Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Troll Serdar Ali Çelikler
5 / 6
  onur_fb - 09.07.2020 21:47

Mesajı Gönderen: lanet12:cLink:5369392

Çocuk topa çıkmasa içerden çıkartırdı süpermen mi karşıdan gelen topu alsın hayatımda böyle saçma bi bakış açısı görmedim.

karşıdan gelen topu alsın diyorsun top yandan geliyor

6 pastan vurmuş oraya gelen topu yumruklayacaksın ‚adam vuramadı kurtarış oldu ayrıca maç başında gene bir yan topu ıskaladı ‚onun dışında zaten iyi oynadı ona laf yok

bir de içerde 8 adam var diyorsun ne alaka

yan top zaafiyetini düzeltemediği sürece 1. kaleci olamaz veya 1. bitirecek takımın kalecisi olamaz

tercih sizin

[alıntı yap]

Isis - 09.07.2020 21:57

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:5369378

iki yazı yazacak ama ekrana çıkmayacak?

ben hatırlıyorum‚bize vuruyor‚arada bir de savunur gibi yapıyordu.hangi kanal unuttum‚cnn olabilir.

serdar ali çelikler o dönemde biraz saçmalmış olsa da bahsi geçen diğer iki insan evladı bambaşka seviye...hiç girmeyelim sinirim bozuluyor o ikisine "abi‚ otorite" çekenleri hatırladıkça bu ortamda.

burada da fetöyü savunan bir dünya üye vardı‚ geriye gidip üşenmeyip isimleri tek tek çekmek mi lazım bilmiyorum da neyse...

kaleci konusunda‚ diğer pek çok konuda olduğu gibi‚ hatalı yorumları olabilir.
ama olay da o ya zaten..."yorum"...işi bu adamı‚ parayı burdan kazanıyor. normal şartlarda isabetsiz çıkan yorumları için izleyenlerin abi yanlış söylemişssin diyebilmesi lazım da denmiyor bu ülkede...

sonuçta formulü şu...
sokakta‚ twitterda‚ forumlarda taraftar genellikle ne konuşuyorsa "taraftarın sesi" olmayı biraz kullanıyor kendisi...

dürüst olmadığını düşünmüyorum. elinden geleni yapıyor.

bazı arkadaşların bari serdar ali çeliklere vurmayın derken kast ettikleri spor medyası o kadar yerlerde ki‚ elle tutulur iki üç kişi varsa‚ fazla da üstlerine gitmeye gerek yok...

vasatın yüceltilmesi işte ama gerçekten de öyle bir ortam oldu ki "vasat" olabilecek kimseler‚ iyi kaldı...

benim derdim yok.

ali ece ile oturumlarını izlerim‚ üslubunu pek sevmesem de fikrilerine katılırım veya katılmam geçerim.

ne zamanki tutarsızlığını yakalarım‚ o da izleyici olarak gözümdeki değerini net ortaya koyar...

fazla da kafa yormaya gerek yok.

Kalecimizi bu yorumlar değil sahada koyduğu performans değerlendirir.

onu da iyi kotardı altay ilk gerçek senesinde...

[alıntı yap]

lanet12 - 09.07.2020 21:57

Mesajı Gönderen: onur_fb:cLink:5369393

karşıdan gelen topu alsın diyorsun top yandan geliyor

6 pastan vurmuş oraya gelen topu yumruklayacaksın ‚adam vuramadı kurtarış oldu ayrıca maç başında gene bir yan topu ıskaladı ‚onun dışında zaten iyi oynadı ona laf yok

bir de içerde 8 adam var diyorsun ne alaka

yan top zaafiyetini düzeltemediği sürece 1. kaleci olamaz veya 1. bitirecek takımın kalecisi olamaz

tercih sizin

Önünde iki tane sağlam stoper oynasın herkes altay hayranı olur.Şimdiye kadar oynadığı savunmacılar serdar‚falette‚jailson‚sadık‚h.ali‚ısla‚dirar.Bunların yaptığı kaç tane hatayı telafi etti.Evet hata yaptı yan toplarda zayıf ama gelişmeyecek diye birşey mi var.Ben sonuna kadar ısrar edilmesinden yanayım.Zaten en fazla kameni‚harun gibi isimleri alabiliriz bu yönetimle.

[alıntı yap]

energeticsloth - 09.07.2020 23:22

Nası becerdiyse her yerden sildirmiş videosu falan çok zor bulunuyor ama bu adamın 3 temmuz süreciyle ilgili söylediklerini duyan biri iyi niyetli olduğuna falan inanmaz zaten.

[alıntı yap]

FenerYener95 - 09.07.2020 23:34

Troll mu degil mi bilmem ama su videoyu bir izleyin:

https://youtu.be/VQ4XcHEbS4s?t=245

Iki Fenerbahceli gorunumlu tipin taratoru nasil yaladigini bir gorun. Bana bunlar gibi bir tane Fener hakkinda olumlu seyler soyleyecek cincon yorumcusu bulun‚ imkansiz bulamazsiniz.

Bir de su meshur 8 temmuz yazisini buraya koyalim. Zaman da bile boyle yazilar cikiyor muydu emin degilim.

https://www.haberturk.com/yazarlar/serdar-ali-celikler-1034/646712-mehm et-berk-ve-zekeriya-oz-futbolun-efsaneleri-olabilir

[alıntı yap]

Ortega1987 - 09.07.2020 23:55

mal hasan ve aykutu ...in ..tüne soktu kaç defa... insaf..

illaki sürekli aynı fikirdemi olmalı sizinle ?

[alıntı yap]

Meloik - 10.07.2020 00:22

Yahu biri bana bu parasızlıkta ve yerli kuralı varken üstelik takımın 6-7 net eksiği varken Altay gibi gelişen genç bir kaleci yerine kaleci diye lobi yapmanın mantıklı yanını açıklayabilir mi?

En az 1 stoper‚ 2 sol bek‚ 1 sağ bek‚ en az 2 kanat ve 1 yedek santrafor lazım. Bunlar minimum ve direkt ilk 11 eksikleri. Para yok ayrıca. Ozan satılırsa işte bir tek o var. Vedat giderse bir de as santrafor lazım.

Ve bu beyefendi şımarıkça kaleci diye lobi yapıyor.

Bizim artık elimizdeki özellikle de genç oyuncuları değer katarak kullanmamız lazım. Hatta yeni altyapı kuralından sonra as stoper olarak Cenk veya Gürkan bile monte edilmeli. Yok öyle 5-10 yıl önceki lüks. Adam gibi oyunculara değer katacaksın. Altay da buna müsait. Hayır o yetenekte olmaz tamam anlarım. Erten Ersu için kimse ısrar etmedi misal.

Ama Serdar Ali Çelikler´in bu yaptığı taraftarı kulübe karşı yapılamayacak bir iş konusunda kışkırtmaktır. Olmaz çünkü yapılamaz ve yapmak da doğru değil zaten. Bu Fenerbahçelilik değil.

[alıntı yap]

lefter_alex - 10.07.2020 00:27

Bence biraz fazla menajer işlerine angaje olmuş. Ne kadarını FB lehine söylüyor ne kadarını aleyhine bilemiyorum.

Son dönem bizim hakkımızı savunuyor‚ aslında bunu bayadır yapıyor ama zamanında şikeyle ilgili söylediklerini unutmamak lazım. Hepimizin içi yanarken bu beyfendi savcıları yıkayıp yağlıyordu. Kendisi benim için her zaman bir soru işareti olacak.

[alıntı yap]

bendeniz_ci - 10.07.2020 00:35

Altayın kişiligine ‚karakterine bir sey diyemem ....ama Fnerbahcenin As kalecesi olacak yetenekte degil... Kaleci oynaya oynaya kendini göstermeye baslar nitekim Altay da bu sene epey bir maç oynadı evet kurtarısları oldu defansif hatalardan dolayı yedigi golde cok ama yinede sampiyonuga oynayan bir takımın kalecisi olamaz ....Gönül isterki Mert geri gelsin (kendini cok iyi geliştirdi ) yedegi Altay olsun ama bu çok zor bir ihtimal.....yabancı sınırlamasından dolayı bizimkiler kaleci falan almazlar Altay as kaleci olarak kalır .....ve Fenerbahce çok sampiyonluklar kaybeder....

[alıntı yap]

Atilla kfy - 10.07.2020 00:45

Altay yan toplara çıkışını düzeltmezse bence imkansız as kaleci olamaz ben berkeyi görmek isterdim nasıl diye nedense ondan daha umutluyum

[alıntı yap]

5 / 6