Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
TV Spor Ekranı
69 / 73
  eerol - 04.07.2020 11:09

4 TEMMUZ CUMARTESİ


TV DE SPOR EKRANI




[alıntı yap]

  eerol - 05.07.2020 10:55

5 TEMMUZ PAZAR


TV DE SPOR EKRANI



[alıntı yap]

  eerol - 06.07.2020 11:23

6 TEMMUZ PAZARTESİ


TV DE SPOR EKRANI




[alıntı yap]

  eerol - 07.07.2020 11:09

7 TEMMUZ SALI


TV DE SPOR EKRANI





[alıntı yap]

  eraser2004 - 07.07.2020 15:05


Mesajı Gönderen: eerol:cLink:0671900
7 TEMMUZ SALI


TV DE SPOR EKRANI







Merhaba‚

Bu listeyi nereden alıyorsunuz??

[alıntı yap]

  eerol - 08.07.2020 11:07

Telegramdan bi arkadaşım paylaşıyor ordan

[alıntı yap]

  eerol - 08.07.2020 11:08

8 TEMMUZ ÇARŞAMBA

TV DE SPOR EKRANI


12:00 | Vegalta Sendai vs Urawa Red Diamonds - Nesine.com


12:00 | Cerezo Osaka vs Shimizu S-Pulse - Nesine.com


12:30 | Kashiwa Reysol vs Yokohama FC - Nesine.com


13:00 | Yokohama F. Marinos vs Shonan Bellmare - Nesine.com


13:00 | Sagan Tosu vs Vissel Kobe - Nesine.com


13:00 | Kashima Antlers vs Consadole Sapporo - Nesine.com


13:00 | Sanfrecce Hiroshima vs Oita Trinita - Nesine.com


13:30 | Nagoya Grampus vs Gamba Osaka - Nesine.com


13:30 | FC Tokyo vs Kawasaki Frontale - Nesine.com


18:00 | Zenit St. Petersburg vs FC Sochi - Nesine.com


18:00 | Daugava Daugavpils II vs Rgas Futbola skola - Nesine.com


18:30 | Sivasspor vs Yeni Malatyaspor - beIN SPORTS HD 2


18:30 | IFK Mariehamn vs Honka - Nesine.com


18:30 | Trabzonspor vs Antalyaspor - beIN SPORTS HD 1


18:30 | HJK Helsinki vs Haka - Nesine.com


18:30 | RoPS vs HIFK Helsinki - Nesine.com


18:30 | FC Lahti vs SJK Seinajoki - Nesine.com


19:00 | Horsens vs Hobro - Nesine.com


19:00 | Randers vs Esbjerg - Nesine.com


19:00 | Jablonec vs Bank Ostrava - Nesine.com


19:00 | Slavia Prag vs Sparta Prag - Nesine.com


19:00 | Viktoria Plze vs Slovan Liberec - Nesine.com


19:00 | West Bromwich vs Derby County - beIN SPORTS MAX HD 2


19:15 | Young Boys vs Thun - Nesine.com


20:00 | Östers vs Örgryte - Nesine.com


20:00 Manchester City vs Newcastle Utd - S Sport


20:00 | GIF Sundsvall vs Vasteras SK - Nesine.com


20:00 | Halmstad vs Norrby IF - Nesine.com


20:00 | GAIS vs Dalkurd - Nesine.com


20:00 | Liepja vs Valmiera - Nesine.com


20:00 | Ljungskile vs IK Brage - Nesine.com


20:30 | Malaga vs Deportivo - Nesine.com


20:30 | Rostov vs FK Ufa - Nesine.com


20:30 | Real Oviedo vs Las Palmas - Nesine.com


20:30 | Genoa vs Napoli - Nesine.com‚ beIN SPORTS HD 3


20:30 | Fiorentina vs Cagliari | Nesine.com‚ beIN SPORTS MAX HD 1


20:30 | Spartak Moscow vs Lokomotiv Moscow - Nesine.com


21:00 | Boavista vs Maritimo - Nesine.com


21:00 | Lech Poznan vs Lechia Gdansk - Nesine.com


21:00 | Lyngby vs SnderjyskE - Nesine.com


21:00 | Alanyaspor vs Galatasaray - beIN SPORTS HD 1


21:00 | Göztepe vs MKE Ankaragücü - beIN SPORTS HD 2


21:00 | OB vs Silkeborg - Nesine.com


21:30 | Servette vs Luzern - Nesine.com


21:30 | Sion vs Basel - Nesine.com


21:30 | Real Betis vs Osasuna - Nesine.com


21:30 | Getafe vs Villarreal - Nesine.com‚ Spor SMART 2


21:30 | Austria Wien vs Rheindorf Altach - Nesine.com


22:15 | Brighton&Hove Albion vs Liverpool - S Sport


22:45 | Roma vs Parma - Nesine.com‚ beIN SPORTS HD 4


22:45 | Torino vs Brescia - Nesine.com‚ beIN SPORTS MAX HD 2


22:45 | Bologna vs Sassuolo - Nesine.com‚ beIN SPORTS MAX HD 1


22:45 | Ponferradina vs Lugo - Nesine.com


22:45 | Atalanta vs Sampdoria - Nesine.com‚ beIN SPORTS HD 3


22:45 | Huesca vs Alcorcon - Nesine.com


23:00 | Barcelona vs Espanyol - Nesine.com‚ Spor SMART


23:15 | Desportivo Aves vs Vitoria Setubal - Nesine.com

[alıntı yap]

  eerol - 09.07.2020 11:38

9 TEMMUZ PERŞEMBE


TV DE SPOR EKRANI



16:00 | New York City - Philadelphia Union | S Sport 2
17:00 | Ural - Dinamo Moskova | Nesine.com
18:30 | Çaykur Rizespor - Kayserispor | beIN Sports 2
19:00 | Leeds United - Stoke City | beIN Sports 4
19:00 | Rio Ave - Portimonense | Nesine.com
20:00 | Everton - Southampton | S Sport Plus
20:00 | Bournemouth - Tottenham | S Sport
20:30 | SPAL - Udinese | beIN Sports 3
20:30 | Rubin Kazan - Krasnodar | Nesine.com
21:00 | Beşiktaş - Kasımpaşa | beIN Sports 1
21:00 | Gaziantep FK - Konyaspor | beIN Sports 2
21:15 | Tondela - Porto | S Sport Plus
22:15 | Aston Villa - Manchester United | S Sport
22:45 | Verona - Inter | beIN Sports 3
23:00 | Athletic Bilbao - Sevilla | Spor Smart
23:30 | Famalicao - Benfica | S Sport 2



[alıntı yap]

  eerol - 10.07.2020 10:31

10 TEMMUZ CUMA


TV DE SPOR EKRANI




03:00 | Montreal Impact - New England Revolution | Nesine.com



10:30 | Xinjiang Flying Tigers - Shanxi Brave Dragons | Nesine.com



11:00 | Jiangsu Dragons - Bayi Rockets | Nesine.com



19:00 | Vitoria Guimaraes - Gil Vicente | Nesine.com



19:00 | Zaglebie Lubin - Wisla Plock | Nesine.com



19:45 | Juve Stabia - Virtus Entella | Nesine.com



20:00 | FC Fredericia - Naestved | Nesine.com



20:00 | Fremad Amager - Viborg | Nesine.com



20:00 | Haninge - Brommapojkarna | Nesine.com



20:00 | Huddersfield Town - Luton Town | beIN Sports 4



20:00 | Vendsyssel FF - Vejle | Nesine.com



20:30 | Real Sociedad - Granada | Spor Smart‚ Nesine.com



21:00 | Gorica - NK Varazdin | Nesine.com



21:15 | Sporting CP - Santa Clara | Uçankuş‚ Nesine.com



21:30 | Gornik Zabrze - Rakow Czestochowa | Nesine.com



22:00 | Ascoli - Salernitana | Nesine.com



22:00 | Benevento - Venezia | Nesine.com



22:00 | Chievo - Trapani | Nesine.com



22:00 | Cittadella - Crotone | Nesine.com



22:00 | Empoli - Frosinone | Nesine.com



22:00 | Pescara - Perugia | Nesine.com



22:00 | Pordenone - Pisa | Nesine.com



22:00 | Spezia - Cosenza | Nesine.com



22:15 | Fulham - Cardiff City | beIN Sports 4



23:00 | Real Madrid - Alaves | Spor Smart‚ Nesine.com



23:30 | Paços De Ferreira - Braga | Nesine.com



[alıntı yap]

  eerol - 11.07.2020 14:03

11 TEMMUZ CUMARTESİ


TV DE SPOR EKRANI




12:00 | Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga | Nesine.com



12:00 | Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa | Nesine.com



12:30 | Ryukyu v Tokushima Vortis | Nesine.com



12:30 | Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka | Nesine.com



13:00 | JEF United - Tochigi SC | Nesine.com



13:00 | Jubilo Iwata v Renofa Yamaguchi | Nesine.com



13:00 | ThespaKusatsu Gunma - Machida Zelviai | Nesine.com



13:00 | V-Varen Nagasaki v Ehime FC | Nesine.com



13:00 | Omiya Ardija v Tokyo Verdy | Nesine.com



13:00 | Montedio Yamagata v Mito HollyHock | Nesine.com



13:00 | Pohang Steelers - Suwon Bluewings | Nesine.com



13:00 | Incheon United - Sangju Sangmu | Nesine.com



13:00 | Jeonbuk Motors - Seongnam | Nesine.com



13:00 | Kawasaki Frontale - Kashiwa Reyso | Nesine.com



13:00 | Oita Trinita - Vissel Kobe | Nesine.com



13:00 | Qviding FIF - Assyriska Turab | Nesine.com



14:00 | Örebro Syrianska - Gefle | Nesine.com



14:30 | Watford - Newcastle United | TRT Spor



14:30 | Derby County - Brentford | Nesine.com



14:30 | Norwich City - West Ham United | S Sport



16:00 | Lunds BK - Tvaaker | Nesine.com



16:00 | Nykobing - HB Koge | Nesine.com



16:00 | Hammarby IK Sirius | Nesine.com



16:00 | Arsenal Tula - FK Tambov | Nesine.com



16:00 | Arka Gdynia - Lodzki KS | Nesine.com



16:00 | Falkenbergs FF - Östersunds FK | Nesine.com



16:30 | Belshina - Torpedo Zhodino | Nesine.com



17:00 | Kolding IF - Hvidovre | Nesine.com



17:00 | IF Sylvia - IFK Berga | Nesine.com



17:00 | Liverpool - Burnley | S Sport



17:00 | Inter Turku - Ilves Tampere | Nesine.com



18:00 | Racing Santander - Huesca | Nesine.com



18:00 | Austria Wien - Hartberg | Nesine.com



18:15 | Lazio - Sassuolo | beIN SPORTS HD 3‚ Nesine.com



18:30 | Örgryte - GIF Sundsvall | Nesine.com



18:30 | FC Akhmat Grozny - Zenit St. Petersburg | Nesine.com



18:30 | Jönköpings Södra - Degerfors | Nesine.com



18:30 | BATE Borisov - Slavia Mozyr | Nesine.com



19:00 | Haugesund - Molde | Nesine.com



19:00 | Zilina - Zemplin Michalovce | Nesine.com



19:00 | Ruzomberok - Dunajska Streda | Nesine.com



19:00 | Slovan Bratislava - Spartak Trnava | Nesine.com



19:00 | Trencin - Nitra | Nesine.com



19:00 | Pohronie - Senica | Nesine.com



19:00 | Zlate Moravce - Sered | Nesine.com



19:15 | Ingolstadt - Nürnberg | Nesine.com



19:55 | Inter Zapresic - Rijeka | Nesine.com



19:15 | Rosenborg - Stromsgodset | Eurosport 1‚ Nesine.com



19:30 | Sheffield United - Chelsea | S Sport



20:30 | Las Palmas - Mirandes | Nesine.com



20:30 | Shakhtyor Soligorsk - Gorodeya | Nesine.com



20:30 | FC Sochi v Spartak Moskova | Nesine.com



20:30 | Balıkesirspor - Eskişehirspor | beIN Sports Max 1



20:30 | Valladolid - Barcelona | Nesine.com‚ Spor SMART



20:30 | Brescia - Roma | beIN SPORTS HD 3‚ Nesine.com



21:00 | Göztepe - Gençlerbirliği | beIN Sports 2



21:00 | Wisla Krakow - Korona Kielce | Nesine.com



21:00 | Belenenses - Moreirense | Nesine.com



21:30 | Basel - Young Boys | Nesine.com



22:00 | Brighton&Hove Albion - Manchester City | S Sport



22:05 | Osijek - Istra 1961 | Nesine.com



22:45 | Cadiz - Fuenlabrada | Nesine.com



22:45 | Juventus - Atalanta | beIN SPORTS HD 3‚ Nesine.com



23:00 | Atletico Madrid - Real Betis | Nesine.com‚ Spor SMART

[alıntı yap]

69 / 73