Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Klubün içi kaynıyor- Haberimiz yok
2 / 5
  arthotec - 18.02.2020 01:40

Mesajı Gönderen: eduardoadana01:cLink:5334890

*Deniz‚ Barselonaya imza atmis. Sakin sakatlanma demisler.

*Jailson‚ Altayin saclarini cok kiskandigi icin depresyona girmis.

*Tolga her mactan once 4 tane buyuk iciyormus. O yuzden plase sutlari bir turlu kaleyi bulmuyor.

*Kruse sarkici olacak. plak anlasmasi yapmis. Galatasaray macindan sonra futbolu birakacak.

*Rodriguez sahada sakatlanmamis. Ishal olup tuvalette cok uzun sure oturdugu icin tendonunu incitmis.

*Tolgay verilen parayi az buldugu icin ek is olarak taksicilik yapiyor. Aslinda bu hafta oynayacakti ama yagli musteri cikinca maca gelmemis.

evet bu daha mantikli
Ben sahsen ikna oldum

[alıntı yap]

Onur Turan - 18.02.2020 01:41

Yazılanların hangisi doğrudur yalandır bilemiyorum.

Sadece Ersun Yanal´ın sağlığı ile ilgili olan hususta doğruluk payı olabilir çünkü Ersun Hoca´yı her gördüğümde bitkin solgun güçsüz görüyorum. Eski halinden eser yok.

Gözlerini bile kısık açabiliyor (gerçi bu sene gözünden sorunu vardı sanırım hocanın)

[alıntı yap]

ZEUS_35 - 18.02.2020 01:41

Mesajı Gönderen: eduardoadana01:cLink:5334890

*Deniz‚ Barselonaya imza atmis. Sakin sakatlanma demisler.

*Jailson‚ Altayin saclarini cok kiskandigi icin depresyona girmis.

*Tolga her mactan once 4 tane buyuk iciyormus. O yuzden plase sutlari bir turlu kaleyi bulmuyor.

*Kruse sarkici olacak. plak anlasmasi yapmis. Galatasaray macindan sonra futbolu birakacak.

*Rodriguez sahada sakatlanmamis. Ishal olup tuvalette cok uzun sure oturdugu icin tendonunu incitmis.

*Tolgay verilen parayi az buldugu icin ek is olarak taksicilik yapiyor. Aslinda bu hafta oynayacakti ama yagli musteri cikinca maca gelmemis.

Ne yaptın sen kardeş sandalyeden düştüm

Ama bu söylediklerin daha inandırıcı. Bir de başlık açmış kralım trolüm ...

Mesaj ZEUS_35 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

noyan de souza - 18.02.2020 03:56

Başka kaynaklardan takım içinde sıkıntı olduğunu okumuştum özellikle emre huzursuzluk ve lobicilik yaratiyormus

Biz inanmayalim diyoruz ama Emre´nin oyuna girdikten sonra sakatim deyip çıkması alenen Ersun Yanal´a tavırdır

[alıntı yap]

HuseyinAkçay - 18.02.2020 04:41

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:5334909
Başka kaynaklardan takım içinde sıkıntı olduğunu okumuştum özellikle emre huzursuzluk ve lobicilik yaratiyormus

Biz inanmayalim diyoruz ama Emre´nin oyuna girdikten sonra sakatim deyip çıkması alenen Ersun Yanal´a tavırdır

Varsayım üzerine yorum yapmak istemiyorum ama böylesine önemli bir sezonda emre efendi tavır yapıyorsa eğer ... neyse.

Zaten başakşehir´deyken bize karşı bir maçta gs´nin şampiyonluğunu ilan ettiği bir günde yedek kulübesinde deli gibi sevinmesine gıcık olmuştum. Tıpkı aykut´un konya´dayken anelka´nın golü sonrası yaptıkları gibi bazı şeyler unutulmuyor işte.

[alıntı yap]

Volkan A - 18.02.2020 07:36

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:5334909

Emre öyle bir karakterde adam değil bence

[alıntı yap]

Ortega1987 - 18.02.2020 09:02

La Manchester bizden bir oyuncu isteyecek de biz göndermeyeceğiz Vay anasını yaaa... Bari southampton‚ burnley falan deseymiş daha inandırıcı olurdu.

[alıntı yap]

noyan de souza - 18.02.2020 09:24

Mesajı Gönderen: Volkan A:cLink:5334912

Emre öyle bir karakterde adam değil bence

Valla volkan bu kadar dedikodunun üstüne Emre´nin hal tavırları birde oyuna girdikten sonra sakatlandim deyip çıkması benim pis midemi bulandirdi.

Emre bana göre Türk futbol tarihinin en iyi orta saha oyuncuları arasındadır ama son zamanlarda hal ve tavrını hiç beğenmiyorum.

[alıntı yap]

morefe - 18.02.2020 09:29

kaynak devrim zengi :))))

[alıntı yap]

FB RH+(53) - 18.02.2020 09:37

Ahmet Çakar`a mesaj atan Müjdat Yetkinermiş.

[alıntı yap]

2 / 5