Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Troll Serdar Ali Çelikler
1 / 6
  lanet12 - 09.07.2020 12:38

Bu arkadaşın az önce bi konuşmasını dinledim.Sürekli Altayı kötülüyor.Yok efendim Altayın twitterda trolleri varmış‚yok efendim menajerinin kardeşi kulupte masörmüş‚yok çok kötü kaleciymiş.Aynı arkadaş sürekli h.aliyi övüyor.İşte hasan çok iyi oyuncu herkes ona takmış‚Altay gibi trolleri yokmuş.Bu ve bunun gibi bağırsak trolleri yüzünden bu kulupte genç oyuncu yetişmiyor.Akılları sıra algı yapıp taraftarı gaza getiriyor ve linç ettiriyor.O övdüğün h.alinin 6 senede Altay kadar faydası oldu mu acaba?Altaya düşman olmanın sebebi bazıları gibi içerden haber vermemesi olabilir mi?Eğer Ali Koç yeni sezonda her şeye yeniden başlamak istiyorsa serdar ali‚emre bol‚rıdvan dilmen gibi isimlerle içerden bağlantısı olan herkesle yolları ayırmalı‚yoksa gelecek sezon yine bi felaket olur.

[alıntı yap]

tranquile - 09.07.2020 12:44

Ya arkadaş medyada 2-3 adam var yada yok bizi destekleyen. Bırakın saçmalasın görmezden gelin biraz.

Bence de a sınıfı kaleci değil ama çaktırma işte

[alıntı yap]

mehmetkara75 - 09.07.2020 12:51

S.A. Çelikler´in Hasan Ali´yi öldüğünü hiç duymadım.

[alıntı yap]

KUVVETMİRA - 09.07.2020 12:57

hasan ali´yi övdüğünü hiç duymadım. sadece bu kadar çöp değil dedi.

altay konusunda da kesinlikle haklı. a sınıfı bi kaleci değil ve olamaz dedi. b yada b+ kaleci dedi.

serdar ali çelikler iyi bir fenerbahçelidir. yorumlarıda iyidir‚ güzeldir.

[alıntı yap]

lanet12 - 09.07.2020 12:58

Mesajı Gönderen: tranquile:cLink:5369283
Ya arkadaş medyada 2-3 adam var yada yok bizi destekleyen. Bırakın saçmalasın görmezden gelin biraz.

Bence de a sınıfı kaleci değil ama çaktırma işte

Evet ama uğurcan a sınıfı kaleciymiş ayaklarını kullanamayan adam nasıl a sınıfı oluyor merak ediyorum!

[alıntı yap]

tranquile - 09.07.2020 13:01

Mesajı Gönderen: lanet12:cLink:5369289

Evet ama uğurcan a sınıfı kaleciymiş ayaklarını kullanamayan adam nasıl a sınıfı oluyor merak ediyorum!

Uğurcan iyi bir kaleci bu arada .

[alıntı yap]

ddex - 09.07.2020 13:04

Altay bizim takımdan gitsin 3-5 sene sonra "nasıl kaçırdık bu kaleciyi" deriz. 2-3 sene önce Volkan Babacan için diyorduk. Şu anda Mert Günok için diyoruz. Bizim takımın kalesini Volkan Demirel devraldığından beridir bizim kaleci departmanımız öldü. Eskiden Fenerbahçe kalecisi demek aynı zamanda milli takım kalecisi demekti. Yıllardır kaleci yetiştiremiyoruz‚ bizden kaçıp gidenler 2-3 senede anca kendilerine gelip milli takım kalesini devralıyorlar. Kaleci departmanımızın görevi "Volkan´ı yedek bırakmamak" olarak belirlendiğinden beridir bizim takımımız kaleci yetiştiremiyor.

[alıntı yap]

Meloik - 09.07.2020 13:07

İzlerken ben de sinir oldum. Resmen saçmaladı. Gençlerbirliği maçında bile Altay´a giydirdi akıl alır gibi değil. Yancısı Berkay da sürekli itici kahkasıyla destek verdi. Yok efendim "genç fetişimziymiş" sanki bugüne kadar yaşlılar çok iş yaptı. Şu takımın en iyi oyuncuları Altay‚ Ferdi‚ Gustavo ve Vedat (formsuz hali bile iyi bence). Bunlardan ikisi genç. Bir de sosyal medya yasası denilen otoriter rejim uygulamasına da destek verdi laf arasında. Zerre kadar sempatim kalmadı. Beşiktaşlı falan ama Ali Ece´nin tırnağı olamaz hiçbiri dürüstlükte‚ bilgide‚ iyi niyette.

[alıntı yap]

sarilaci1899 - 09.07.2020 13:08

Mesajı Gönderen: lanet12:cLink:5369289

Haklı‚ Uğurcan Altay´dan en azından şu an için net daha iyi bir kaleci.
100 kişiye sorsak taraflı tarafsız herkes Uğurcan der.

Altay cepheden ve teke tek de ne kadar iyiyse (ki onlarda da topu kontrol sorunu var genelde sektiriyor son macta övülen çizgiden zor çıkardıgı top mesela basta topu tutsa zaten o pozısyon olmayacak) yan toplarda da bir o kadar zayıf.

H.Ali için de hiçbir zaman öyle övgüler düzmedi ne alaka. Tam tersine sorun cıkarmıyor‚ iyi bir yedek olur dedi‚ ilk 11 oyuncusu falan da asla demedi.

[alıntı yap]

sarilaci1899 - 09.07.2020 13:12

Mesajı Gönderen: ddex:cLink:5369291
Altay bizim takımdan gitsin 3-5 sene sonra "nasıl kaçırdık bu kaleciyi" deriz. 2-3 sene önce Volkan Babacan için diyorduk. Şu anda Mert Günok için diyoruz. Bizim takımın kalesini Volkan Demirel devraldığından beridir bizim kaleci departmanımız öldü. Eskiden Fenerbahçe kalecisi demek aynı zamanda milli takım kalecisi demekti. Yıllardır kaleci yetiştiremiyoruz‚ bizden kaçıp gidenler 2-3 senede anca kendilerine gelip milli takım kalesini devralıyorlar. Kaleci departmanımızın görevi "Volkan´ı yedek bırakmamak" olarak belirlendiğinden beridir bizim takımımız kaleci yetiştiremiyor.

Sorun şu ki‚ kaleci yetistirmek ne kadar doğru bir strateji. Zaten Volkan yetersizdi‚ üstüne bir de Altay´ı yetiştirmek için kaybedilen/kaybedilecek puanlar olacak. Burada kimsenin Altay´ın potansiyeline itirazı yoktur zaten.

Ben Serdar Ali´nin yan toplarını geliştirmeye başlamış dediğini de hatırlıyorum‚ 2.yarı basında yeni kaleci antrenörü geldiğinde.

Ama kusura bakmasın kimse‚ Uğurcan gerçekten çok iyi bir kaleci‚ Altay´dan net daha iyi. İnshaAllah Altay da o seviyeyi yakalayacaktır.

[alıntı yap]

1 / 6