Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
TV Spor Ekranı
65 / 73
  eerol - 25.05.2020 15:57

25 MAYIS PAZARTESİ


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 26.05.2020 12:50

26 MAYIS SALI


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 27.05.2020 19:29

27 MAYIS ÇARŞAMBA


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 28.05.2020 12:01

28 MAYIS PERŞEMBE


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 29.05.2020 19:24

29 MAYIS CUMA


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 30.05.2020 13:09

30 MAYIS CUMARTESİ


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 31.05.2020 20:45

31 MAYIS PAZAR


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 01.06.2020 12:42

1 HAZİRAN PAZARTESİ


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 02.06.2020 15:18

2 HAZİRAN SALI


TV DE SPOR EKRANI


https://www.sporekrani.com/

[alıntı yap]

  eerol - 03.06.2020 15:11


03 MART 2020 ÇARŞAMBA

TV´De SporEkranı


FUTBOL
14:00 | Kadınlar Almanya Kupası | A. Bielefeld - SC Sand | DFB TV
19:00 | Estonya Premium Liga | Kalju - Levadia | Estonya Premium Liga Youtube
19:00 | Estonya Premium Liga | Narva Trans - Tulevik | Estonya Premium Liga Youtube
19:30 | Almanya Bundesliga 2 | Hannover 96 - Dynamo Dresden | S Sport Plus / S Sport 2
20:00 | Kadınlar Almanya Kupası | Gutersloh - Wolfsburg | DFB TV
21:30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - E.Frankfurt | S Sport 2 / Idman TV / Varzish Sport / Match TV Rusya / IRIB Varzesh
23:15 | Portekiz Liga NOS | Famalicao - Porto | S Sport Plus / Uçankuş TV

TENİS
16:30 | Livescore Tenis Kupası | Ka.Pliskova - B.Strycova | S Sport
19:00 | Livescore Tenis Kupası | Kr.Pliskova - M.Vondrousova | S Sport

SNOOKER
17:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | M.King - S.Baird | Eurosport
17:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | K.Wilson - Ch.Feilong | Eurosport
18:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | R.Day - A.Burden | Eurosport
18:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | J.Perry - H.Chandler | Eurosport
19:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | R.Day - Ch.Feilong | Eurosport
19:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | J.Perry - S.Baird | Eurosport
20:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | M.King - H.Chandler | Eurosport
20:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | K.Wilson - A.Burden | Eurosport
21:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | A.Burden - Ch.Feilong | Eurosport
21:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | J.Perry - M.King | Eurosport
22:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | S.Baird - H.Chandler | Eurosport
22:00 | Snooker Şampiyonlar Ligi | K.Wilson - R.Day | Eurosport

BEYZBOL
13:35 | Tayvan Beyzbol Ligi | Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys | Eleven Sports Twitter

ESPOR
02:00 | NBA 2K League | Heat Check Gaming - Netsgc | NBA 2K Youtube
02:00 | NBA 2K League | Pistons - Caus Legion | NBA 2K Youtube
04:00 | NBA 2K League | Celtics - Lakers | NBA 2K Youtube
04:00 | NBA 2K League | Blazers - Kings Guard Gaming | NBA 2K Youtube

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Haber Bülteni | TRT Spor 2
09:00 | Spor Programı | Sabah Haber Bülteni | TRT Spor 2
10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
11:55 | Spor Programı | Öğlen Haber Bülteni | TRT Spor 2
13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | A Spor
14:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
16:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
16:30 | Özel Röportaj | Hamza Hamzaoğlu | beIN Sports Haber
18:00 | Basketbol Programı | NBA Game Time | NBA TV HD
18:00 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | beIN Manşet | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
19:00 | Özel Röportaj | Serdar Gürler | beIN Sports Haber
19:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
19:00 | Futbol Programı | Bundesliga | TRT Spor HD
19:05 | Spor Programı | GS TV Ana Haber | GS TV
19:07 | Spor Programı | FB TV Ana Haber | FB TV
20:00 | Futbol Programı | Lige Doğru | A Spor
20:00 | Spor Programı | İyi Akşamlar İstanbul | Bein Sports 1
21:00 | Spor Programı | Her Yerde Fener | FB TV
21:45 | Spor Programı | Akşam Haber Bülteni | TRT Spor 2
22:30 | Özel Röportaj | Steven Caulker | beIN Sports Haber
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor

SPOR BELGESEL
12:00 | Belgesel | International Syndication Master Qualified | S Sport 2
13:50 | Belgesel | Muhammed ve Larry | TRT Spor 2
21:45 | Belgesel | Bir Zamanlar | TRT Spor HD
23:00 | Belgesel | Ben Ali | TRT Spor HD
06:00 | Belgesel | ESPN Belgesel | S Sport

[alıntı yap]

65 / 73