Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Atilla Turker - Bir diger GS lobicisi
1 / 1
  tristan - 18.05.2019 00:53

Şimdi Erman Toroglu´nu az cok fark ettik nasıl Anadolu takımlarını tutuyorum ayagına aslında GS tetikçiliği yaptıgını. Şimdi bir diğer gazeteciyi deşifre edelim. O da Atilla Turker.

Nasıl Erman Toroglu ben Anadolu Takımlarını tutarım ayagı yapıyorsa bu Atilla Turker de ben arastırmacı gazeteciyim kimsenin konusmadıklarını yazarım maskesiyle yazılar yazıyor. Fakat o da ne hikmetse bu arastırmacı gazeteci kisvesiyle yazdıkları içerisinde hiç bir zaman GSAray SK ve Fatih Terim için bir sey yazmaz.

Twitter ya da yazdıgı yerler tıklanıp rating yapmasın diye link vermeyeceğim ama kronolojik olarak bakınca bu adamın GSaray SK ile ilgili nerdeyse hiç olumsuz hiç yazısı yok. Hem de ortalık Fatih Terim‚ Hasan Şaş´ın yaptıkları ‚ GS lehine hakem hatalarıyla doluyken.

Bu sene bir kac kere hakem falan demiş o da ne zaman tahmin edin. GSaray SK´ın hakemler hakkında serzenişte oldugu donem. GSaray´ı kollayn Yusuf namoglu için yazısı olmadıgı Kulupler Birliği acıklamasına da saldırmış. TAM bir GS lobicisi gibi yazdıkları.

Atilla Turker FETO kumpası zamanı Fenerbahce´ye en onde saldıran adamlardan biriydi bu arada. Erman´ın FETO donemi yaptıklarını hatırlıyorsundur. Atilla Turker de FETO sozculugu yapmısştı Fenerbahce dusmanlıgı yapacağim diye. Bu aralar da paso Beşiktaş´a saldırıyor.

Koskoca sezon GSaray ile neler donuyor neler bu adam hiç bir olumsuz yazacak bir sey bulamıyor. Sorsanız o da tarafsız‚ arastırmacı gazeteci.


Bu adamı da okurken bir daha yine Erman Toroglu gibi sinsice GSaray SK lobiciliği yaptıgını bilerek okuyun.
Mesaj tristan tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

  FBamigo - 01.06.2019 20:38

Ayni yandas medyanin kainat lideri ile alakali negatif hic birsey yazmamasi gibi... Satilmis kalemler.

[alıntı yap]

  onur_fb - 02.06.2019 07:20

3 temmuz olalı daha 2 gün olmamıştı bu meymenetsiz herfi fenerbahçe küme düştü artık konuşmaya gerek yok gibisinden bir şey demişti

fenerbahçenin şike yaptığına dair algı operesyonu başlatan medya ayağının başındaki heriflerden biridir

herkes rok a baransuya odaklanıyordu ama bunun gibileri de atlamamak gerekiyor

[alıntı yap]

  fenerbahçe76 - 06.07.2019 00:35

Ğs köpeği bunlar.Yaşam kaynakları FB düşmanlığından geçmektedir.Tersi düşünelim‚ 3 Temmuz cincona olsa idi bu köpişler yüzde yüz eminim ki konusunu bile etmezlerdi. Bunların beslendiği albayrak televizyonunda 3 Temmuz kumpası ile alakalı haber yapmayı bırakın kelime etmediler. İşleri güçleri hamsileri ve ğese yi göklere çıkarmak. Transfer sihirbazı‚ gençlere önem veren kulüplermiş felan. Zeki Uzundurukan denen klan yaz dönemini tek başına şekillendiriyor. Mhk başkanın değişmesine fena bozuldu. Levent ve Ermall abileri gibi değil. Çok tecrübesiz! Velhasıl albayrak grubuna spordan elini ayağını çektirilmediği müddetçe 3 temmuz süreci bitmeyecek. Ülkenin maliye bakanı bile asli görevini bırakıp taraf oldu‚ şovmenlik yaptı.

[alıntı yap]

  tristan - 05.06.2020 18:34

Atilla Turker kendini artık iyice ifsa etti. Erman´ı yaglamaya calışmış. Fatih Terim´in orgutlediği medyada Atilla Turker GSaray haric herkes aleyhine yazılar yazıyor. Erman´la paslaşıyorlar belli ki.

https://twitter.com/atigoll/status/1255137818126376960

Erman Toroğlunun bahçesinde 2 dev bayrak asılı... Biri elbette ki Ay-Yıldızlı bayrağımız. Diğeri de Ankaragücü bayrağı...[alıntı yap]

  Isis - 05.06.2020 19:14

demek ki bi süre sonra tvlerde mini ertem şener misali "ev sahibi" fırsatları da yakalar...

[alıntı yap]

  Critical Thought - 28.06.2020 00:46savaşta düşman askerleri teslim olunca belli kurallar çerçevesinde insanca muamele görürler.
ajanlar ele geçirildikleri yerde infaz edilirler.

en tehlikelileri tarafsız ayağı yapanlar.


[alıntı yap]

1 / 1