Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu
Rıdvan defol git artık bu kulüpten!
2 / 2
  stradlin1907 - 23.12.2021 14:01

4´lüye dönene kadar vitor reziliyle zaten 10 puan fark yemiştik. bu kulübün problemi başkandır dışarıda sebep aramaya gerek yok.

[alıntı yap]

Avicenna - 23.12.2021 14:10

Adam güya Türk futbolunu yorumluyor.
Adana gs macini yorumlarken Yunusun sag ayakli oldugunu saniyor ve attigi golü dakikalarca öyle yorumladi.
Sonra solak oldugunu ögrenince "ben daha önce Yunusu hic dikkatli izlemedim" diyecek kadar da utanmasi yok.
Bu güce tapip yillardir mali öyle götüren Rıdvan efendi 3 büyükler disinda dünyada baska mac izlemiyor.
Avrupadan 3 oyuncu say desen Ronaoldo‚ Messi‚ Neymar disinda kekeler ve bu adam milyonlarca lira kazanıyor millet asgari ücretle gecinmeye calisirken.

[alıntı yap]

1Cent - 23.12.2021 14:14

Bu adam eski kafa bir yorumcu.Modern futbolun taktik anlayışından‚antrenman sistemlerinden falan anlamaz.Kendini bilirkişi ilan etmiş boşa sallayıp duruyor.Yıllarca Aykut kocaman´ı iyi T.D diye yutturmaya çalıştı.Şimdi onu da yapamıyor.

[alıntı yap]

lefter_alex - 23.12.2021 14:23

Adamın dünya futboluyla ilgisi Xavi-Iniesta´lı Barelona´dan ibaret. Üçlü dörtlü falan çapı yetmez bunlara. Maçlarda gol olur diyerek yorumculukta ünlü olan biri. Bunu dinleyende kabahat.

[alıntı yap]

onur_fb - 13.03.2022 22:10

haftada 3 tane antremanla 32 yaşına kadar kariyer yapabilmiş‚ topu topu 3sene prime top oynamış ‚avrupa futbolundaki bilgisi messi ‚ CR7den hallice adamların günümüz futboluna ayar vermelerine cidden ayar oluyorum bir de bunların üst jenerasyonu boomer tayfa var bırakın maç izlemeyi maç özetlerinde sezonu yorumlayarak yıllardır yorumculuk yaptılar‚para kazandılar bu ülkede. 3 büyük dışında bir takımdan 5 tane futbolcu sayamaz hiçbiri‚ vole olmasa izlenecek futbol programı dinlenecek yorumcu yok.

[alıntı yap]

2 / 2