Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Troll Serdar Ali Çelikler
2 / 6
  Meloik - 09.07.2020 13:14

Ayrıca Uğurcan çok iyi kaleci ve Altayın önünde ama aralarında öyle uçurum yok. Altay yan toplarını düzeltmeye başladı zaten daha da düzeltirse adamın eksiği kalmayacak. Uğurcan da topla ilişkisini düzeltmeli. Öncelikli olan yan toplar bu yüzden Uğurcan önde ama refleks‚ karşı karşıya pozisyonlarda ikisi de iyi. Uğurcan B+ olur en fazla Altay da B olur. İkisi de tecrübe kazandıkça A+ hale gelebilecek potansiyele sahipler. Muslera diye ayılıp bayılıyorlar. Muslera o yaşta ikisinden de gerideydi.

[alıntı yap]

alex de souza samba - 09.07.2020 13:50

Serdar Ali her konuda doğruyu söylüyor diye bi şey yok sonuçta.
Medya yönetimi de bu işin parçası‚ faydalanmasını bilmek lazım‚ ergen kibriyle yok canlı yayında şöyle gömdü böyle gömdüyle olacak iş değil.

[alıntı yap]

unihamburg - 09.07.2020 14:12

Adamin söylediklerine katilirsin katilmazsin ama her katilmadigin söylemine baslik acip trollükle suclamakta cok sacma.

Bu adam peygamber degilki her söyledigi dogru olsun. Altay ile ilgili düsüncelerine ben de katilmiyorum ama kendisini severek takip ediyorum.

[alıntı yap]

onur_fb - 09.07.2020 14:17

Serdar Aliyi biraz dinlesen bunu demezsin bazen taktı mı sabit fikirli oluyor ama bana samimi ve dürüst geliyor

Ayrıca altay yan top facilarına son vermezse çok yakar bizi

Göztepe maçında omuzuna çarpan top kurtarış diye övüldü oysa hatalı çıkışla beraber g.tepeli topu altaya nişanladı o gol olsaydı herkes altaya sallaycaktı haklı olarak

[alıntı yap]

lanet12 - 09.07.2020 15:01

Mesajı Gönderen: sarilaci1899:cLink:5369296

Haklı‚ Uğurcan Altay´dan en azından şu an için net daha iyi bir kaleci.
100 kişiye sorsak taraflı tarafsız herkes Uğurcan der.

Altay cepheden ve teke tek de ne kadar iyiyse (ki onlarda da topu kontrol sorunu var genelde sektiriyor son macta övülen çizgiden zor çıkardıgı top mesela basta topu tutsa zaten o pozısyon olmayacak) yan toplarda da bir o kadar zayıf.

H.Ali için de hiçbir zaman öyle övgüler düzmedi ne alaka. Tam tersine sorun cıkarmıyor‚ iyi bir yedek olur dedi‚ ilk 11 oyuncusu falan da asla demedi.

Ben altay uğurcan iyi demiyorum ama uğurcana a sınıfı kaleci demek futbol cahilliğidir.A sınıfı dediğin adamlar zaten bayern‚liverpool takımında oynuyor.Altaya c sınıfı d sınıfı demek ayıptır bu çocuk kaç maç kurtardı

[alıntı yap]

305kd - 09.07.2020 15:07

Mesajı Gönderen: ddex:cLink:5369291
Altay bizim takımdan gitsin 3-5 sene sonra "nasıl kaçırdık bu kaleciyi" deriz. 2-3 sene önce Volkan Babacan için diyorduk. Şu anda Mert Günok için diyoruz. Bizim takımın kalesini Volkan Demirel devraldığından beridir bizim kaleci departmanımız öldü. Eskiden Fenerbahçe kalecisi demek aynı zamanda milli takım kalecisi demekti. Yıllardır kaleci yetiştiremiyoruz‚ bizden kaçıp gidenler 2-3 senede anca kendilerine gelip milli takım kalesini devralıyorlar. Kaleci departmanımızın görevi "Volkan´ı yedek bırakmamak" olarak belirlendiğinden beridir bizim takımımız kaleci yetiştiremiyor.

Altay Mert+Babacan´i 2´ye katlar kalite olarak. Sezon basindan beri surekli ileri gitti takim bu halde olduğu halde. Bu sekilde devam eder ve elimizden kaçırmazsak yillarca kaleci sorunu yasamayiz

[alıntı yap]

Cole Phelps - 09.07.2020 15:11

Serdar Ali´yi beğenmeyen Fenerbahçeliye erman toroğlunu var yen mi?

[alıntı yap]

lanet12 - 09.07.2020 15:25

Mesajı Gönderen: onur_fb:cLink:5369317
Serdar Aliyi biraz dinlesen bunu demezsin bazen taktı mı sabit fikirli oluyor ama bana samimi ve dürüst geliyor

Ayrıca altay yan top facilarına son vermezse çok yakar bizi

Göztepe maçında omuzuna çarpan top kurtarış diye övüldü oysa hatalı çıkışla beraber g.tepeli topu altaya nişanladı o gol olsaydı herkes altaya sallaycaktı haklı olarak

Ceza alanında 7-8 kişi var bir tane rakip oyuncu çıkıp kafa vuruyor ama suçlu altay oluyor gerçekten bravo.

[alıntı yap]

Semih - 09.07.2020 15:30

mert için de zamanıda bundan kaleci olmaz diyenleri biliyorum.

serdar alinin kaleci degerlendirmesi için ne gibi bir ekspertizi‚özelligi var ki‚bu adamın kelamını kabul ediyorsunuz?

altay iyi kaleci‚benim de iddiam bu!

yan toplarda zayıfmış.

kaleci hocası ne için var?

öğrenir‚iyi öğretilirse.

bir de şunu yazayım‚birilerine taktınız mı‚takıyorsunuz‚bu eylemin adı var da yazamıyorum‚ayıp olur.

[alıntı yap]

ZEUS_35 - 09.07.2020 15:54

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:5369333
mert için de zamanıda bundan kaleci olmaz diyenleri biliyorum.

serdar alinin kaleci degerlendirmesi için ne gibi bir ekspertizi‚özelligi var ki‚bu adamın kelamını kabul ediyorsunuz?

altay iyi kaleci‚benim de iddiam bu!

yan toplarda zayıfmış.

kaleci hocası ne için var?

öğrenir‚iyi öğretilirse.

bir de şunu yazayım‚birilerine taktınız mı‚takıyorsunuz‚bu eylemin adı var da yazamıyorum‚ayıp olur.

Obsesif kişilik bozukluğu

Son zamanlarda youtube videoları paylaşıyorum futbol forumunda çünkü okuduklarını anlamayan üyeler var epeyce. Belki gözleriyle gördüklerini inkar edemezler diye.

Altay Fenerbahçe´ye gelmeden önce kendini ispat etmiş bir kaleci ve ileriki yıllarda Uğurcan´ın esamesi okunmazken onun adı okunacak her yerde. Şu anda bile ondan daha iyi bir kaleci.

Yaşı genç. Fiziği bir kalecinin olması gerektiği gibi. 1.98 cm boyu var. Kolları geniş‚ karşı karşıya pozisyonlarda alanını iyi kapatıyor. Refleksleri kuvvetli. İlk hamleden sonra çabuk toparlanıp topa hakim oluyor. Topu oyuna iyi sokuyor. Ayaklarına hakim. Yan toplarda yaşadığı sorun iyi stoperlerle aşılacak bir durum ki bu konuda ilerleme gösterdiği görülüyor.

Yani 20 yaşında önümüzdeki 15 seneni emanet edeceğin ya da FFP yüzünden çok iyi paralara satacağın sağlam bir kalecimiz var millet beğenmiyor. Yemin ediyorum şaka gibi.

[alıntı yap]

2 / 6