Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
Uzucu bir haber.
177 / 180
  cagrierisen - 17.05.2012 23:15

Bu nasıl bir konudur.. 11 senelik.. Genzime yumruk tıkandı gece gece..

[alıntı yap]

Cüneyt-Y - 14.09.2012 19:58

Bir daha analım dedim..Yıllardır girmiyorum Antu´ya..Burada bir felsefenin doğmasının öncülerindendi Kalamış..Nur içinde yatsın..O yılların Antu´sunu‚ Levon Hocayı‚ Cüneyt Aytaç´ı‚ Papazınçayırını...Özlemişim..Kalamış bana bunları hatırlattı..O günleri hatırlattı..Hala aramızda Kalamış..

[alıntı yap]

hamza turan - 14.09.2012 23:44

Mesajı Gönderen: Cüneyt-Y:cLink:0029990
Bir daha analım dedim..Yıllardır girmiyorum Antu´ya..Burada bir felsefenin doğmasının öncülerindendi Kalamış..Nur içinde yatsın..O yılların Antu´sunu‚ Levon Hocayı‚ Cüneyt Aytaç´ı‚ Papazınçayırını...Özlemişim..Kalamış bana bunları hatırlattı..O günleri hatırlattı..Hala aramızda Kalamış..

usta gözlerimi yaşarttın‚ nasılda çabuk geçmiş zaman.. içim sızladı yine.
O yılların antusu deyimin ayrı bir sızı ‚özlem..

[alıntı yap]

grand - 14.09.2012 23:49

Mesajı Gönderen: hamza turan:cLink:0029992

usta gözlerimi yaşarttın‚ nasılda çabuk geçmiş zaman.. içim sızladı yine.
O yılların antusu deyimin ayrı bir sızı ‚özlem..

maalesef gidenlerden dönen yok. Ama "o yılların Antu´su" umut ediyorum geri gelecek.

[alıntı yap]

hamza turan - 14.09.2012 23:59

Mesajı Gönderen: grand:cLink:0029993

maalesef gidenlerden dönen yok. Ama "o yılların Antu´su" umut ediyorum geri gelecek.

o hava ‚sohbet‚sıcaklık gelmez bir daha‚keşke gelse!..

[alıntı yap]

ekidna - 09.10.2012 14:05

Mesajı Gönderen: Cüneyt-Y:cLink:0029990

gerçekten özlemişim o isimleri görünce anladım.....

[alıntı yap]

celaloztr - 09.10.2012 17:16

Mekanı cennet olsun.Sarı Lacisi yanındadır ve mutludur eminim.

[alıntı yap]

Artvin1907 - 10.12.2012 00:14

antu müdavimleri levon hoca ve papazıncayırı´nı yazdıkları birbirinden guzel yazılarından‚ aktivist cüneyt aytac´ı etiler de yapılan antu turnuvasında bizzat yakından ( hatta aynı takım da mücadele ettik bir de Tekirdağ´lı Özkan renkdaşım vardı )... tanıma fırsatım oldu‚ ve ilk mesajı okudum da Fano vardı bir de bilişim fuarında antu standında ziyaret etmiştim... ve şu anda aklıma gelmeyen ama saysalar haa evet diyeceğim‚ tanışmadığım görüşmediğim ama sadece netteki diyaloglardan yazılardan bir aile sıcaklığı yakınlığı hıssıyle bağlandığımız nice arkadaslar....

burun da sızlar yürek de burkulur... öyle böyle değil güzel dönemlerdi her anlamda ...bu vesile ile herkese selam gönderiyorum....

[alıntı yap]

etorun - 10.12.2012 00:41

heyhat zaman geçiyor acı kalıyor çaresiz

[alıntı yap]

YOGURTCU PARKI - 17.09.2013 08:05

Gece gece nerden geldim bu konuya. Bastan sona okudum.

Mekanin cennet olsun Kalamis abi

[alıntı yap]

177 / 180