.15 | TBL Federasyon Kupası | Düzce Bld - Artvin Bld | TBF TV

BİSİKLET

11.00 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

15.30 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

SNOOKER

09.25 | Snooker Çin Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2 / HD

14.25 | Snooker Çin Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

15.15 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.00 | İspanya´dan Futbol | beIN Sports Haber

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

18.30 | Hedef Süper Lig | TRT Spor

19.00 | İngiltere´den Futbol | beIN Sports Haber

20.00 | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

22.00 | Aktüel Futbol | TRT Spor

22.30 | 90 A | A Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.30 | Spor Artı | TRT Spor

00.00 | Son Sayfa | A Spor

01.00 | Spor Gecesi | 360

[alıntı yap]

  eerol - 26.09.2018 23:19

26.09.2018 | ÇARŞAMBA | TV FUTBOL EKRANI

11.30 | AFC U16 Şampiyonası | Tayland U16 - Tajikistan U16 | Varzish Sport HD

13.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Yeni Amasyaspor - Atiker Konyaspor | A Spor

15.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Elazığspor - Batman Petrolspor | A Spor

17.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Afjet Afyonspor - Siirt İÖİ | A Spor

18.00 | Rusya Kupası Son 16 | Astrakhan - Zenit | Match TV&Canal+ Sport 2 HD

19.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Ankaragücü - Serik Bld | A Spor

19.00 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Şanlıurfaspor - Yomraspor | A Spor

19.00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qarabağ - Zira | CBC Sport HD

19.00 | Yunanistan Kupası 2.Tur | PAOK - Aris | Arena Sport 4

19.30 | Almanya Bundesliga | Fortuna Düsseldorf - Bayer Leverkusen | S Sport Plus&Turkcell TV+&İdman TV&Eleven Sports 2 Poland HD

20.00 | Dünya Halı Saha Şampiyonası | Türkiye - Yunanistan | S Sport

20.00 | Fransa Ligue 1 | Dijon - Lyon | beIN Sports 3

20.00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Strasbourg | beIN Sports 4&Arena Sport 3&TV5 Monde

20.00 | İtalya Serie A | Udinese - Lazio | beIN Sports Max 1&Arena Sport 2

20.30 | Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur | Çaykur Rizespor - Tarsus İdman Yurdu | A Spor

21.00 | İspanya La Liga | Leganes - Barcelona | beIN Sports 2&CBC Sport HD&Canal+ Sport HD&IR See+&Türkmenistan Sport HD

21.00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Villarreal | beIN Connect&Eleven Sports 1 Poland HD

21.00 | Rusya Kupası Son 16 | Baltika - Lokomotiv Moskova | Match TV

21.30 | Almanya Bundesliga | Borussia Dortmund - Nürnberg | S Sport Plus&İdman TV&Turkcell TV+&Canal+ Sport 2 HD

21.30 | Almanya Bundesliga | RB Leipzig - Stuttgart | S Sport Plus

21.45 | İngiltere Lig Kupası | LİVERPOOL - CHELSEA | beIN Sports 1&Varzish Sport HD&Arena Sport 1&Eleven Sports 2 Poland HD&Irib Varzesh

21.45 | İngiltere Lig Kupası | Arsenal - Brentford | beIN Connect

22.00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Reims | beIN Sports 3&Arena Sport 3

22.00 | İngiltere Lig Kupası 3.Tur | Tottenham - Watford | beIN Sports 4

22.00 | İtalya Serie A | Juventus - Bologna | beIN Sports Max 1&Arena Sport 2

22.00 | İtalya Serie A | Roma - Frosinone | beIN Sports Max 2&Arena Sport 4

22.00 | İtalya Serie A | Napoli - Parma | beIN Connect&Arena Sport 5&Eleven Sports 3 Poland HD

22.00 | İtalya Serie A | Atalanta - Torino | beIN Connect

23.00 | İspanya La Liga | Sevilla - Real Madrid | beIN Sports 2&CBC Sport HD&Match TV&Eleven Sports 1 Poland HD&IR See+&Türkmenistan Sport HD

23.00 | İspanya La Liga | Valencia - Celta Vigo | beIN Connect&Canal+ Sport HD

03.15 | Copa Sudamericana Son 8 Turu | Junior - Colon Santa Fe | S Sport&Arena Sport 2

03.45 | Brezilya Kupası Yarı Final | Cruzeiro - Palmeiras (1-0) | Arena Sport 1

03.45 | Brezilya Kupası Yarı Final | Corinthians - Flamengo (0-0) | Arena Sport 3

BASKETBOL

13.00 | TKBL Federasyon Kupası Çeyrek Final | Urla Bld - Elazığ Öİ | TBF TV

15.15 | TKBL Federasyon Kupası Çeyrek Final | Nesibe Aydın - Çankaya Üniversitesi | TBF TV

17.00 | Pınar Cup | Banvit - Tofaş | Karşıyaka YouTube

17.30 | TKBL Federasyon Kupası | Mardin BB - Galatasaray Gelişim | TBF TV

19.00 | FIBA Europe Cup 1.Eleme Turu | İstanbul BB - Svitavy (99-74) | FIBA TV YouTube

19.30 | Kadınlar Basketbol Dünya Şampiyonası Eleme Maçı | Fransa - Türkiye | TRT Spor

19.45 | TKBL Federasyon Kupası Çeyrek Final | Bayraklı Bld - Ordu Açı Koleji | TBF TV

HENTBOL

19.00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Mogaz - İzmir BB | THF TV

20.00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Rhein Neckar Löwen - Meshkov Brest | Arena Sport 5

BİSİKLET

15.30 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Avusturya | Eurosport / HD

SNOOKER

09.30 | Snooker Çin Şampiyonası | 3.Gün | Eurosport / HD

14.25 | Snooker Çin Şampiyonası | 3.Gün | Eurosport 2 / HD

DİĞER YAYINLAR

11.00 | Spor Ajansı | A Spor

11.00 | Spor Manşet | TRT Spor

11.00 | beIN Manşet | beIN Sports Haber

14.00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor

16.40 | Gündem Futbol | TRT Spor

20.30 | Aktüel Futbol | TRT Spor

20.30 | Özel Yayın | Mustafa Cengiz | GS TV

22.00 | Futbol Aklı | TRT Spor

23.00 | beIN Bugün | beIN Sports Haber

23.00 | Son Sayfa | A Spor

23.30 | Spor Artı | TRT Spor

01.00 | Spor Gecesi | 36

KAYNAK: www.sporekrani.com

[alıntı yap]

  eerol - 27.09.2018 17:18

27.09.2018 TVDE BUGUN

13.00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK). Kdz Ereğli Bld. - Antalyaspor. A Spor

15.00 UEFA EURO 2024. Ev Sahibi Ülkenin İlanı. TRT Spor / Bein Sports Haber

15.00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK). Kastamonuspor - Özgüzeldere. A Spor

17.00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK). Balıkesirspor - Amedspor. A Spor

19.30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK). Giresunspor - Kocaelispor. A Spor

20.00. İtalya Serie A. SPAL - Sassuolo. Bein Sports 1 / Match Futbol 2

21.00 İspanya La Liga. Valladolid - Levante. Bein Sports 2 / Match Futbol 3

21.00 İspanya La Liga. Alaves - Getafe. Bein Sports 4

22.00 İtalya Serie A. Empoli - Milan. Bein Sports 1 / CBC Sports / Match TV / Match Futbol 2

23.00 İspanya La Liga. Girona - Real Betis. Bein Sports 2 / Match Futbol 3

KAYNAK: www.sporekrani.com

[alıntı yap]

  eerol - 28.09.2018 22:38

28.09.2018 BUGÜN


Futbol.
11:00 | Halı Saha Dünya Kupası | ABD - Letonya | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
12:05 | Halı Saha Dünya Kupası | Almanya - Slovenya | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
13:10 | Halı Saha Dünya Kupası | Brezilya - İngiltere | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
14:00 | U21 Süper Ligi | Galatasaray - BB Erzurumspor | GS TV
14:15 | Halı Saha Dünya Kupası | Polonya - Hırvatistan | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
15:20 | Halı Saha Dünya Kupası | Fransa - Belçika | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
16:25 | Halı Saha Dünya Kupası | Portekiz - Moldova | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
17:30 | Halı Saha Dünya Kupası | İskoçya - Kanada | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
18:35 | Halı Saha Dünya Kupası | Rusya - Yunanistan | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
20:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - BB Erzurumspor | Bein Sports 1 -Sport klub slovenya-
21:00 | Halı Saha Dünya Kupası | Çeyrek Final | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube
21:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - Bayern Münih | S Sport+ / TV Plus Bundesliga / Idman TV / Varzish Sports / Match Futbol 2
21:45 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Monaco | Bein Sports 2 / Match Futbol 1
21:45 | İngiltere Championship | Sheffield W. - Leeds United | Bein Sports Max 1

22:00 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Espanyol | Bein Sports 4 / CBC Sport / Match Futbol 3

22:05 | Halı Saha Dünya Kupası | Çeyrek Final | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube

22:30 | Portekiz Liga NOS | Porto - Tondela | S Sport+

23:10 | Halı Saha Dünya Kupası | Çeyrek Final | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube

00:15 | Halı Saha Dünya Kupası | Çeyrek Final | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube

BASKETBOL
16:00 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası-Çeyrek Final | Avustralya - Çin | TRT Spor
17:00 | TBL Federasyon Kupası-Yarı Final | Bursaspor - Petkimspor | TBF TV Youtube / Tivibu Spor
18:00 | Pavlos Giannakopoulos Turnuvası-3.lük Maçı | Maccabi Fox - Khimki Moskova | Bein Sports 3
19:30 | TBL Federasyon Kupası-Yarı Final | Akhisar Bel - Mamak Bld. | TBF TV Youtube / Tivibu Spor
20:30 | Pavlos Giannakopoulos Turnuvası-Final | Fenerbahçe - Panathinaikos | Bein Sports 3


KAYNAK: www.sporekrani.com

[alıntı yap]

  eerol - 29.09.2018 17:55

29.09.2018. CUMARTESİ


Futbol

11:00 | U17 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Ç.Rizespor | FB TV
11.30 | Rusya Premier Lig | Ural - Arsenal Tula | Match TV Russia
13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Fenerbahçe - Ç.Rizespor | FB TV
14:00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Valencia | Bein Sports 3 / Varzish Sport / Match Futbol 3
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Altınordu | Bein Sports Max 1

14:00 | Spor Toto 1. Lig | Denizlispor - Elazığspor | Bein Sports Max 2

14:00 | U21 Süper Ligi | Beşiktaş - Kayserispor | BJK TV

14:30 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Manchester Utd | S Sport / Idman TV / Match Futbol 1

16:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Kasımpaşa | Bein Sports 1

16:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - Akhisarspor | Bein Sports 2

16:00 | İtalya Serie A | Roma - Lazio | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia

16:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Mainz | S Sport+

16.30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Leipzig. Match Futbol 2

17:00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Watford | S Sport / Match Futbol 1

17:00 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Tottenham | BeinSports beIN Connect

17:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Brighton | Bein Sports Max 1

17:15 | İspanya La Liga | Barcelona - Athletic Bilbao | Bein Sports 4 / Idman TV / IRIB Varzesh / Match Futbol 3

17:55 | Azerbaycan Premier Ligi | Neftçi Bakü - Sebail | CBC Sport

18:15 | Fransa Ligue 1 | Nice - PSG | Bein Sports 3

19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Kayserispor | Bein Sports 1

19:00 | İtalya Serie A | Juventus - Napoli | Bein Sports 2 / Varzish Sport / Match Futbol 2

19:00 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Akhmat | Match Premier

19:00 | Belçika Pro League | Genk - Zulte Waregem | S Sport+

19:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Liverpool | S Sport / Idman TV / IRIB Varzesh / Match TV Russia / Match Futbol 1

19:30 | Almanya Bundesliga | Leverkusen - B.Dortmund | S Sport+ / TV Plus Bundesliga / Match Futbol 3

19:30 | İspanya La Liga | Eibar - Sevilla | Bein Sports 4

19:30 | Spor Toto 1. Lig | K.Karabükspor - Ümraniyespor | Bein Sports Max 1

19:30 | Hollanda Eredivisie | NAC Breda - PSV | S Sport Plus

19:50 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah Bakü - Karabağ | CBC Sport

21:00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Nantes | Bein Sports Max 2

21:30 | İtalya Serie A | Inter - Cagliari | Bein Sports 3 / Match Futbol 2

21:30 | Belçika Pro League | Club Brugge - Cercle Brugge | S Sport Plus

21:45 | İspanya La Liga | Real Madrid - Atletico Madrid | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia / Match Futbol 3

21:45 | Hollanda Eredivisie | Fortuna Sittard - Ajax | S Sport Plus

22:30 | Halı Saha Dünya Kupası | Final | Ajansspor Youtube / Uluslararası Halı Saha Federasyonu Youtube

BASKETBOL
15:00 | TKBL Federasyon Kupası | Elazığ Öİ - Ordu Açı Koleji | TBF TV Youtube
16:00 | Basketbol Gomelsky Cup | Anadolu Efes - Olympiakos | Sports tv
19:00 | Basketbol Gomelsky Cup | CSKA Moskova - Unics Kazan | Sportstv
02:00 | NBA Preseason | Toronto Raptors - Portland TB | NBA TV

VOLEYBOL
10:10 | Dünya Kadınlar Voleybol Şampiyonası | Türkiye - Kanada | TRT Spor


KAYNAK: www.sporekrani.com

[alıntı yap]

  eerol - 30.09.2018 16:40

30.09.18. PAZAR

12:00 | U16 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - M.Başakşehir | FB TV
13:00 | İspanya La Liga | Huesca - Girona | Bein Sports 3 / CBC Sport / Match Futbol 3
13:30 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Bursaspor | Bein Sports 1
13:30 | İtalya Serie A | Bologna - Udinese | Bein Sports 2 / Match Futbol 2
14:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Boluspor | Bein Sports Max 1

15:00 | TFF 3. Lig | Adıyamanspor - Osmaniyespor | TRT Kürdi

15:30 | Belçika Pro League | Anderlecht - St.Truiden | S Sport+

15:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Ankara Demir | Samsun Haberaks TV

16:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Konyaspor | Bein Sports 1

16:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Toulouse | Bein Sports Max 2 / Match Futbol 1

16:00 | İtalya Serie A | Fiorentina - Atalanta | Bein Sports 2 / Match Futbol 2

16:30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Hannover | S Sport+ / Idman TV / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 3

16:30 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Altay | Bein Sports Max 1

17:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Keşla | CBC Sport

17:15 | İspanya La Liga | Villarreal - Valladolid | Bein Sports 3

18:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Burnley | S Sport / Match TV Russia / Match Futbol 1

19:00 | Almanya Bundesliga | Augsburg - Freiburg | S Sport+ / Idman TV / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 3

19:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Fenerbahçe | Bein Sports 1

19:00 | İtalya Serie A | Parma - Empoli | Bein Sports 2 / Match Futbol 2

19:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sumqayıt - Zira | CBC Sport

19:30 | İspanya La Liga | Levante - Alaves | Bein Sports 3

19:30 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - Afjet Afyonspor | Bein Sports Max 1

19:30 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Eskişehirspor | Bein Sports Max 2

20:00 | MLS | NY Red Bulls - Atlanta United | Eurosport

21:30 | İtalya Serie A | Sassuolo - Milan | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match TV Russia / Match Futbol 2

21:45 | İspanya La Liga | Real Betis - Leganes | Bein Sports 3 / Idman TV / Match Futbol 3

22:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Marsilya | Bein Sports 4 / Match Futbol 1

BASKETBOL
15:15 | TBL Federasyon Kupası-Final | Bursaspor - Mamak Bld. | Tivibu Spor / Bursaspor TV
16:00 | Basketbol Gomelsky Cup-3.lük Maçı | Olympiakos - Unics Kazan | Sportstv
19:00 | Basketbol Gomelsky Cup-Final | Anadolu Efes - CSKA Moskova | Sportstv
22:00 | Kadınlar Basketbol Dünya Kupası-Final | Avustralya - ABD | TRT Spor

VOLEYBOL
13:20 | Dünya Kadınlar Voleybol Şampiyonası | Türkiye - Çin | TRT Spor


KAYNAK: www.sporekrani.com


[alıntı yap]

  eerol - 01.10.2018 20:29

1-2-3-4-5-6-7 EKİM

https://www.sporekrani.com/

01.10.2018 BUGÜN

FUTBOL
19.00. Spor Toto 1. Lig. Giresunspor - Adanaspor. Bein Max 1

19.00. Spor Toto 1. Lig. Gazişehir FK - Osmanlıspor. Bein Max 2

20.00. Spor Toto Süper Lig. M.Başakşehir - Y.Malatyaspor. Bein Sports 1

20.00. Spor Toto Super Lig. Ankaragücü - Antalyaspor. Bein Sports 2

21.30. Italia Seria A. Sampdoria - SPAL. Bein Sports 4 / Match Futbol 2

22.00. İngiltere Premier Lig. Bournemouth - Crystal Palace. S Sport / Idman TV / Match TV

22.00. İspanya La Liga. Celta Vigo - Getafe. Bein Sports 3 / CBC Sport / Match Futbol 3

BASKETBOL.
21.00. Basketbol Şampiyonlar Ligi Ön Eleme. Fribourg Olympic - Sakarya BB. FIBA ŞL Youtube.

HENTBOL.
16.00. Hentbol Erkekler Süper Ligi. Maliye Piyango - Beşiktaş Mogaz. Hentbol Web TV

KAYNAK: www.sporekrani.com

[alıntı yap]

  eerol - 02.10.2018 20:25

02.10.2018. SALI

FUTBOL
14.00 | UEFA Gençlik Ligi | CSKA - Real Madrid. Match TV / Match Premier

15:00 | UEFA Gençlik Ligi | Bayern Münih - Ajax | UEFA.tv Youtube

17:00 | UEFA Gençlik Ligi | Manchester Utd. - Valencia | UEFA.tv Youtube / Match Futbol 2

19:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Hoffenheim - Manchester City | Bein Sports beIN Connect / Idman TV / IRIB Varzesh / Match TV Russia / Match Futbol 3

19:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Juventus - Young Boys | Bein Sports beIN Connect / CBC Sport / Varzish Sport / Match Futbol 1

21:45 | İngiltere Lig Kupası | Everton - Southampton | Bein Sports beIN Connect

22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | AEK - Benfica | Bein Sports beIN Connect

22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Roma - Viktoria Plzen | Bein Sports beIN Connect / Match Arena

22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Ajax | Bein Sports beIN Connect / IRIB Varzesh / Match Futbol 2

22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | CSKA Moskova - Real Madrid | Bein Sports beIN Connect / Idman TV / Match TV Russia / Match Premier

22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lyon - Shakhtar Donetsk | Bein Sports beIN Connect / Match Iqra

22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Manchester Utd - Valencia | Bein Sports beIN Connect / CBC Sport / Varzish Sport / Match Futbol 1

01:30 | Copa Libertadores | River Plate - Independiente DV | S Sport

03:45 | Copa Libertadores | Gremio - Atletico Tucuman | S Sport

03:45 | Copa Sudamericana | Millionarios - Santa Fe | S Sport Plus

BASKETBOL
20:00 | Eurocup | Galatasaray - MoraBanc Andorra | Tivibu Spor 2
21:00 | Eurocup | Alba Berlin - Tofaş | Tivibu Spor

VOLEYBOL.
10:10 | Dünya Kadınlar Voleybol Şampiyonası | Türkiye - Bulgaristan | TRT Spor



KAYNAK: www.sporekrani.com

[alıntı yap]

4 / 137