Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)
1 / 75
  __öZGüN__ - 05.11.2007 16:49

Yarın 6 Kasım.Ve malum 6 Kasım tarihi 2002 yılıyla birlikte F.Bahçe tarihine altın harflerle yazılmıştır.F.Bahçe o gün oynadığı futbol ve attığı gollerle bugün dahi unutamadığımız bir zafere imza atmıştır.

Tabiki bütün F.Bahçe liler o maçta statta olan 52 000 kadar şanslı değildi‚örneğin ben maçı stadı bırak TV de dahi seyredememiş radyo başında arka arkaya gelen gollerle zevkten 4 köşe olmuştum‚aynı zamanda G.Saraylı olan babamı da çok güzel sinirlendirmiştim.

Peki ya siz o tarihi gün ve saatte nerde ve ne yapıyordunuz..?

[alıntı yap]

Ömer Yaşarol - 05.11.2007 17:33

statta skorborda bomboş gözlerle bakıyordum....

ne de güzel bir geceydi...

[alıntı yap]

özgünFB - 05.11.2007 17:53

İzmir´ de.. hoş bii mekan var deniz kıyısında o zamanlar sürekli oraya takılıyoruz..! Önceden bütün yerlerimizi ayırttık..! Bide 6s´ li bii arkadaşımda var yanımda.. Beraber gittik.. Tabii mekan karışık.. İki takımın taraftarıda var!! Allahım ne geceydi yaa!! Bizim arkadaş‚ goller geldikçe garsonlara eften püften sebeplerle sinir yapıyoo.!

Offf.. unutulmaz bii gündü.. Allah kimsenin başına vermesin böyle bii utancı!!

Sadece 6s´ ye has kalsın.. bu utanç..!

[alıntı yap]

Raif ÇETİNTÜRK - 05.11.2007 18:02

Bardaydık....ne geceydi
tekrar ne zaman yaşarız acaba böyle bir geceyi

[alıntı yap]

Tuğer Volkan - 05.11.2007 18:07

Izmir´de 6 yildir maclari izledigim cafe´deydim.. her derbide oldugu gibi 1 saat önceden gittik arkadasimla‚ her zaman ki yerimize oturduk.. ön siralarda da 6sliler var.. tabi o zaman 6s demiyoruz.. o dakikalari anlatacak kelime bulamiyorum ya‚ ilk yari 2 tane koyduk‚ yüzümüz gülüyor tabi.. sonra ortega atildi.. macin zora girecegini düsünürken 3-4-5-6 Allahim hala inanamiyorum.. zaten 5. golden sonra ön tarafta ki 6slilerden eser yoktu.. her yönüyle mükemmel bi gündü..

[alıntı yap]

merrve - 05.11.2007 18:16

Ben biraz miniktim o zamanlar tabi ....

Anneme koşa koşa gidip anne 6s (Volkanın dediği gibi o zaman 6s değildi tabi ... ) ye 6 tane attık demiştim....

Hey gidi günler hey....

[alıntı yap]

özgünFB - 05.11.2007 18:38

Mesajı Gönderen: Tuğer Volkan:cLink:0018574
Izmir´de 6 yildir maclari izledigim cafe´deydim.. her derbide oldugu gibi 1 saat önceden gittik arkadasimla‚ her zaman ki yerimize oturduk.. ön siralarda da 6sliler var.. tabi o zaman 6s demiyoruz.. o dakikalari anlatacak kelime bulamiyorum ya‚ ilk yari 2 tane koyduk‚ yüzümüz gülüyor tabi.. sonra ortega atildi.. macin zora girecegini düsünürken 3-4-5-6 Allahim hala inanamiyorum.. zaten 5. golden sonra ön tarafta ki 6slilerden eser yoktu.. her yönüyle mükemmel bi gündü..

Heyy..! Tuğer sen İzmirlimisin bea..?? bilmiyodum hee..

[alıntı yap]

Tuğer Volkan - 05.11.2007 18:44

Mesajı Gönderen: özgünFB:cLink:0018576

Heyy..! Tuğer sen İzmirlimisin bea..?? bilmiyodum hee..

Dogma büyüme Balcovaliyim..

[alıntı yap]

Laelia - 05.11.2007 18:51

evde macin sevincinden havalara ucarken‚ Türkiye´den gelen akrabamin vefatinin haberiyle göz yaslarina bogulmustum.. benim icin güzel basliyan bir gün kötü bitmisti
ayni günde hem asiri sevinci hem hüzünü yasadim..

[alıntı yap]

özgünFB - 05.11.2007 18:55

Mesajı Gönderen: Tuğer Volkan:cLink:0018577

Dogma büyüme Balcovaliyim..

vAYY.. hadi bee.. Bende K.yakalıyım.. memnun oldum.. (ama Feryalini‚ alsancakta gördüm..!)

[alıntı yap]

1 / 75