Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Nihat Özdemir
1 / 1
  ORHAN_60 - 05.06.2020 12:24

Sn Nihat Özdemir öncelikle size‚ Türkiyede tüm kulüplerin haklarını koruyan‚ adaleti ve eşitliği koruyan bir federasyonun başkanı olduğunuzu hatırlatmak istiyorum.

Fenerbahçenin de bir Türk kulübü olduğunu üstelik büyük bir camiaya sahip olduğunu da belirtmek istiyorum!!!

Sn Özdemir; yaptığınız açıklamaları dinlerken yanlış anlamış olabilirim diye bir de yazılı olarak 3 kez okudum.

Resmen @TFF_Org başkanı olarak @Fenerbahçe camiasını hedef gösterdiniz.

Kitlesel bir infiale yol açacak bu açıklamalarınız nedeniyle suç işlemiş bulunmaktasınız.

Açıklamalarınız için yanlış anlaşıldı demeniz mümkün değildir.

Görev sürenizi dahi belirttiğiniz bir Türk kulübü için sarf ettiğiniz sözlerin telafisi yoktur.

Fenerbahçeye çekilen operasyonları da bu şekilde itiraf etmiş bulunmaktasınız istifanız artık kaçınılmaz sonunuzdur.

Sizin hafıza sorunu yaşadığınızı düşünüyorum yoksa bilinçli bir terör propogandası yapacağınızı tahmin etmiyorum.

Bu yüzden bir hatırlatma daha yapmak istiyorum!

fetö ilk terör saldırısını 2011/2012 yıllarında Fenerbahçe camiasına yapmış ve camiaca bertaraf edilmiştir.

Süper Lig
@TFFSuperLig
Nihat Özdemir ; 2010-11 sezonunu yaşadık‚ 9 sezon geride kaldı. 9 senedir herhangi bir şekilde şike olayına rastlamadık.

Fenerbahçe gibi şerefli bir kulübün bu açıklamalardan sonra ivedi bir şekilde gerekli açıklamaları yaparak gereken adımları atacağından şüphemiz yoktur.

NihatÖzdemirİhraçEdilsin

Göktuğhan Argın

[alıntı yap]

1 / 1