Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Ahmet Ercanlar en büyük Fenerbahçe düşmanıdır‚ kalitesizdir.
1 / 2
  DavidGilmour - 28.12.2019 04:22

twitter´da aklı başında her fenerbahçeliyi engelleyen bu şahsiyet tesislerden içeri alınmamalıdır. eğer ispat isteniyorsa toplanırız kendi aramızda ss çekip kulübe fakslarız. ilk ss benden. bu adama fenerbahçe kelimesini kullanması bile yasaklanmalı.

[alıntı yap]

  DavidGilmour - 28.12.2019 04:26

şu rezilliğe bakın. resmi sitede ahmet ercanlar yazınca kaç tane yalanlama haberi gelmiş.
https://fenerbahce.org/arama-sonuclari?searchtext=ahmet+ercanlar&searchmode=exactphrase

bu ne ya?

Mesaj DavidGilmour tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

  SERKAN_ÖZCAN - 28.12.2019 09:49

Ya hocam daha yeni kapandı konusu.
Madem sevmiyorsun neden başlık açıp kişinin reklamını yapıyorsun ki?

[alıntı yap]

  Fenerlikral - 28.12.2019 11:27

Bura ana Fener futbol forumu
Kimseyi yaftalamayalim yeter nolur
Kim napiyosa okuma izleme yeter

[alıntı yap]

  LeoMessi10 - 28.12.2019 12:30

Bu gibi kiblesi para olanlarin taraftari aptal yarine koyup prim yapmasindan rahatsiz olmayan var mi?

Ercanlar denen akla ziyan aziz yildirimin en buyuk usagiyken aziz kaybedince en buyuk Ali koccu oldu.

Bunlar benim midemi bulandiriyor. Bunlardan degil hayir hicbi sey gelmez

[alıntı yap]

  noxtrag - 28.12.2019 13:19

ben de hiç sevmem kendisini

bir zamanlar azılı azizcilerdendi‚ sonra döndü
aykut´u ölümüne savunuyordu Ersun Yanal´a gelmeden bir sürü şey söyledi
bi ara Ersun övmeye basladı
sonra tekrar dönüş yaptı

twitterda genelde kendini elestirenleri gizli örgüt üyesi falan da ilan ediyor gördüğüm kadarıyla. değişik bir tip.

[alıntı yap]

  permaximum - 28.12.2019 13:34

%100 katılıyorum. Kapanan konudaki onunla ilgili bölümü ve en son yazdığım başka bir mesajı kopyalıyorum.


Ahmet Ercanlar: Aykut aşığı ama başkan nezdinde her devrin adamı eski muhabir‚ yeni sözde yorumcu. Listenin en tehlikelisidir. Algı konusunda uzmandır. Kendini zorla gazetesinden kovdurup kahraman olmak istediğini‚ Ali Koç gelince kral olacağını‚ kulüp içinde çok etkili biri haline geleceğini‚ Ersun Yanal hakkında çok ağır hakaretler ve küfürler içeren özel mesajları bilinmektedir. Yönetimden birkaç kişiyle teması vardır. Bunlardan birisi medya sorumlusu yönetici Metin Sipahioğlu´dur. Sürekli olarak arka planda yöneticileri ve başkanı Ersun Yanal´ı kovması için yalan ama başkanın sevmediği şeyleri bildiği için etkili bilgilerle şişirir. Seçim sürecinde Ali Koç zaferini öngördüğü için görünürde destek vermiş ve bu sayede başkan ve yöneticilerin güvenini kazanmıştır. Kendini sözde destek verdiği için kovulmuş gibi göstermesiyle beraber de onları vefakar ve borçlu hissettirmiştir. Bu güven ve vefa duygusu yüzünden Ersun Yanal hakkındaki sözleri yönetimde etkili olmaktadır. Semih Özsoy´un ahmetin bu algılarını yıktığı ve hocayı savunduğunu bildiği için son zamanlarda hedefine onu almış‚ basketbolda kötü gidişin sorumlusu olarak onu göstermiş ve başkanın altını oyduğu‚ arkasından konuştuğu gibi imalarla yavaş yavaş etkili olmaya başlamıştır. Kontrol ettiği ve sürekli iletişim halinde olduğu 12numara.org‚ Fener Office gibi hesaplar ve Ferudun Niğdelioğlu gibi muhabirler sayesinde de taraftara bu düşünceleri empoze etmektedir. Kulübün çok sert tepki verdiği‚ Ersun Yanal ve Semih Özsoy‚ Ersun Hoca´nın oğlu aracılığıyla sosyal medyada troll hesap besliyor yalanını Mehmet Ayan´a içerden bilgiymiş gibi aktaran bizzat kendisidir ve bu ortaya çıkacak korkusuyla birkaç gün kimseyle iletişime geçmemiştir. Ersun Yanal gelmeden önce Ersun Yanal sosyal medya ve tribünleri organize edip ismini bağırtıyor diye başkanı dolduran da yine kendisidir. Son olarak iç saha maçlarında Ersun Yanal diye bağıran taraftarı engellemek için yöneticilere tavsiyeler vermiş ve yönetim de bunu işleme koymuştur. Aykut lobisi üyesidir.

Bu arada bu ahmet ercanlar ve 12numara rakiplerimizin hangi maçında olursa olsun bir hakem hatası olduğunda taraftara yaranmak için ortalığı yangın yerine çevirirler ama bir takım hariç. Beşiktaş.

Neden biliyor musunuz? Çünkü bu çakallar Koeman´ın gönderilişi de kesinleştiğinde Abdullah Avcı´yı takımın başına getirmek için ellerinden gelen her şeyi yaptı. Loserı başkana öve öve bitiremediler. Aykutun yardımcıları olayı patlak verdiğinde aykutu yakın zamanda takımın başına getiremeyeceklerini anladıkları için o gelene kadar idareten aynı kanser futbol ekolünden gelen ve başını kolayca yiyebilecekleri‚ Ali Koç´un da olumlu baktığı‚ Ersun Yanal´ın gelmesini engelleyebilecek Abdullah Avcı´yı uygun buldular ve getirebilmek için her şeyi yaptılar.

Getiremeyecekleri anlaşılınca en azından Ersun Yanal´ın sözleşmesinin yarım sezonluk olması için çok bastırdılar ve sene sonunda Abdullah Avcı´yı bu şekilde getirebileceklerini düşündüler. Başkan da buna yatkındı ki taraftar ve Ersun Yanal 1.5 yıllık sözleşmede diretince‚ bu plan da suya düştü.

Şimdi Abdullah Avcı konusunda yanıldıklarını kabul etmemek ve hala aykut gelene kadar geçici teknik direktör olarak takımın başına getirebilme umuduyla beşiktaş maçlarında bjk lehine yapılan hakem hatalarını görmezden gelirler ve Abdullah Avcı´yı başarısız gösterebilecek her şeyden kaçınırlar.

Bunlar aynı hamileri aykut gibi bu kadar sinsi bu kadar alçak insanlardır.

[alıntı yap]

  mehmetkara75 - 28.12.2019 14:49

Ne oldu ki

[alıntı yap]

  olanbatur - 28.12.2019 15:00

Ahmet Ercanlar burayi okuyorsan senin ta...k..

[alıntı yap]

  permaximum - 28.12.2019 15:23


Mesajı Gönderen: olanbatur:cLink:5309579
Ahmet Ercanlar burayi okuyorsan senin ta...k..Vallahi güldüm

Çok nadiren de olsa okuduğunu da tahmin ediyorum.

[alıntı yap]

1 / 2