Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Erman Toroglu´nun her ortamda GSaray SK´nın menfaatlerini savunması
3 / 6
  s_de_souza - 29.01.2019 14:51


Mesajı Gönderen: tristan:cLink:0670956
Erman Toroglu´nu Lig TV ´deki donemden biliriz.

Sansal ile beraber ligleri dizayn etmeye calışırlardı. Benim Lİg Tv´de Erman´ı izlemeyi bırakmam 2002 yılıydı sanırım elazıg-Fenerbahce macıdır. Macta Elazıglı oyuncu bizim oyuncuya sert girdi hakem faulu vermedi sonra bizim oyuncu da kendine yapılanın cezasız kaldığını gorunce o da aynı sekilde sert bir giriş yaptı. Hakem bizim Fenerliye de sarı veremedi dogal olarak. Aksam eve gelip Lig Tv´de bu macları izlerken ne gorelim Erman Fenerbahceli oyuncuya kart gostermedi diye sallıyor Fenerbahce ve hakeme. Yahu o pozisyonun oncesini ekrana koydursa herkes gorecekti. Ama amacı Erman´ın Fenerbahce´ye saldırmaktı. Ben o gun bıraktım kendisini izlemeyi.

Sonrasında hep Fenerbahce´ye saldırmaya devam etti. 2009 sonrası en son Aziz Yıldırım beni Lig Tv´den attırdı diye Fenerbahce istisnasız her mac aleyhte yorum yaptı. Aziz Yıldırım gidince kendine gelir diye bakarken yine kendisinde bir değişim olmadıgını bu sene gorduk. 2 tane olay var:

İlki 90 dakika içinde Fenerbahce takımının ve hakemin hiç bir sucu olmamasına ragmen derbideki olaylarda hakemi hedef gosterdi hem yazısında hem de programlarında. GSaraylılara ve Fatih Terim´i gozden kacırmaya çalıştı.

İkincisi GSaray´ın ve Namoglu´nun hakem tezgahına karşı cıkan Kulupler Birliği acıklamasında bu acıklamayı yapan takımlara saldırması. Yusuf Namoglu ve GSaray SK´ya yine toz kondurmadı.

Fenerbahce´den bagımsız 2 olay daha var.

İlki Fatih Terim´i kebapcı olayı ve Milli Takım´daki tazminat olayından sonra herkes kınarken gecen sene onun Tvlerde tek basına koruyan adamdı. Hatta Fatih terim GSaray´ın basına gelmeden 2 hafta onceden basında onu yaglayan adamdı. Şimdi farkındaysanız Terim´i hakemlere karsı tutumundan dolayı hala minumum duzeyde kınıyor. Bu hareketleri bir Fenerbahceli yapsa tepkisinin ne olacagını sanırım herkes gayet iyi biliyor.

İkincisi Fikret Orman´ı da sıkıştırıcı argumanları da rahat rahat anlatıyordu gecen haftalarda.

Erman Toroglu´nun GSaray SK ile ilgilii olumsuz hiç bir saha dısı unsur olmaz mı ?. Ligde bu kadar olay oluyorken nasıl oluyor da hiç bir zaman GSaray teknik direktoru‚ yoneticileri vs insan hakkında hiç mi olumsuz istihbarat almaz.!! niye GSaray SK aleyhine hıc konusmaz bu adam.


Bu adamın Fenerbahce alerjisi ve GSaray´ı koruma psikolojisinin altında ne var acaba?

Bence Erman Toroglu ´nun GSaray SK ile ya maddi bir bagı var ya da bu adam cocukken fanatik GSaraylıydı. Sinsi sinsi GSaraylılıgını devam ettiriyor. Baska bir neden goren varsa onu da gormek isterim sahsen ne olabilir bu adamın GSaray SK aleyhine hiç konuşmamasının sebebi?
Yok mu serefli bir savci bununla feto ve 6s arasindaki iliskileri sorusturacak?

3 temmuz kumpascilarinin baransu ile birlikte medya tetikcisiydi bu. Baransu iceride de bu neden disarida?

[alıntı yap]

  MaX - 29.01.2019 17:03

Fatih Terim hakkinda hic bir olumsuz yorumu olmamasini da ekleyelim konuya... Adam ne yapsa uzerine gitmiyor ya da gidemiyor ya korkuyor ki kimseden korkmayan adam Fatostan mi korkacak ? O zaman tek ihtimal kaliyor fanatik cinconlu olmasi...

[alıntı yap]

  Artvin1907 - 02.02.2019 13:05

Ne Ali Şen ne de Aziz Yıldırım´dır diğerlerindeki extra extra Fenerbahçe düşmanlığının sebebi. başarılıysan sevilmezsin. rekabetin doğasında vardır herkesin rakip gördüğünü yenmeye çalışması ama bizdeki durum başka yere gitmiş. Başını özel tvlerin çektiği spor programlardındaki seviyesiz ölçüsüz haksız saldırılarıyla Hıncal Erman Şansal ve taifesi ile bunlara çanak tutan güya fenerbahçeli basın şaklabanlarının eseridir bu günkü tablo.
başarı için her yolu mübah gören zihniyetin vs vs nedenlerle palazlandığı ve gerçekleri bir gölge gibi örttüğü ortamda maalesef düşmanımın düşmanı dostumdur anlayışı ile birleşen basiretsizler‚ mafyavari klüp yöneticileri‚ fesat ateşiini harlayan sözde spor yazarları ve rekabeti düşmanlık gören taraftarlar yüzünden oluşan bu duruma sebep olanlara hakkımız haram olsun.

[alıntı yap]

  bercem41 - 03.03.2019 00:10

Bu Erman denen süzme anzer balı (!) Türk futbolundaki en büyük pisliktir. Bu gece bunu bir kez daha kanıtladı. Geberip gittiği gün bir mikrop temizlenmiş olacaktır.

[alıntı yap]

  keine_lust - 03.03.2019 03:28

Aziz´in yaptığı en hayırlı işlerden biri bunu lig TV den kovdurması oldu ondan sonra daha da kudurdu hıncal kadar tehlikeli manipülasyon ters algı yapabilecek bir tip ama bu Serkan korkmaz da bunlardan aşağıya kalan yanı gargamelin boşluğunu çaktırmadan dolduruyor...

[alıntı yap]

  keine_lust - 03.03.2019 03:34

Serkan korkmazda bunlardan aşağıya kalmaz diyecektim yanlış yazmışım gargamel serhattan kurtulduk bunlar başladı bu ilker yağcıoğlunun futbol oynadığı dönemleri biliriz kaval kemiğiyle orta yapardı konuşsa nolur konuşmasa nolur gram etkisi yok yeminle programda Turgay bu sene gözüme sevimli geliyor o derece fb düşmanı bi program Turgay bu sene dikkat edin iyi giydiriyor Gs lobisine...

[alıntı yap]

  tristan - 25.03.2019 02:14

GSaray SK´da baskanı ibra olmayınca Erman Toroglu kendinden gecti. Sanki kendi kongre uyesiymiş gibi cansiperane halde GSaray baskanını savunuyor. GSaray´ı yara alacak diye yine cok korktu galiba.


[alıntı yap]

  tristan - 14.04.2019 22:43

Su an Erman GSaray´ın haklarını savunmak için kendinden gecti yine.

GSaray´ın 10 kişi kalması gerektiğini soyleyemedi yine. Hatta pozizyonu kacırıyorlar ki konusulmasın rahat rahat saldıralım.

[alıntı yap]

  fanatik kanarya - 14.04.2019 22:49

Niye bu akşam bu kadar kudurdu bu nopost yine?

[alıntı yap]

  FBamigo - 16.04.2019 15:14

havladimi it?

[alıntı yap]

3 / 6