Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Erman Toroglu´nun her ortamda GSaray SK´nın menfaatlerini savunması
2 / 6
  tristan - 22.01.2019 13:28

Sonunda Erman derbiden bu yan Fırat´a sallıyordu. Sonunda GSraylıların ıstedgını soylemis. Zaten 3 aydır bunu soylemek için lobi yapıyordu .

[alıntı yap]

tarantini8 - 23.01.2019 23:43

Mesajı Gönderen: tristan

Erman Toroglu Cuneyt Cakır´ın Fenerbahce´yi harcadıgı duduklerde hep Cuneyt Cakır´ı aklar.

Fenerbahce´yi hakem dogramıs hakemi savunur. GSaray´ın itiraz ettiği Fırat için her hafta olumsuz algı yapmaya devam ediyor.

👍

[alıntı yap]

tarantini8 - 23.01.2019 23:45

Mesajı Gönderen: tarantini8

Mesajı Gönderen: tristan

Erman Toroglu Cuneyt Cakır´ın Fenerbahce´yi harcadıgı duduklerde hep Cuneyt Cakır´ı aklar.

Fenerbahce´yi hakem dogramıs hakemi savunur. GSaray´ın itiraz ettiği Fırat için her hafta olumsuz algı yapmaya devam ediyor.

👍

Söylenenlere büyük ölçüde katılıyor, fakat Toroğlunun bjk ki olduğunu düşünüyorum

[alıntı yap]

MaX - 24.01.2019 01:36

Ne kriptosu fanatik cinconlu her yorumundan belli...

[alıntı yap]

s_de_souza - 24.01.2019 04:51

3 temmuz kumpascilari ve Fener dusmanlarindan kazandigi paralarla aldigi bogaz manzarali malikhanesinin en ozel duvarina kirmizi kart gordugu Fener macindan sonra "bir Fener macindan sonra hakem olmaya karar verdim" demecinin manset oldugu gazete kupurunu hic unutmayim diye asan bir kindar bu.

Bizim bazi gerzekler bunu ciddiye almaz ama bu adam kadar Fenere zarar veren yoktur. Basarili oldugumuz sezonlarda Fenerden nefret edilmesinin‚ asagi cekilmeye calisilmasinin‚ taraftarimizin deplasmanlarda taslanmasinin en onemli sebebi bu kindardir.

En son bursa macinda da macin onune gecen o pozisyonu geciktire geciktire gece 1e dogru verdiler. O araya da bir gun onceki macin VAR hakemi Firat Aydinusu sokusturdular. Hani su 6slilarin sevmedigi Firati. Gece 1e dogru verdikleri pozisyonda da utanmadan kivirdi faul ve ofsayt yok diye.

Zaten her hafta Fenere laf carpiyor. Azizin Ersuna 2013 yilinda dedigi "bu takimi sen mi sampiyon yaptin? Ben yaptim" lafini aziz saha disi isleriyle Feneri sampiyon yapmis imasiyla soyluyor. Yahu adam daha yeni cezaevinden cikmisti. Dava devam ediyordu‚ feto savcilari hala gorev basinda ve guclulerdi. "Aman burdan atilirsam ne is yaparim" korkusuyla Ilker bile ancak "aman hocam yapma olur mu oyle sey?" demekle yetindi ancak.

Bu adama birilerinin fena halde haddini bildirmesi gerekiyor artik.

Kardesim bu adam 3 temmuz kumpasinin medya tetikciligini yapmadi mi? Mit tirlari davasinda "fetoye uye olmamakla birlikte orgutle isbirligi yapmak‚ yardim etmek vb" sucundan ceza verilmedi mi gazetecilere? Baransu niye iceride de erman disarida? Daha ne yapmasi lazim hapse girmesi icin? Sadece 3 temmuzda degil ki‚ maraton programindan beridir bu tetikcilik islerini yapiyor bunlarin.

[alıntı yap]

tristan - 26.01.2019 02:05

Su yazısını bakın nasıl GSaray´ın pozisyonlarını savunuyor ve Fırat´ı bkluyor. Uuzunca yazmıs.

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/toroglu/2019/01/24/firat-ve-arkadaslari-federasyonaoynuyorlar

Dikkat edin Fenerbahce maclarından ve Cuneyt Cakır´dan hiç bir sey yok. Varsa yoksa GSaray macları ve onların saldırdıgı hakemler. Topiği aylar once acmıştım işte sezon içinde yazdıklarımızın dogrulugunu Erman Toroglu kendi ispatladı.

Eskiden Aziz´le sahsi sorunum var diye yediriyordu herkese Aziz gidince takkesi dustu keli gorundu. Asıl sen Kimin veya hangi lobilerin adamısın Erman Toroglu ..

Seniin yazılarında niye hiç her turlu naneyi yiyen Cuneyt Cakırlar Fatih Terimler olmaz.

[alıntı yap]

tristan - 27.01.2019 01:44

Fatih Terim´in lobisini yapıyor bu adam. bugun de sadece Fatih Terim´den duyabileceği Gomis dedikodusunu yaptı. 5 dakika gomis fatih terim yonetim konustu. 6. dakika Fırat Aydunus´a sallamaya basladı.

https://www.youtube.com/watch?v=N0hLWhCAeKI

Dakika 24. dakikadan izleyin. Erman´ın Fırat Aydunus rezilliğini dinleyin. Transflerle ile konuyu alakasız yere Fırat Aydunus´a getirdi. Her zaman ki gibi Erman konusurken "yagcı İlker´in" mide bulandırıcı Erman´ın dediklerini onaylamasını izleyin.

Erman Toroglu Fatih Terim´in lobicisidir. Her hafta onla konusup GSaray SK´nın lobisini yapıyor. Bugunku yayınla bu kesinleşmiştir.

[alıntı yap]

tristan - 27.01.2019 21:30

Erman her cıktıgı programda GSaray SK´yı savunmaya devam ediyor. Bugun de GSaray-Konya macından sonra yok GSaray VAR gorusmelerini International Board diye basvurmus. Bunu da soylerken bunu kimse bilmez ben biliyorum edasıyla acıklıyor. Erman´ı desifreye devam.

[alıntı yap]

tristan - 27.01.2019 22:09

Erman Toroglu´nun GSaray SK´nın lobisini yapmaya calışırken son haftalarda Fırat Aydunus´a ve diğer bazı hakemlere saldırırken yine herkesin dikkatin cekeceği GSaray SK´nın adamı MHK baskanı Yusuf Namoglu´na hala hiç bir laf etmiyor. Yani hata varsa GSaray SK´nın adamları değil hep diğerleri yapıyor minvalli acıklamalara devam.

[alıntı yap]

fb_cetin - 29.01.2019 01:15

Ya bu herif hayatında düzgün tek mac yönetmemiş‚ 3 temmuz surecinde sürekli kumpasın ayağı olmuş‚ 6s hastası olduğu bilinen bir comar. Takmayin.

[alıntı yap]

2 / 6