Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
TV Spor Ekranı
71 / 76
  eerol - 22.07.2020 11:09

22 TEMMUZ ÇARŞAMBA

TV DE SPOR EKRANI

01:30 | Cerro Porteno - Libertad | Nesine.com

03:00 | Atlanta United - Columbus Crew | Nesine.com

05:30 | Montreal Impact - DC United | Nesine.com

12:30 | Perth Glory - Wellington Phoenix | Nesine.com

13:00 | Yokohama F. Marinos - Yokohama FC | Nesine.com

13:00 | Shonan Bellmare - Kashima Antlers | Nesine.com

13:00 | Sagan Tosu - Shimizu S Pulse | Nesine.com

13:00 | Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima | Nesine.com

13:05 | Consadole Sapporo - FC Tokyo | Nesine.com

13:30 | Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol | Nesine.com

13:30 | Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale | Nesine.com

13:30 | Cerezo Osaka - Vissel Kobe | Nesine.com

13:30 | Oita Trinita - Nagoya Grampus | Nesine.com

16:00 | Real Salt Lake - Sporting Kansas City | S Sport 2‚ Nesine.com

18:30 | KuPS Kuopio - FC Lahti | Nesine.com

18:30 | HIFK Helsinki - SJK Seinajoki | Nesine.com

18:30 | IFK Mariehamn - Haka | Nesine.com

18:30 | TPS Turku - HJK Helsinki | Nesine.com

18:30 | Honka - Inter Turku | Nesine.com

19:00 | Rubin Kazan - Spartak Moskova | Nesine.com

19:00 | CSKA Moskova - FK Tambov | Nesine.com

19:00 | FK Ufa - Arsenal Tula | Nesine.com

19:00 | Ural - Lokomotiv Moskova | Nesine.com

19:00 | Rostov - Zenit | Nesine.com

19:00 | FC Nordsjaelland - AGF Aarhus | Nesine.com

19:00 | Jelgava - Liepaja | Nesine.com

19:15 | Thun - Servette | Nesine.com

20:00 | Belediye Derincespor - Karşıyaka | A Spor

20:00 | Manchester United - West Ham United | S Sport

20:00 | Hacken - AIK | Nesine.com

20:00 | Norrköping - Varbergs | Nesine.com

20:00 | Djugarden - Östersunds | Nesine.com

20:30 | Parma - Napoli | beIN Sports 3‚ Nesine.com

21:00 | Brondby - Midtjylland | Nesine.com

21:00 | FH Hafnarfjordur - KA Akureyri | Nesine.com

21:00 | Bursaspor - Adana Demirspor | beIN Sports Max 1

21:00 | Fatih Karagümrük - Akhisarspor | beIN Sports Max 2

21:30 | Brentford - Barnsley | beIN Connect

21:30 | West Bromwich - Queens Park Rangers | beIN Connect

21:30 | Luzern - Sion | Nesine.com

21:30 | St. Gallen - Basel | Nesine.com

22:00 | Turgutluspor - Esenler Erokspor | A Spor

22:15 | Liverpool - Chelsea | S Sport

22:45 | Inter - Fiorentina | beIN Sports 2‚ Nesine.com

22:45 | SPAL - Roma | beIN Sports 4‚ Nesine.com

22:45 | Sampdoria - Genoa | beIN Connect‚ Nesine.com

22:45 | Lecce - Brescia | beIN Connect‚ Nesine.com

22:45 | Torino - Verona | beIN Connect‚ Nesine.com

23:00 | General Diaz - Sportivo San Lorenzo | Nesine.com

[alıntı yap]

  eerol - 23.07.2020 11:13

23 TEMMUZ PERŞEMBE


TV DE SPOR EKRANI



07:00 | A Spor | Sabah Sporu



10:00 | TRT Spor | Spor Bülteni



11:00 | A Spor Bire Bir Futbol



15:00 | A Spor | Spor Gündemi



16:00 | beIN Sport Haber | Dünyadan Haberler



17:00 | TRT Spor | Gündem Futbol



17:00 | A Spor | Transfer Hattı



17:00 | beIN Sports 1 | Taraftar



18:00 | beIN Sports | beIN Manşet



20:00 | A Spor | Somaspor - Muğlaspor (CANLI)



20:30 | beIN Sports 3 | Udinese - Juventus (CANLI)



22:00 | A Spor | Pazarspor - Nevşehir Belediyespor (CANLI)



22:00 | beIN Sports 1 | Kolaysa Anlat



22:45 | beIN Sports 3 | Lazio - Cagliari (CANLI)



23:00 | TRT Spor | Spor Artı



23:00 | beIN Sports Haber | Gün Sonu



[alıntı yap]

  eerol - 24.07.2020 13:16

24 TEMMUZ CUMA


TV DE SPOR EKRANI



03:00 LA Galaxy - Houston Dynamo | Nesine.com



05:00 Los Angeles FC - Portland Timbers | Nesine.com



21:00 Antalyaspor - Galatasaray | beIN SPORTS HD 1



22:00 Ankara Demirspor - Tuzlaspor | A Spor



22:00 Manisa FK - Sancaktepe FK | A Spor



22:10 PSG - Saint Etienne | beIN SPORTS HD 4



22:45 Milan - Atalanta | beIN SPORTS HD 3



[alıntı yap]

  eerol - 25.07.2020 17:13

25 TEMMUZ CUMARTESİ


TV DE SPOR EKRANI



08:00 | Sabah Sporu | A Spor



10:00 | Stadyum | TRT Spor



12:00 | Spor Ajansı | A Spor



14:00 | Aktüel Futbol | TRT Spor



15:00 | Spor Gündemi | A Spor



17:30 | İleri Üçlü | TRT Spor



18:15 | Brescia - Parma | beIN Sports 3‚ Nesine.com



20:30 | Genoa - Inter | beIN Connect‚ Nesine.com



21:00 | Dakika Skor | TRT Spor



21:00 | Kayserispor - Trabzonspor | beIN Sports 1‚ Nesine.com



21:00 | Fenerbahçe - Çaykur Rizespor | beIN Sports 2‚ Nesine.com



21:00 | Gençlerbirliği - Beşiktaş | beIN Sports 3‚ Nesine.com



21:00 | Göztepe - Sivasspor | beIN Sports 4‚ Nesine.com



21:00 | Yeni Malatyaspor - Gazintep FK | beIN Sports MAX 1



21:00 | Denizlispor - Ankaragücü | beIN Sports MAX 2



21:00 | Konyaspor - Alanyaspor | beIN Connect



22:00 | Skorbord | ASpor



22:40 | Stadyum | TRT Spor



22:45 | Napoli - Sassuolo | beIN Connect‚ Nesine.com



23:00 | Takım Oyunu | A Spor

[alıntı yap]

  eerol - 26.07.2020 19:16

26 TEMMUZ PAZAR


TV DE SPOR EKRANI



17:00 | Kasımpaşa - Başakşehir | beIN Sports 1


18:00 | Arsenal - Watford | S Sport (Konferans yayın)



18:00 | Burnley - Brighton | S Sport (Konferans yayın)



18:00 | Chelsea - Wolves | S Sport (Konferans yayın)



18:00 | Crystal Palace - Tottenham | S Sport (Konferans yayın)



18:00 | Everton - Borunemouth | S Sport (Konferans yayın)



18:00 | Leicester City - Manchester United | S Sport (Konferans yayın)



18:00 | Manchester City - Norwich City | S Sport (Konferans yayın)



18:00 | Southampton - Sheffield United | S Sport (Konferans yayın)



18:00 | West Ham - Aston Villa | S Sport (Konferans yayın)



18:00 | Newcastle United - Liverpool | TRT Spor



18:15 | Bologna - Lecce | beIN Sports 3‚ Nesine.com



20:30 | Roma - Fiorentina | beIN Sports 3‚ Nesine.com



20:30 | Cagliari - Udinese | beIN Connect‚ Nesine.com



20:30 | SPAL - Torino | beIN Connect‚ Nesine.com



20:30 | Verona - Lazio | beIN Sports 4‚ Nesine.com



21:00 | Adana Demirspor - Bursaspor | beIN Sports MAX 1



21:00 | Akhisarspor - Karagümrük | beIN Sports MAX 2



22:45 | Juventus - Sampdoria | beIN Sports 3‚ Nesine.com



[alıntı yap]

  eerol - 27.07.2020 11:25





27 TEMMUZ PAZARTESİ


TV DE SPOR EKRANI




07:00 | A Spor | Sabah Sporu

07:00 | TRT Spor 2 | Haber Bülteni
09:00 | beIN Sports Haber | Sabah Haberleri
09:00 | TRT Spor 2 | Sabah Haber Bülteni
10:00 | TRT Spor | Sabah Spor Bülteni
11:00 | A Spor | Bire Bir Futbol
11:00 | TRT Spor | Spor Manşet
12:00 | beIN Sports Haber | Ekonomi Haberleri
12:00 | A Spor | Spor Ajansı
12:00 | TRT Spor 2 | Öğlen Haber Bülteni
13:00 | TRT Spor | Öğlen Spor Bülteni
13:00 | beIN Sports Haber | Öğle Haberleri
14:00 | TRT Spor | Spor Stüdyosu
15:00 | A Spor | Spor Gündemi
16:00 | beIN Sports Haber | Dünyadan Haberler
16:00 | TRT Spor | Spor Bülteni
17:00 | TRT Spor | Gündem Futbol
17:00 | A Spor | Transfer Hattı
18:00 | A Spor | Ana Haber
18:00 | beIN Sports Haber | beIN Manşet
18:00 | TRT Spor | Spor Merkezi
20:00 | S Sport | Premier Show Sezon Finali
20:00 | TRT Spor 2 | Akşam Haber Bülteni
20:30 | beIN Sports Haber | Sosyal Medya
21:00 | A Spor | Somaspor - Pazarspor (Canlı)
21:30 | TRT Spor | Okan Buruk Ama Çok Mutlu
21:45 | beIN Sports 4 | Cardiff City - Fulham (Canlı)
22:00 | TRT Spor | Stadyum
23:00 | beIN Sports Haber | Gün Sonu

[alıntı yap]

  eerol - 28.07.2020 12:01





28 TEMMUZ SALI


TV DE SPOR EKRANI




09:15 | TRT Spor | Dünya Kupaları Unutulmaz Goller



11:00 | TRT Spor | Spor Manşet



11:00 | A Spor | Bire Bir Futbol



15:00 | A Spor | 90´a



17:00 | TRT Spor | Gündem Futbol



17:00 | A Spor | Transfer Hattı



19:00 | A Spor | Türkiye´nin Kupası



20:40 | TRT Spor | Unutulmaz Milli Takım Golleri



21:00 | A Spor | Tuzlaspor - Manisa FK (CANLI) | 2. Lig Play-Off Finali



23:00 | A Spor | Son Sayfa

[alıntı yap]

  eerol - 29.07.2020 16:24




29 TEMMUZ ÇARŞAMBA


TV DE SPOR EKRANI




02:00 | Connecticut Sun - Washington Mystics | Nesine.com



03:00 | Houston Rockets - Boston Celtics | NBA TV



03:00 | Chicago Sky - Los Angeles Sparks | Nesine.com



03:00 | Columbus Crew - Minnesota United | Nesine.com



05:00 | Seattle Storm - Minnesota Lynx | S Sport 2‚ Nesine.com



05:30 | Portland Timbers - FC Cincinnati | Nesine.com



12:30 | Melbourne Victory - Brisbane Roar | Nesine.com



13:00 | Tokyo Verdy - Albirex Niigata | Nesine.com



13:00 | Mito HollyHock - Ventforet Kofu | Nesine.com



13:00 | ThespaKusatsu Gunma - Tochigi SC | Nesine.com



13:00 | Ryukyu - Jubilo Iwata | Nesine.com



13:00 | Montedio Yamagata - JEF United | Nesine.com



13:00 | Renofa Yamaguchi - V Varen Nagasaki | Nesine.com



13:00 | Avispa Fukuoka - Ehime FC | Nesine.com



13:00 | Zweigen Kanazawa - Omiya Ardija | Nesine.com



13:00 | Giravanz Kitakyushu - Tokushima Vortis | Nesine.com



13:00 | Matsumoto Yamaga - Machida Zelvia | Nesine.com



13:00 | Fagiano Okayama - Kyoto Sanga | Nesine.com



13:00 | Seongnam - Suwon Bluewings | Nesine.com



13:00 | Busan I Park - Jeonbuk Motors | Nesine.com



13:30 | Ulsan Hyundai - Gangwon | Nesine.com



13:30 | FC Seoul - Pohang Steelers | Nesine.com



19:00 | Mjondalen - Odds BK | Nesine.com



19:00 | Sarpsborg 08 - Haugesund | Nesine.com



19:00 | Kristiansund BK - Sandefjord | Nesine.com



19:00 | Aalesund - Start | Nesine.com



19:00 | Stromsgodset - Brann | Nesine.com



20:00 | GAIS - Ljungskile | Nesine.com



20:00 | Degerfors - Östers | Nesine.com



20:00 | Dalkurd - Örgryte | Nesine.com



20:00 | Vasteras - Halmstad | Nesine.com



20:00 | Jönköpings Södra - GIF Sundsvall | Nesine.com



20:00 | Norrby IF - AFC Eskilstuna | Nesine.com



20:30 | Verona - SPAL | beIN Connect‚ Nesine.com



20:30 | beIN Sports Max 2‚ Nesine.com



20:30 | beIN Connect‚ Nesine.com



20:30 | Lazio - Brescia | beIN Sports Max 1‚ Nesine.com



20:30 | Sampdoria - Milan | beIN Sports 3‚ Nesine.com



21:30 | Molde - Valerenga | Nesine.com



21:30 | Trabzonspor - Alanyaspor | ATV



21:45 | Brentford - Swansea City | beIN Sports 4‚ Nesine.com



22:45 | beIN Sports Max 2‚ Nesine.com



22:45 | Cagliari - Juventus | beIN Sports 3‚ Nesine.com



22:45 | Torino - Roma | beIN Sports Max 1‚ Nesine.com

[alıntı yap]

  eerol - 30.07.2020 10:39




30 TEMMUZ PERŞEMBE


TV DE SPOR EKRANI




02:00 | Indiana Fever - Phoenix Mercury | Nesine.com



03:00 | Dallas Wings - New York Liberty | NBA TV‚ Nesine.com



05:00 | Las Vegas Aces - Atlanta Dream | Nesine.com



08:00 | İlk Baskı | TRT Spor



11:00 | Spor Manşet | TRT Spor



12:30 | Adelaide United - Perth Glory | Nesine.com



13:00 | Gün Ortası | A Spor



13:00 | Shanghai Shenhua - Shenzhen FC | Nesine.com



14:00 | Spor Stüdyosu | TRT Spor



15:00 | Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande | Nesine.com



16:00 | Spor Gündemi | A Spor



17:00 | Gündem Futbol | TRT Spor



18:00 | Spor Merkezi | TRT Spor



18:45 | Göteborg - Malmö FF | Nesine.com



19:00 | Ana Haber | A Spor



19:00 | Stabaek - Bodo / Glimt | Nesine.com



20:00 | IK Brage - Akropolis IF | Nesine.com



20:00 | Trelleborgs FF - Umea FC | Nesine.com



21:00 | Dakika Skor | TRT Spor



21:00 | Adana Demirspor - Fatih Karagümrük | beIN Sports Max 1



21:30 | Rosenborg - Viking | Nesine.com



21:45 | Fulham - Cardiff City | beIN Sports 4‚ Nesine.com



22:00 | Son Sayfa | A Spor



23:00 | Hedef Süper Lig | TRT Spor



[alıntı yap]

  eerol - 31.07.2020 17:01

31 TEMMUZ CUMA


TV DE SPOR EKRANI




01:00 | Washington Mystics - Seattle Storm | Nesine.com



01:30 | New Orleans Pelicans - Utah Jazz | S Sport‚ Nesine.com



03:00 | Minnesota Lynx - Chicago Sky | Nesine.com



03:00 | Philadelphia Union - Sporting Kansas City | Nesine.com



04:00 | Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers | S Sport‚ Nesine.com



05:00 | Los Angeles Sparks - Connecticut Sun | Nesine.com



12:00 | APIA Leichardt Tigers - Marconi Stallions | Nesine.com



12:30 | Western Sydney - Wellington Phoenix | Nesine.com



12:30 | Manly United - Rockdale City Suns | Nesine.com



12:30 | Blacktown City Demons - North Store Mariners | Nesine.com



13:00 | Jiangsu Suning - Shandong Luneng | Nesine.com



15:00 | Dalian Pro - Henan Jianye | Nesine.com



19:00 | Ranheim - Kongsvinger | Nesine.com



19:00 | Ullensaker / Kisa - HamKam | Nesine.com



19:00 | Tromsö - Stjordals Blink | Nesine.com



19:00 | Strommen - Sandnes Ulf | Nesine.com



19:00 | KFUM Oslo - Asane | Nesine.com



19:00 | Oygarden - Grorud IL | Nesine.com



19:00 | Sogndal - Raufoss | Nesine.com



19:00 | Talinna Kalev - FC Flore Tallinn | Nesine.com



21:30 | St. Gallen - Neuchatel Xamax | Nesine.com



21:30 | Thun - Basel | Nesine.com



21:30 | Lugano - Servette | Nesine.com



21:30 | Sion - Young Boys | Nesine.com



21:30 | Luzern - Zurich | Nesine.com



21:30 | Jerv - Lilleström | Nesine.com



21:30 | Brooklyn Nets - Orlando Magic | S Sport‚ Nesine.com



22:00 | Cremonese - Pordenone Calcio | Nesine.com



22:00 | Salernitana - Spezia | Nesine.com



22:00 | Ascoli - Benevento | Nesine.com



22:00 | Venezia - Perugia | Nesine.com



22:00 | Chievo - Pescara | Nesine.com



22:00 | Cosenza - Juve Stabia | Nesine.com



22:00 | Virtus Entella - Cittadella | Nesine.com



22:00 | Trapani - Crotone | Nesine.com



22:00 | Frosinone - Pisa | Nesine.com



22:10 | PSG - Lyon | beIN Sports 3‚ Nesine.com



22:15 | Valur - İA Akranes | Nesine.com



23:00 | Washington Wizards - Phoenix Suns | Nesine.com



23:00 | Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies | NBA TV‚ Nesine.com

[alıntı yap]

71 / 76