Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Erman Toroglu´nun her ortamda GSaray SK´nın menfaatlerini savunması
1 / 6
  tristan - 04.12.2018 02:55

Erman Toroglu´nu Lig TV ´deki donemden biliriz.

Sansal ile beraber ligleri dizayn etmeye calışırlardı. Benim Lİg Tv´de Erman´ı izlemeyi bırakmam 2002 yılıydı sanırım elazıg-Fenerbahce macıdır. Macta Elazıglı oyuncu bizim oyuncuya sert girdi hakem faulu vermedi sonra bizim oyuncu da kendine yapılanın cezasız kaldığını gorunce o da aynı sekilde sert bir giriş yaptı. Hakem bizim Fenerliye de sarı veremedi dogal olarak. Aksam eve gelip Lig Tv´de bu macları izlerken ne gorelim Erman Fenerbahceli oyuncuya kart gostermedi diye sallıyor Fenerbahce ve hakeme. Yahu o pozisyonun oncesini ekrana koydursa herkes gorecekti. Ama amacı Erman´ın Fenerbahce´ye saldırmaktı. Ben o gun bıraktım kendisini izlemeyi.

Sonrasında hep Fenerbahce´ye saldırmaya devam etti. 2009 sonrası en son Aziz Yıldırım beni Lig Tv´den attırdı diye Fenerbahce istisnasız her mac aleyhte yorum yaptı. Aziz Yıldırım gidince kendine gelir diye bakarken yine kendisinde bir değişim olmadıgını bu sene gorduk. 2 tane olay var:

İlki 90 dakika içinde Fenerbahce takımının ve hakemin hiç bir sucu olmamasına ragmen derbideki olaylarda hakemi hedef gosterdi hem yazısında hem de programlarında. GSaraylılara ve Fatih Terim´i gozden kacırmaya çalıştı.

İkincisi GSaray´ın ve Namoglu´nun hakem tezgahına karşı cıkan Kulupler Birliği acıklamasında bu acıklamayı yapan takımlara saldırması. Yusuf Namoglu ve GSaray SK´ya yine toz kondurmadı.

Fenerbahce´den bagımsız 2 olay daha var.

İlki Fatih Terim´i kebapcı olayı ve Milli Takım´daki tazminat olayından sonra herkes kınarken gecen sene onun Tvlerde tek basına koruyan adamdı. Hatta Fatih terim GSaray´ın basına gelmeden 2 hafta onceden basında onu yaglayan adamdı. Şimdi farkındaysanız Terim´i hakemlere karsı tutumundan dolayı hala minumum duzeyde kınıyor. Bu hareketleri bir Fenerbahceli yapsa tepkisinin ne olacagını sanırım herkes gayet iyi biliyor.

İkincisi Fikret Orman´ı da sıkıştırıcı argumanları da rahat rahat anlatıyordu gecen haftalarda.

Erman Toroglu´nun GSaray SK ile ilgilii olumsuz hiç bir saha dısı unsur olmaz mı ?. Ligde bu kadar olay oluyorken nasıl oluyor da hiç bir zaman GSaray teknik direktoru‚ yoneticileri vs insan hakkında hiç mi olumsuz istihbarat almaz.!! niye GSaray SK aleyhine hıc konusmaz bu adam.


Bu adamın Fenerbahce alerjisi ve GSaray´ı koruma psikolojisinin altında ne var acaba?

Bence Erman Toroglu ´nun GSaray SK ile ya maddi bir bagı var ya da bu adam cocukken fanatik GSaraylıydı. Sinsi sinsi GSaraylılıgını devam ettiriyor. Baska bir neden goren varsa onu da gormek isterim sahsen ne olabilir bu adamın GSaray SK aleyhine hiç konuşmamasının sebebi?


[alıntı yap]

  fenerbahçe76 - 05.12.2018 17:38

14 yıl şampiyon olamayan cincon Yusuf ve Erman´ın döneminde oldu. Ayrıca Erman Yusuf kankasına hiç toz kondurmaz. Mhk‚ferderasyon‚medyada her köşeyi tutmuşlar.En sıradan TV´deki kıçı kırık muhabirinden Levent Tüzemen´ine alayı tetikçilik yapıyor‚ tehdit savuruyorlar.

[alıntı yap]

  tristan - 09.12.2018 01:08

Erman Rize´nin net golunun verilmediği GS-Rize macından sonra yine GSaray lehine TFF aleyhine gundem yapmaya kalktı.

Fenerbahce´ye olunca genelde elini sallayıp penaltıyla alakası yok dediği pozisyonda Linnes´in atladıgı pozisyona bile GS için olunca penaltı dedi. !!!
[alıntı yap]

  tristan - 09.12.2018 01:39

Erman Toroglu bugun şimdi dinledim. Nasıl saldırıyor TFF ve GS dısındakı diğer kuluplere.

Fenerbahce 2006 yılında 3.kere sampıyonluga giderken Besıktas-GS-Trabzon aynı pankartla cıkarken nerdeydin Erman.


[alıntı yap]

  tristan - 09.12.2018 01:47

GS - Rize macında GSaray Rize´ye nerdeyse yenilecek Rize´nin buz gibi golleri sayılmamış.

Linkten bakın nasıl macı GSaray´ın uzerinden alıp Rize´nin golunu falan es gecip Erman nasıl programı TFF uzerine kurguluyor. Manipule ediyor resmen. Su sayılmayan Rize´nin değil GS´nin olsa nasıl saldıracaklardı asıl saga sola.

https://www.youtube.com/watch?v=_jTR5RBa0w4

Erman Toroglu´nu yemeyin artık bu adam GSaray SK ve Fatih Terim için yıllardır kendini helak ediyor.

[alıntı yap]

  akıncı-fb - 09.12.2018 21:47

fetö ortak noktalarıdır erman ve gsnin...

[alıntı yap]

  onur_fb - 10.12.2018 00:26

yıllardır ben bu adamı bjk sempatizanı olarak bilirdim ancak bjk iyi gidince son yıllarda onlara da sallamaya başladı bu anakaragüçlü falan değil kripto gs li

[alıntı yap]

  tristan - 10.12.2018 22:51

Erman´ın bir diğer özelliği de Fenerbahce konusulurken kimseyi dinlemez muhabettlerine girmez. Kafasına beynine bakın Fenerbahce´ye nasıl saldırırım diye kafasında cumlelerini kurar. Herkes konusurken birden konuyu değiştirir Fenerbahce´ye farklı yerden saldırır. Su an Ersun Yanal´a saldırıyor yok basınla arası iyi değil falan. Ne alaka mesela.

Sonucta Fenerbahce Kulubu için o kadar saygısız ki Fenerbahceli hiç kimseyi dinlemez. Kendisi orjinali Ankara´da ya da Ankaraguclu falan değil adam Mersinli. Buyuk ihtimal futbolcuyken GSaraylıydı kendisi.

[alıntı yap]

  bajen77 - 11.12.2018 14:46

Herkes diyor Aziz başkan herkesi Fener düşmanı yaptı diye.Ama Fenerbahçeyi bütün takımlara düşman yapan bu Erman Ve Hınçal Uluctur Bunlar senelerdir Tv lerde hakem yorumları yaptılar 2 azılı Fener düşmanı her programda Fenerbahçeyi dogradılar.‚her hafta Feneri kötülediler ve bütün Türkiye Fener hakemlerle ve yöneticilerle maç alıyora getirdilerVe bütün Türkiye Feneri sevmemeye başladılar.Acayip 7-8 sene her hafta Feneri yerden yere vurdular...Buna ne yazıkkı ozamanki atv deki müdür Kenanda çanak tutmuştu..


Mesaj bajen77 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

  tristan - 22.01.2019 00:29

Erman Toroglu Cuneyt Cakır´ın Fenerbahce´yi harcadıgı duduklerde hep Cuneyt Cakır´ı aklar.

Fenerbahce´yi hakem dogramıs hakemi savunur. GSaray´ın itiraz ettiği Fırat için her hafta olumsuz algı yapmaya devam ediyor.

[alıntı yap]

1 / 6