Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
TV Spor Ekranı
67 / 73
  eerol - 14.06.2020 16:30

14 HAZİİRAN PAZAR


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/


https://macrehberi.com/



[alıntı yap]

  eerol - 15.06.2020 14:18

15 HAZİRAN PAZARTESİ


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/


https://macrehberi.com/



[alıntı yap]

  eerol - 16.06.2020 13:19

16 HAZİRAN SALI


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/


https://macrehberi.com/




[alıntı yap]

  eerol - 17.06.2020 15:25

17 HAZİRAN ÇARŞAMBA


TV DE SPOR EKRANI


https://www.sporekrani.com/


https://macrehberi.com/



[alıntı yap]

  eerol - 18.06.2020 11:20

18 HAZİRAN PERŞEMBE


TV DE SPOR EKRANI



https://www.sporekrani.com/


https://macrehberi.com/




[alıntı yap]

  eerol - 19.06.2020 15:46

19 HAZİRAN CUMA


TV DE SPOR EKRANI


https://www.sporekrani.com/


https://macrehberi.com/




[alıntı yap]

  eerol - 20.06.2020 20:16

20 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ
TV´De SporEkranı


FUTBOL
13:00 | Belarus Rezerv Ligi | Belshina - Bate Borisov | FC Bate Youtube
14:00 | Rusya Premier Ligi | Ural - Kazan | Match TV Rusya
14:30 | İngiltere Premier Lig | Watford - Leicester | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
14:30 | İngiltere Championship | Fulham - Brentford | Bein Sports 4 / Varzish Sport
15:00 | Belarus U19 Kadınlar Ligi | Dnepr Mogilev - Botsor Brest | Belarus Futbol Federasyonu Youtube
15:00 | İspanya La Liga | Espanyol - Levante | Spor Smart / CBC Sport
15:00 | Almanya Bundesliga 3 | Duisburg - Hansa Rostock | Almanya FF Youtube
16:00 | Belarus Vysshaya Liga | Isloch Minsk - Zhodino | Belarus Futbol Federasyonu Youtube
16:30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - B.Dortmund | S Sport Plus / S Sport 2
16:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Freiburg | TRT Spor HD / S Sport Plus
16:30 | Almanya Bundesliga | Mainz - Werder Bremen | S Sport Plus
16:30 | Rusya Premier Ligi | Arsenal Tula - Spartak Moskova | Match TV Rusya
17:00 | Belarus U19 Kadınlar Ligi | Bobruichanka - Zorka BDU | Belarus Futbol Federasyonu Youtube
17:00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / IRIB Varzesh
17:00 | İngiltere Championship | WBA - Birmingham | Bein Sports 4
17:30 | Spor Toto 1. Lig | Keçiörengücü - Bursaspor | Bein Sports Max 1
18:00 | Belarus Vysshaya Liga | Brest - Gorodeja | Belarus Futbol Federasyonu Youtube
18:00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Real Betis | D Smart Youtube / CBC Sport / Smart Spor HD
18:00 | İspanya La Liga 2 | La Coruna - Rayo Vallecano | La Liga 123 Youtube
18:30 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Gençlerbirliği | Bein Sports 2
19:00 | Norveç Eliteserien Ligi | Mjondalen - Sarpsborg 08 | Eurosport
19:00 | Rusya Premier Ligi | CSKA Moskova - Zenit | Varzish Sport / Match TV Rusya
19:30 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Wolves | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
19:30 | Ukrayna Premier Ligi | Shakhtar Donetsk - Oleksandriya | Shakhtar Donetsk Youtube
20:00 | Spor Toto 1. Lig | BB Erzurumspor - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
20:00 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Menemenspor | Bein Sports Max 2
20:00 | Belarus Vysshaya Liga | Dinamo Minsk - Energetik BGU | Belarus Futbol Federasyonu Youtube
20:30 | İtalya Serie A | Torino - Parma | Yayıncı Belli Değil
20:30 | İspanya La Liga | Getafe - Eibar | Spor Smart / CBC Sport
20:30 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Lugo | La Liga 123 Youtube
20:30 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Almeria | La Liga 123 Youtube
21:00 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - Göztepe | Bein Sports 2
21:00 | Spor Toto Süper Lig | Denizlispor - Beşiktaş | Bein Sports 1
21:30 | Norveç Eliteserien Ligi | Molde - Rosenborg | Eurosport
21:45 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Crystal Palace | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
22:45 | İtalya Serie A | Verona - Cagliari | Yayıncı Belli Değil
22:45 | İspanya La Liga 2 | Malaga - Extremadura | La Liga 123 Youtube
23:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Valladolid | Smart Spor HD / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya

[alıntı yap]

  eerol - 21.06.2020 14:16

21 HAZİRAN 2020 PAZAR


TV´De SporEkranı



FUTBOL


11:00 | Tayvan Premier Ligi | Hang Yuen - Taichung | Tayvan FF Youtube

11:00 | Tayvan Premier Ligi | NTUS - Ming Chuan Uni. | Tayvan FF Youtube

11:00 | Tayvan Premier Ligi | Taipei Tatung - Red Lions | Tayvan FF Youtube

11:00 | Tayvan Premier Ligi | Taiwan Steel - Taipower | Tayvan FF Youtube

14:00 | İngiltere Championship | Cardiff City - Leeds United | Bein Sports 4

15:00 | Rusya Premier Lig | Ufa - Tambov | Match TV Rusya

15:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Alaves | Spor Smart / CBC Sport

16:00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Sheffield Utd | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh

16:00 | Belarus Vysshaya Liga | Belshina - BATE Borisov | Belarus Futbol Federasyonu Youtube

16:30 | Almanya Bundesliga 2 | Heidenheim - Hamburg | S Sport Plus / S Sport 2

17:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Karagümrük | Bein Sports Max 1

17:30 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Orenburg | Match TV Rusya

18:00 | Belarus Vysshaya Liga | FC Vitebsk - FC Minsk | Belarus Futbol Federasyonu Youtube

18:00 | İspanya La Liga 2 | Mirandes - Ponferradina | La Liga 123 Youtube

18:00 | İspanya La Liga 2 | Racing Santander - Tenerife | La Liga 123 Youtube

18:15 | İngiltere Premier Lig | Aston Villa - Chelsea | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh

18:30 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Fenerbahçe | Bein Sports 1

20:00 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Altınordu | Bein Sports Max 2

20:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Akhisarspor | Bein Sports Max 1

20:00 | Rusya Premier Lig | Krasnodar - Dinamo Moskova | Match TV Rusya

20:00 | Belarus Vysshaya Liga | Shakhtyor Soligorsk - Rukh Brest | Belarus Futbol Federasyonu Youtube

20:30 | İtalya Serie A | Atalanta - Sassuolo | Varzish Sport

20:30 | İspanya La Liga | Valencia - Osasuna | Smart Spor HD / CBC Sport

20:30 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Huesca | La Liga 123 Youtube

20:30 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Alcorcon | La Liga 123 Youtube

21:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Gaziantep FK | Bein Sports 1

21:00 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Sivasspor | Bein Sports 2

21:00 | İngiltere Premier Lig | Everton - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh

21:25 | Norveç Eliteserien Ligi | Brann - Viking | Eurosport

22:45 | İtalya Serie A | Inter - Sampdoria | CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya

22:45 | İspanya La Liga 2 | Fuenlabrada - Numancia | La Liga 123 Youtube

23:00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD



BASKETBOL



16:30 | İspanya Basketbol Ligi | Iberostar Tenerife - Bilbao Basket | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82


19:30 | İspanya Basketbol Ligi | Joventut Badalona - Unicaja Malaga | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82



TENİS


15:00 | Summer Adria Tour | B.Coric - P.Krstin | Eurosport 2


16:00 | Summer Adria Tour | A.Zverev - A.Rublev | Eurosport 2


17:00 | Summer Adria Tour | N.Djokovic - N.Serdarusic | Eurosport 2

18:00 | Summer Adria Tour | M.Cilic - D.Petrovic | Eurosport 2

18:15 | Ultimate Tennis Showdown | B.Paire - M.Berrettini | Eurosport

19:15 | Ultimate Tennis Showdown | D.Brown - R.Gasquet | Eurosport


22:30 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona - Baskonia | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82

[alıntı yap]

  eerol - 22.06.2020 12:50

22 HAZİRAN PAZARTESİ


TV DE SPOR EKRANI




[alıntı yap]

  eerol - 23.06.2020 12:45

TV DE SPOR EKRANI


23 HAZİRAN SALI





[alıntı yap]

67 / 73