Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Troll Serdar Ali Çelikler
3 / 6
  cosby - 09.07.2020 16:03

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:5369333
mert için de zamanıda bundan kaleci olmaz diyenleri biliyorum.

serdar alinin kaleci degerlendirmesi için ne gibi bir ekspertizi‚özelligi var ki‚bu adamın kelamını kabul ediyorsunuz?

altay iyi kaleci‚benim de iddiam bu!

yan toplarda zayıfmış.

kaleci hocası ne için var?

öğrenir‚iyi öğretilirse.

bir de şunu yazayım‚birilerine taktınız mı‚takıyorsunuz‚bu eylemin adı var da yazamıyorum‚ayıp olur.

Üstelik 22 yaşında‚ bir kaleci için gencecik bir yaşta‚ gelişime çok açık‚ kapasiteli‚ ileride büyük bir kaleci olma potansiyeli var Altay´da...

[alıntı yap]

Semih - 09.07.2020 16:21

Mesajı Gönderen: cosby:cLink:5369339

Üstelik 22 yaşında‚ bir kaleci için gencecik bir yaşta‚ gelişime çok açık‚ kapasiteli‚ ileride büyük bir kaleci olma potansiyeli var Altay´da...

yüksek bir parayla‚yabancı bir kaleci istiyorlar.

her pahalı olan iyi olur diye bir şey de yok‚bir de 600 milyon dolar borç varken‚bunu istiyorlar.

serdar aliyi begenmeyene erman verecekmiş...

sonra da neden bana takıyorsunuz diye soruyor...

saçmalamaya tahammülüm yok!

serdar ali...ne gibi bir özelligi var‚altaydan kaleci olmaz diyebiliyor?

yalansu‚rok gibileriyle canımı yakanlardan biridir‚serdar ali‚ben unutmadım.

[alıntı yap]

ddex - 09.07.2020 17:16

Mesajı Gönderen: sarilaci1899:cLink:5369299

Sorun şu ki‚ kaleci yetistirmek ne kadar doğru bir strateji. Zaten Volkan yetersizdi‚ üstüne bir de Altay´ı yetiştirmek için kaybedilen/kaybedilecek puanlar olacak. Burada kimsenin Altay´ın potansiyeline itirazı yoktur zaten.

Ben Serdar Ali´nin yan toplarını geliştirmeye başlamış dediğini de hatırlıyorum‚ 2.yarı basında yeni kaleci antrenörü geldiğinde.

Ama kusura bakmasın kimse‚ Uğurcan gerçekten çok iyi bir kaleci‚ Altay´dan net daha iyi. İnshaAllah Altay da o seviyeyi yakalayacaktır.

Kaleci yetiştirmek derken altyapıdan alıp çıkartmaktan bahsetmiyorum sadece. Eldeki kaleciyi iyi antrene edip becerilerini geliştirmesinden bahsediyorum. Tabi ki elindeki kaleci Türk de olsa yabancı da olsa en iyi şekilde yetiştirip‚ hazırlayıp en üst verimi almak zorundasın‚ tabi ki bu çok iyi bir strateji! Bunu da tartışıp ikna etmek zorunda kalmayalım artık insanları...

[alıntı yap]

lanet12 - 09.07.2020 18:45

Mesajı Gönderen: cosby:cLink:5369339

İşte bunu anlayacak kapasite yok ama anlatmaya çalışıyoruz.Türkiyenin en iyi kalecisi gösterilen rüştünün yediği golleri biliyoruz.Volkanın hatalarıyla kaçırdığımız şampiyonlukları biliyoruz.Eğer burada h.aliye gösterilen sabrın onda biri altaya ferdiye gösterilse çok iyi oyuncu kazanırız.

[alıntı yap]

Cole Phelps - 09.07.2020 19:21

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:5369340

yüksek bir parayla‚yabancı bir kaleci istiyorlar.

her pahalı olan iyi olur diye bir şey de yok‚bir de 600 milyon dolar borç varken‚bunu istiyorlar.

serdar aliyi begenmeyene erman verecekmiş...

sonra da neden bana takıyorsunuz diye soruyor...

saçmalamaya tahammülüm yok!

serdar ali...ne gibi bir özelligi var‚altaydan kaleci olmaz diyebiliyor?

yalansu‚rok gibileriyle canımı yakanlardan biridir‚serdar ali‚ben unutmadım.

başkasıyla konuşurken bile aklı fikri cole phelps´te olmak

cole phelps fan kılab asil üyesi‚ Garden State-U.. kurucu başkanı Semih

Mesaj Cole Phelps tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Sansar91 - 09.07.2020 19:30

A+ bir kaleciyi tutamazsın zaten takımda. Biz tüm kadroyu B+´ya çıkaralım da önce sonra Altay´ı eleştiririz gerekirse.

Uğurcan konusunda ise bence Uğurcan‚ Altay´dan daha potansiyelli bir kaleci‚ dolayısıyla tutamayacak hamsiler. 1-2 seneye Alman ya da İngiltere ligine uçar gider.

[alıntı yap]

Semih - 09.07.2020 19:34

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:5369367

başkasıyla konuşurken bile aklı fikri cole phelps´te olmak

cole phelps fan kılab asil üyesi‚ Garden State-U.. kurucu başkanı Semih

Mesaj Cole Phelps tarafından düzenlenmiştir...

saçmalamana sessiz kalamıyorum‚karakterim böyle.ne dedigini bilmiyorsun.serdar ali‚yalansu ve rok ile atıp tutarken kaç yaşındaydın?

serdar medyada adamımızmış...

ne faydasını gördün‚gücü nedir bu adamın?

ben begenmiyorum‚ermanı verecek misin?

ne geregi var provakasyon yapıyorsun?

[alıntı yap]

ekola1907 - 09.07.2020 19:53

Ben dinledim nerenizle dinlediniz bilmiyorum ama hasan Hasan Ali iyi oyuncu falan demedi maçta hasan Ali´yi hastag yapacaklarına jailsonu yapmaları lazımdı dedi kaldı ki haklı adam bir topu iskalamanin stoper olmakla hiçbir alakası yok jailsonu severim ama kusura bakmayın bu adamdan olmayacak ayrıca Altay konusunda da haklı şampiyonlar Ligi´nde böyle elinden top kacirirsa her maç beşlik oluruz Anadolu topculari uyanamiyor duruma adam sürekli boşa çıkıyor çıkması gereken yerde de çıkmıyor ama umutluyum karakter ve yetenek olarak üst duzey noktalara gelecek a sınıfı kaleci olacak buna inanıyorum bu konuda serdara katılmıyorum.
Ayrıca son sözüm serdara sen haberci değilsin abi sen yorumcusu işini yap masör varmış da kulüpte yok menejari soyleymis de senin hiçbir şey bildiğin yok serdar biri birsey söylüyor her hıyar diyene tuzla koşma eksisozlukte olmayan futbolcu adını yayında söyleyecek kadar düşürdün kendini transfer haberi verme abicim biz bilgi istemiyoruz adil konusuyorsun böyle devam et cesur bir dilin var yani cesaretli biri olduğunu sanmıyorum kavgaya gidilmez senle de dilin sivri böyle adamlara ihtiyacimiz var en azından paranın köpeği değil lafı gediğine koyuyor

Mesaj ekola1907 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

edgar belgi - 09.07.2020 20:04

mr know it all...‚ eksik kalsin kaleci degerlendirmesi. kahve agziyla‚ o gobegi nasil buyuttugunu anlatsin‚ yemek konusurken gideri var yoksa futboldan anladigi filan yok. klasik hakem/federasyon kaosundan beslenen turk spor medyasi elemani.

Mesaj edgar belgi tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Semih - 09.07.2020 20:06

serdar ali‚ zekeriya öz denilen itin heykelini dikmek istiyen kişi degil mi?

yemişim serdarı da aliyi de!

ne çabuk unutuyorsunuz ya!!!

[alıntı yap]

3 / 6