Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Basında ve Televizyondaki gerçek Fenerbahçelilerin desteklenmesi
1 / 1
  CTS1907 - 02.07.2021 16:53

Basındaki Fenerbahçeliler; tarafsız olmak zorundalar‚ Fenerbahçe´yi savunamaz‚ iyi şeyler yapsın yada yapmasın Fenerbahçeli hiç kurum ve kuruluşu haber dahi yapamamaktalar‚ basın ve televizyondaki Fenerbahçeliler ya soyutlanıyor‚ yada pasifleştirilerek ve sektör dışına itilmekteler.
Bunların bazıları Münferiden gerçekten kaliteli yayınlar yaparken bazıları da destek vererek abone kasmak için abartı ve kalitesiz yayınlar yapmaktalar.
Fenerbahçeliler basındaki kaliteli Fenerbahçeli yayınları desteklemez ise bu yayınlar 6s‚ hamsi ve 8 taş kontrolüne iyiden iyiye geçecek.
Bu nedenle kaliteli yayın ve yorum yapan eski yeni Fenerbahçeli ve Fenerbahçeliliği ile ön palana çıkan bilindik yazarları desteklemez isek‚ bu alanda daha da geriye gideceğiz.
Bu nedenle yorumlarınız de gelecek vaat eden ve Bülent Değerli‚ Ersin Sezer‚ Erol Toksoy‚ Gürcan Bilgiç‚ Alp Pehlivan‚ Bozkurt Yılmaz‚ Ateş bakan‚ Cüneyt Kaşeler vb Fenerbahçeli olduğunu düşündüğümüz var ise başka kaliteli yorumcuları da desteklemek gerektiğine inanıyorum.
Hatta vasat olan Ahmet Ercanları‚ şu durumda Fenerbahçeli basına ihtiyaç olduğu için desteklenmesi gerektiğini bazıları bunu bazıları HDTD diye adlandırıyor ancak‚ birileri desteklemez ise bize karşı olanlara karşı tepkimizi koymaz isek basında Fenerbahçe yorumlarını tamamını kuluç gibilerden dinlemeye başlayacağız‚ zaten bizim takımı yorumlayanlarda 6s ve 8taş ve hamsi tarftarı yazarlar.

Mesaj CTS1907 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

  quasar_1907 - 17.08.2021 14:44

Alp Pehlivan mı Terim yalakası cincon aşığı Fenerbahçeyi hiç sevmeyen beş para etmez yorumları olan birisi bile örnek vermişsiniz. Ayrıca Gürcan da eskisi gibi değil Erman denen düşmandan bile çekiniyor konuşmalarında.

Medya da yerimiz yok düşman çoğu‚ Fenerbahçe olarak yıllardır böyle bu değişmiyor

[alıntı yap]

  Cat Hunter - 16.09.2021 10:13

Uluç-Birand-Altaylı çetesinin artıkları devam ettiği süre boyunca‚ gerçek Fenerbahçelilerin medyada bir yere gelmeleri olanaksız.

Gelseler bile‚ gerçek Fenerbahçelilik yapmaları‚ yapmaları durumunda ilerlemelerini bırakalım‚ geldikleri yerde barınmaları olanaksızdır.

[alıntı yap]

1 / 1