Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Erman Toroglu´nun her ortamda GSaray SK´nın menfaatlerini savunması
4 / 6
  CTS1907 - 16.04.2019 15:16

Kuyruk acısı devam ediyor...

[alıntı yap]

Alpi07 - 23.04.2019 12:52

Erman‚ son sürat 6s sözcülüğüne girmiş durumda. Fatoş 6s ye td olarak geldiğinden beridir yapıyor bunu. 6s taraftarının 1 numaralı adamı konumuna geldi. Hepsi çok seviyor.

Mesaj Alpi07 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Alpi07 - 12.05.2019 01:16

6s nin pozisyonuna penaltı dedi evet inanılır gibi değil penaltı dedi. Yıllardır penaltı penaltı gibi olmalıdır diyen şahsiyet. Bunu da unutmamak lazım. 6s için bu sene az uğraşmadı şampiyonluk kutlamalarına Ermanı da çağırsınlar. Basındaki sözcüsü oldu açık ve aleni şekilde.

[alıntı yap]

_KoKoR_ - 12.05.2019 01:34

Mesajı Gönderen: Alpi07:cLink:0671237
6s nin pozisyonuna penaltı dedi evet inanılır gibi değil penaltı dedi. Yıllardır penaltı penaltı gibi olmalıdır diyen şahsiyet. Bunu da unutmamak lazım. 6s için bu sene az uğraşmadı şampiyonluk kutlamalarına Ermanı da çağırsınlar. Basındaki sözcüsü oldu açık ve aleni şekilde.

İlker yalaması ile müthiş bir ikili olmuşlar.

[alıntı yap]

Sanzatu - 12.05.2019 12:29

dünkü maçı gs yerine biz alsaydık neler derdi kansız bi düşünün başka bişey demeye gerek yok

[alıntı yap]

tristan - 12.05.2019 23:30

Erman Toroglu yine GS sozculugu yapmaya son surat devam ediyor.

Gecen hafta GS-BJK derbisinde BJK´yı dograyan Bulent Yıldırım için gorece sakin konusmuş‚ kosesinde nerdeyse hiç deginmemişti ona.

Bu hafta da Rize-GS macı sonrası rezil yonetim gosteren hakem ve VAR hakemi için yine yaptı yapacagını. Son derece rezil olan penaltıyla alakasız pozisyonu penaltı yaptı.

Bugun de TVlerde kural hatası yok diye lobi yapmaya calışıyor.

Erman Toroglu´nun GSaray SK ile ne tur bir ilişkisi var. Bu adam olmeden umarım bir gun bir gazeteci‚ savcı vs ortaya cıkarır.

Bu adamın ben 3 buyukleri tutmuyorum yalanını artık kamuoyu yemesin.

[alıntı yap]

s_de_souza - 13.05.2019 09:43

Mesajı Gönderen: onur_fb:cLink:0670970
yıllardır ben bu adamı bjk sempatizanı olarak bilirdim ancak bjk iyi gidince son yıllarda onlara da sallamaya başladı bu anakaragüçlü falan değil kripto gs li

Ne 8jklisi ya‚ Fenerle mucadele ettigi ya da 6sla mucadele etmedigi zaman 8jk taraftarinin reytingi icin 8jk ve taraftarina guzellemeler yapar.

Bu adam derin futbol mafyasinin basin sozcusudur. Korktuguna guzelleme yapar. Fener taraftarinin en agresif yillarinda Fener tribunlerine epey methiyeler duzerdi.

[alıntı yap]

FBamigo - 17.05.2019 23:23

Bunun gibi fosiller/seref yoksunlari Turk futbolundan men edilmedikce bir sey degizmez.

Mesaj FBamigo tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

keine_lust - 19.05.2019 03:05

Bu adam hıncal dan daha tehlikeli biri otorite ayağına etki ediyor beş para etmezin biri bir insan ölse üzülürüm ama bu geberse davul çaldırırım öylesine nefretim var buna hıncal bile utanıyorum bu şampiyonluktan dedi bu herif neredeyse amigoluk yapıcak eskiden azizin güçlü zamanlarında onuda yalardı ligtv de güç kimdeyse onun yanındadır bu sefil ama gölgesinden korkar böyle tipler...

[alıntı yap]

selman53 - 24.05.2019 14:32

onu bu ramazan gününde Allah zelil etsin inşaallah‚her ortamda Fenerbaheçeye olan kinini kusuyor inşaallah yeni yönetim bu mahlukla mücadelesini eder‚abdurrahim albayrak fenerbahçe maçından sonra açıklayacam bir takımı şampiyon yapıcalar falan diyordu erman efendi niye bu olayın üzerine gitmiyor?Konu Fenerbahçe olunca bögüre bögüre konuşmayı biliyor cacıkçı

[alıntı yap]

4 / 6