Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Kemal - Güven ve Hıncal pisliklerinin 100 yaşında bir kanalda program yapabilmesi...
1 / 2
  Fenerli_Doktor45 - 15.11.2019 11:18

Bu adamların yaptığı Fenerbahçe düşmanlığı Erman´dan bin beter.

Resmen 112 yıllık çınarla alay ediyorlar. Bu nasıl aymazlık‚ hadsizlik ve terbiyesizliktir. Gördükçe ekrana dalıp dedem yaşındaki adamları falakaya yatırmak geçiyor. Bunlara katlanamayan bir ben biyim...

Nasıl bir yayın yapıyorlar arkadaş. Kemal denilen **** bir de fenerliyim diye geçiniyor utanmaz‚ ahlaksız...

[alıntı yap]

AlkAnelka - 15.11.2019 11:25

Mesajı Gönderen: Fenerli_Doktor45:cLink:5291577

Bu adamların yaptığı Fenerbahçe düşmanlığı Erman´dan bin beter.

Resmen 112 yıllık çınarla alay ediyorlar. Bu nasıl aymazlık‚ hadsizlik ve terbiyesizliktir. Gördükçe ekrana dalıp dedem yaşındaki adamları falakaya yatırmak geçiyor. Bunlara katlanamayan bir ben biyim...

Nasıl bir yayın yapıyorlar arkadaş. Kemal denilen **** bir de fenerliyim diye geçiniyor utanmaz‚ ahlaksız...

Çok haklısınız

Eskiden hep sokakta görünce suratına tükürmek istiyordum sözde Fenerbahçelinin..Bir keresinde arabadaydım duramadım yolda gördüm kadıköy de rahat rahat dolaşıyor..

Barındırmamak lazım hayatını bize düşmanlıktan kazanıyor resmen

[alıntı yap]

ativan - 15.11.2019 11:35

kemal 20 yıldır boyle yapacak birsey yok.

zamanında kemal antu da hakkında yapılan yorumlara dava falan da acmıstı

sonra vazgecti heralde kemal.

[alıntı yap]

mehmetkara75 - 15.11.2019 11:36

100 yaşında mı?

[alıntı yap]

TAŞOVALI - 15.11.2019 14:00

Kendimi bildim bileli böyle..

Sezon ortası Hıncal :
"Bu lig boşuna oynanıyor beyler‚ bu Fenerasyon ve hakemler olduğu müddetçe F.Bahçe şampiyon olur‚ her şey ayarlanmış .."

Sezon sonu gelir...F.Bahçe şampiyon olamaz...
Hıncal : "tıssssssssssss"

kendisinde 1 gram utanma‚ yüz kızarması dahi yoktur ki‚ çıkıp iki kelam " kusura bakmayın " diyemez..

ulan Selçuk Yula‚ Serkan Acar gibi adamlar genç yaşta bu dünyadan göçüp giderken ‚ bu ve K.Belgin gibi dinazorlar hala televizyonlarda havlayıp duruyor...

[alıntı yap]

cosby - 15.11.2019 14:04

Bunları izlemediğim için ne söylediklerinden haberim olmadığı gibi suratlarını da görmediğim için sinirim de bozulmuyor‚ izlememenizi tavsiye ederim...

[alıntı yap]

yesilyol35 - 15.11.2019 14:21

izlememek en iyisi. kemal denen adam kulüpten nemalanmak istiyordu‚ aziz başkan bunu bir kovdu nemalanma işi bitince artık salamaya başladı. ben uzun yıllardır görmüyorum çünkü izlemiyorum yani rahatım

[alıntı yap]

mavisakal - 15.11.2019 14:26

Geçen gün bi denk gelmiştim. Hıncal: "Fenerbahçe ligin en iyi futbol oynayan takımı" diyordu. Bi öyle bi böyle konuşuyorsa bilemem...

[alıntı yap]

ElEmperador - 15.11.2019 14:39

gselidir kemal.
Kendisi söyledi.
Bunlar aynı pozisyonda gseye bu şekilde konuşsalar bunak diye yüzlerine bakmazlar.
Hadise budur.
Daha evvel de yazdık.
Bunların çalıştığı kanal‚ gazete ne varsa yoğun taraftar baskısı uygulanmalıdır.
( legal baskı).

[alıntı yap]

Thunder - 15.11.2019 15:12

Kemal Belgin in benim hatırladığım en son olumlu yazısı Fenerbahçe nin Bordeaux´yu deplasmanda 3-2 yendiği maç sonrasıdır

Thunder

[alıntı yap]

1 / 2