Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)
70 / 75
  Mert 29 - 13.05.2013 13:04

Kahvede izlemiştim maçı ... 4-0 dan sonra Maçı Bırakmış gs lileri izliyordum...

[alıntı yap]

Kaan_uk - 20.06.2013 02:12

Evdeydim‚ yurtdışında yaşadığım için maça gidemedim. Maçın başlama saatinde oturdum tv karşısına maç başladı‚ e izleyemıyorumda bizde digitürk yok‚ uyuya kalmışım. Bi uyandım‚ maçın özetlerini gösteriyor tv‚ o sırada durum 2-0 ve aynı anda altyazı geçiyor ´ikinci yarıda 4 gol daha atan fenerbahçe nin galatasarayla oynadığı maçın ikinci yarısının özetleri az sonra´.

Ulan dedim noluyo 6 tane mi atmışız? İnanamadım‚ üst kata çıktım dayıma sordum evet 6-0 yendiniz dedi. Neye uğradığımı şaşırdım

[alıntı yap]

PeaceoMind - 20.06.2013 12:12

En yakın arkadaşımla kahvede izliyorduk maçı... Kendisi cinconludur. Formasına iddiaya girmiştik. Kazanırsak bana Ortega forması alacaktı (hala alacak gerçi ). Keyifle maçı izledim... 4-0´dan sonra ben kalkıyorum artık dedi. Dur nereye gidiyorsun dedim. 5-0 oldu o sırada... Hadi git artık dedim. O dışarı çıktı. 6. gol geldi. Hışımla dışarıdan geldi baktı TV´ye... 6. goldü. Eeheheh iyiydi ya... Ama en çok 6. gole sevindim açıkcası

[alıntı yap]

cagri_yaylaci - 21.06.2013 23:33

Çankırı Fenerbahçeliler derneğinin açılış günüydü.ilk maçımızı izleyecektik.çankırı valisi de dahil bir çok önemli makam sahibi Fenerbahçe aşığı hınca hınç doldurmuştuk derneği.17 yaşındaydım.bize oturacak yer kalmadığı için yere oturmuştu tüm gençler.o güne has projeksiyon cihazı kiralamıştı dernek.mükemmel bir gündü.bazen düşünmüyor değilim derneği kapatıp Fb-6s maçı günü tekrar açılış yapsak nasıl olur acaba diye

[alıntı yap]

onurd - 28.06.2013 09:37

Aydın´da yaşıyordum ozamanlar‚ 6kasım doğumluyum zaten. Turistik Park diye bir mekanda hem doğumgünü kutladım hem maç seyrettik. Hatırladım şimdide‚ Ne gündü beee.
Allah Tekrarını görmeyi nasip etsin en yakın zamanda. Amin

Mesaj onurd tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Fatih Özevran - 28.06.2013 11:05

Maraton üst

[alıntı yap]

fcsank - 04.09.2013 11:58

Okul açık üst tarafta izlemiştim maçı. Unutamıyorum. Ramazanın ilk günüydü iftarlıkları alıp girdik maça. Ezan okundu biz iftar açmak için susunca şarapçı cinconluların sesi duyuldu trübünde 50bin kişi hep bir ağızdan dinsiz i..neler diye bağırmaya başladık. Ümit´in attığı gol sonrası gol sevinci yerine stadda kopan kahkaha seslerini de unutamıyorum

[alıntı yap]

cpthook - 10.09.2013 04:48

Malesed Turkiye de degildim

[alıntı yap]

Aykut Özen - 10.09.2013 11:36

Daha çocuk sayılacak yaştaydım evde radyodan dinlemiştim maçı babam işteydi tek başıma radyo başındaydım 6.gol olunca anneme koşup 6-0 diye bağırmıştım o günü asla unutamam hep aklımdadır ölesiye kadar unutmayacağım ..

[alıntı yap]

KADIKOYKANARYASI - 10.09.2013 21:16

evdeydim. pencere açıktı. aşağıdaki kahveden gol sesleri geldikçe havalara uçuyordum. en sonda tv´ye bakıp 6 attığımızı görünce öyle bir sevindim ki. ne günlerdi.

[alıntı yap]

70 / 75