Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
Uzucu bir haber.
178 / 180
  tortu - 18.09.2013 02:15

Mesajı Gönderen: Artvin1907:cLink:0030114
antu müdavimleri levon hoca ve papazıncayırı´nı yazdıkları birbirinden guzel yazılarından‚ aktivist cüneyt aytac´ı etiler de yapılan antu turnuvasında bizzat yakından ( hatta aynı takım da mücadele ettik bir de Tekirdağ´lı Özkan renkdaşım vardı )... tanıma fırsatım oldu‚ ve ilk mesajı okudum da Fano vardı bir de bilişim fuarında antu standında ziyaret etmiştim... ve şu anda aklıma gelmeyen ama saysalar haa evet diyeceğim‚ tanışmadığım görüşmediğim ama sadece netteki diyaloglardan yazılardan bir aile sıcaklığı yakınlığı hıssıyle bağlandığımız nice arkadaslar....

burun da sızlar yürek de burkulur... öyle böyle değil güzel dönemlerdi her anlamda ...bu vesile ile herkese selam gönderiyorum....

Katiliyorum.

Huzur icinde uyu Kalamis...

[alıntı yap]

LORD LUCIFER - 19.09.2013 08:08

rahmetle anıyoruz..

[alıntı yap]

curas - 19.09.2013 13:31

Ruhu şad olsun Kalamış abinin .

[alıntı yap]

heznays - 02.11.2013 18:20

Forumda şöyle bir gezindim. Tabii ki forumun o çok keyifli tamamen destek felsefesi ile yola çıktığımız günler geldi aklıma ve o günlerin sembol isimlerinden Kalamış abimiz. Çok güzel günlerdi Antu bir ekoldü‚ Dostluklar eşsizdi. Hepsi kayboldu gitti zaman içinde ama en çok içimizi acıtan tabii ki Kalamış abimizin sonsuzluğa gidişiydi. Allah rahmet eylesin‚ mekanın cennet olsun abim...

[alıntı yap]

Fbpolska - 03.11.2013 11:05

Allah yardimcisi olsun‚acil sifalar dilerim.

[alıntı yap]

isvicreli_fenerli - 03.11.2013 11:21

allah gani gani rahmet eylesin.

[alıntı yap]

stetik - 12.12.2013 15:25

Renan abi her şey yolunda şimdilik takımımız lider ve sanırım lider de sezonu bitirecek. Seni de çok ama çok özledik abi......

[alıntı yap]

stetik - 12.12.2013 15:27

Mesajı Gönderen: Artvin1907:cLink:0030114
antu müdavimleri levon hoca ve papazıncayırı´nı yazdıkları birbirinden guzel yazılarından‚ aktivist cüneyt aytac´ı etiler de yapılan antu turnuvasında bizzat yakından ( hatta aynı takım da mücadele ettik bir de Tekirdağ´lı Özkan renkdaşım vardı )... tanıma fırsatım oldu‚ ve ilk mesajı okudum da Fano vardı bir de bilişim fuarında antu standında ziyaret etmiştim... ve şu anda aklıma gelmeyen ama saysalar haa evet diyeceğim‚ tanışmadığım görüşmediğim ama sadece netteki diyaloglardan yazılardan bir aile sıcaklığı yakınlığı hıssıyle bağlandığımız nice arkadaslar....

burun da sızlar yürek de burkulur... öyle böyle değil güzel dönemlerdi her anlamda ...bu vesile ile herkese selam gönderiyorum....

C-Blok oluşumu ve yapıcı ve yaratıcı antu günleri güzeldi gerçekten...

[alıntı yap]

thesus - 14.12.2013 12:59

Kalamış abi ben bu foruma 2 yıl önce üye oldum.Senin hakkında bildiklerim bu topicte okuduklarımdan ibaret.Nur içinde yat abi.Sevdan bize mirastır.

[alıntı yap]

Vindfell - 02.08.2014 10:47

Allah rahmet eylesin.

[alıntı yap]

178 / 180