Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Odatv´nin son donem imzasız GSaray lobisi yazıları ve Fenerbahce dusmanlığı
1 / 2
  tristan - 27.08.2019 00:43

OdaTV ülkede ayakta kalabilen ve kendine has durusu olan bir sitedir. Bir cok farklı futbol takımından yazarlar kanlı canlı isimleriyle yazılar yazıyor.

Fenerbahce için Bedri Baykam‚ Goztepe için Aykan Kara gibi kişiler kanlı canlı yazılar yazıyor.

OdaTV´nin kurucusu GSaraylı Soner Yalcın. Ama futbolla ilişkisini yakınlık derecesini bilemiyoruz zira zamanında Fenerbahce TV´ye cıkıp Aziz Yıldırım desteği yapmak isteyecek kadar kendini objektif olarak goruyor herhalde. Yoksa fanatik olsa ne işim var benim Fenerbahce TV´de demesi gerekirdi.

Son zamanlarda OdaTV´de anlaşılmaz seyler oluyor. Emre Belezoglu uzeriden bir Fenerbahce karsıtlıgı basgosterdi. Hadi FETO suphesi falan derken kimi yazıları biraz anlarız ama asıl facia surdan geliyor. GSaray´ı savunma veya GSaraylıların tezlerini savunma adına isimsiz yazılar cıkarmaya başladılar.

Burdaki soru su OdaTV´ye bir suru konuda cevap verilebilir ama asıl anlaşılmaz olan GSaray için kendini parcalayan OdaTV yetkilileri niye bir Bedri Baykam bir Ayhan Kara gibi yazdıkları yazılara niye isim koyamıyor!!!

En son imzasız yazıları su..Feridun Nigdelioğluna saldırdıkları imzasız bir yazı.

https://odatv.com/sonlandirildi-26081925.html

Yıllarca FETO prangasında kalan buna karsı cansiparene karşı gelen bir sitede Gsaray lobisi için ya da anti-Fenerbahce için yazdıklara yazılara ne korkuları var ki isim koyamıyorlar.

Fenerbahce karşıtlıgı yaratmak için çalıştıklarına şüphe yok ama keşke aynı sitenin dusturu keşke Fatih Terim için de çalışsa.

Madem Ataturkcusunuz ne diyor atamız "ben sporcunun zeki‚ cevik aynı zaman da ahlaksını severim". Cok sevdikleri‚ yanlışlarını hiç gormedikleri ve isimsiz dahi olsa olumsuz bir yazı yazmadıkları Fatih Terim bu sozun neresinde kendilerine gore acaba?

Mesaj tristan tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Invoker - 27.08.2019 11:43

Hocam garip bir biçimde sözcü desen öyle‚ oda tv desen öyle‚ a spor desen öyle‚ trtspor desen öyle. İşin aslı medyanın muhalif ya da yandaş oluşuna bakmadan‚ galatasaray örgütünün her yere sızması ve çarkları eprde arkasından kendisi için döndürtmesidir.

Ben kişisel olarak google spor haberlerinden başlıklara bakıyorum. Fenerbahçe ile ilgili olumsuz hiçbir habere kesinlikle tıklamıyorum. Olumlu haberlerin hepsine bir dokunuyorum. Herkes böyle yapsa aslında bu medya lobisiz de değişmek zorunda kalacaktır ama nerdeee.

[alıntı yap]

tristan - 29.08.2019 00:00

Surda soyle bir link var bunu da okumak lazım

https://eksisozluk.com/soner-yalcin-odatv-sozcu-galatasaray-iliskisi--6149981?p=11

[alıntı yap]

tristan - 29.08.2019 00:09

Mesajı Gönderen: Invoker:cLink:0671406
Hocam garip bir biçimde sözcü desen öyle‚ oda tv desen öyle‚ a spor desen öyle‚ trtspor desen öyle. İşin aslı medyanın muhalif ya da yandaş oluşuna bakmadan‚ galatasaray örgütünün her yere sızması ve çarkları eprde arkasından kendisi için döndürtmesidir.

Ben kişisel olarak google spor haberlerinden başlıklara bakıyorum. Fenerbahçe ile ilgili olumsuz hiçbir habere kesinlikle tıklamıyorum. Olumlu haberlerin hepsine bir dokunuyorum. Herkes böyle yapsa aslında bu medya lobisiz de değişmek zorunda kalacaktır ama nerdeee.

Şimdi anti-Fenerbahcelli 2 ana ve bir de yardımcı akım var...Bunlar Fenerahce dusmanlığı ile onun rakibi kimse her sezonu onu destekler. 90larda Ulusoy zamanından bu yana durum bu. FETO zamanı zirve oldu bu şimdi sonumlendi ama yine de devam ediyor.

İlki hukumet yanlısı basının Fenerbahce ve Ali Koç ile ilgili olumlu bir sey yazmaması için yapılan açık veya gizli baskılar. Bu ilerde saldırıya da donusebilir. (bknz Feto´nun zamanında Fenerbahce´ye direk taarruzu)

Bir de İbrahim Seten´in basını cektiği Turkcell Bipspor tayfası...Sanırım Fenerbahce´den nemalanamadıkları için bunlar hem direk taaruzda hem de Fatih Terim´i surekli yuceltmeye çalışıyorlar.

Bir de Erman Toroglu ve Kemal Belgin gibi hayatı Fenerbahce´yi karalamak olan 3-4 yazar var.

Fenerbahce yıllardır bu gruplarla ugrasmaya çalışıyor. Zamaında once Ali Şen´i sonra Aziz Yıldırım´ı one surduler. Şimdi de Ali Koç´a saldırıyorlar. Her seferinde bir bahaneleri var. Su acık kı Fenerbahce kıskaclıkları ve nemalanamak bunları bu yollara sev ediyor.

[alıntı yap]

tristan - 02.09.2019 23:35

FETO konusunda her turlu hassasiyeti olan OdaTV´nin bugun basında cıkan Arif erdem´in FETO itirafcısı olacagı ile ilgili su haberi

https://tele1.com.tr/fetoden-aranan-arif-erdem-tutuklanmama-garantisi-istedi-itirafta-bulunacagim-dedi-80954/

tum gun boyunca gormemesine ne demek lazım. Tek kelimeyle Fenerbahce dusmanlıgı. Adamların nasıl gozu nasıl donmusse her FETO haberini nerdeyse ilk yazan ODA Tv yetkilileri Arif Erdem´i atlamayı secti. Yazık kendilerine.

[alıntı yap]

Isis - 03.09.2019 13:59

bu çok ilginç hakikaten
soner yalçın inanılmaz yanlı‚ çarpık ve aşırı korumacı bir dille yazıyor.
ciddi bir fanatikliği var herhalde.

[alıntı yap]

tristan - 04.09.2019 19:24

Ilk defa gs aleyhine olabilecek bayram tutumlunun falcao transferindeki usulsuzleri anlatan tweet haberini 2 saat icinde ana sayfadan cekti. Bir yerlerden arandilar belli ki. Hemen cekin haberi.

[alıntı yap]

omsaka - 05.09.2019 13:03

Link vermeyip‚ direkt buraya yapıştırsanız da a..lara prim yaptırmayalım...

[alıntı yap]

tristan - 05.09.2019 19:43

Oda tv fatih terim in cezasini skandal olarak nitelyen baslik atmis bu sefer...nasil boyle kendini okumus falan goren bir site fatih terim gibi zavalli karsisinda kendini rezil eder....tek mantiklk aciklama fatih terim ya da gs den para mi aliyor bunlar demek lazim

[alıntı yap]

keine_lust - 06.09.2019 01:54

soner yalçın ve nihat genç halkçı gibi görünen en tehlikeli kriptolar...

[alıntı yap]

1 / 2