Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Troll Serdar Ali Çelikler
6 / 6
  FenerYener95 - 10.07.2020 00:55

Mesajı Gönderen: lefter_alex:cLink:5369414
Bence biraz fazla menajer işlerine angaje olmuş. Ne kadarını FB lehine söylüyor ne kadarını aleyhine bilemiyorum.

Son dönem bizim hakkımızı savunuyor‚ aslında bunu bayadır yapıyor ama zamanında şikeyle ilgili söylediklerini unutmamak lazım. Hepimizin içi yanarken bu beyfendi savcıları yıkayıp yağlıyordu. Kendisi benim için her zaman bir soru işareti olacak.

Katiliyorum. Mesela Altay´in manajerinin kardesinin Fenerbahce´de masor olmasinin Altay´a nasil bir katkisi olabilir. Altay´i daha mi iyi ovaliyor. Boyle bir seyi sanki saibeli isler donuyormus gibi gundeme getirmenin ne mantigi olabilir.

Serdar Ali hakkinda hep bir soru isareti olacak ve soylediklerinde hep bir art niyet var mi diye dusunecegiz.

[alıntı yap]

volcanicfb85 - 10.07.2020 01:06

Ali koca sormasi gereken sorulari soramadigi icin benim gözümde diğerlerinden bir farki yok

[alıntı yap]

Semih - 10.07.2020 02:25

Mesajı Gönderen: volcanicfb85:cLink:5369421
Ali koca sormasi gereken sorulari soramadigi icin benim gözümde diğerlerinden bir farki yok

soramadı çünkü birinci roundda kuvvetli bir yumruk yedi‚sonra da kendine gelemedi.

ali koç‚3 temmuzdaki tavrını anımsatınca‚serdarın kimyası bozuldu.işimi kaybettim dediginde biraz sempati duymadım dersem yalan olur.

[alıntı yap]

quasar_1907 - 12.07.2020 00:25

Altay çok daha iyi olacak kimse merek etmesin refleksleri bire bir de ki başarısı süper biraz pas konusunda isabet yapmalı uzun ve kısa pas için gelecekte çok daha iyi olacak.

[alıntı yap]

DenizEr - 17.07.2020 01:18

Mesajı Gönderen: KUVVETMİRA:cLink:0671908
hasan ali´yi övdüğünü hiç duymadım. sadece bu kadar çöp değil dedi.

altay konusunda da kesinlikle haklı. a sınıfı bi kaleci değil ve olamaz dedi. b yada b+ kaleci dedi.

serdar ali çelikler iyi bir fenerbahçelidir. yorumlarıda iyidir‚ güzeldir.

iyi fenerbahceliyse biraz ona gore konusmasi lazim bence. altay´a bunlari diycegine biraz gaz verse nolur ? su an takimda iyilerden biri ve buyuk ihtimal seneye de kalede olacak...

[alıntı yap]

6 / 6