Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)
72 / 75
  ortymg - 10.11.2013 10:02

Usta birliginde askerdim.Boluk komutaninin habercisi oldugum icin sakin sakin odada izleyelim dedik maci...
Sinan abimiz vardi kulaklari cinlasin 2002 de 30 lu yaslardaydi hem eski topcu hemde bi amator kulupte antrenorluk yapiyordu ve futbolu ciddi anlamda cok iyi gozlemleyebilen biriydi.
neyse gelelim maca ben sinan abiyle bizim odada actik lig tv yi...gazinoda 300 400 kisi var sadece goruntuyu gorebiliyosun baska bi sey yok..ilk yari 2 0 bitti sinan abi dedi ki sedatcim bu mac en az 6-7 olur gel gazinoya gidelim sen burda kapiyi cami kirarsin ben dedim ya abi birak ne 5 i boyle bitsin tamam olm sen gel dedi hehehe.neyseki buyuk sozu dinledikte indik gazinoya mactan sonra gozgoze geldik sinan abiyle gordun mu dedi.hayatimin en mutlu ve bir o kadarda sanssiz gunuydu.oyle bi macta stadda degilsin :/

[alıntı yap]

Celil1907 - 12.11.2013 12:35

11 yaşındaydım. Evde radyodan dinliyordum maçı battaniyeye sarılmış uzanmıştım. Tuncay´ın golünden sonra uyuyakalmıştım. Ertesi gün 6-0 bitti demişlerdi inanmamıştım. Altı-Sıfır gazetesi çıkmıştı o gün hemen gidip aldım ajanda yaptım onun için hala durur ajandan gazete küpürleriyle dolu

[alıntı yap]

MRTCLK73 - 13.11.2013 14:39

O gun stadyumdaydım. Bir razaman akşamı iftarı işyerinde açıp apar topar maça gitmiştim. Maraton Üst E Blok. O sezonun kombine kartını saklıyorum.

[alıntı yap]

alfaromeo159 - 04.06.2014 21:24

Ramazandı‚ Bacanaklarla birlikte iftar sonrası bir çay ocağında izlemiştik o maçı :)))

[alıntı yap]

mateja85 - 10.06.2014 15:47

Salihli´de Mavi Gol diye bir kafeterya vardi (hala var mi bilmiyorum‚ gitmeyeli cok oldu) maci orada lise arkadaslarimizla izlemistik. 5. ve 6. gollerde ortaligi yikmistik. Mac bitimi de sevinc turuna cikmistik Salihli´de

[alıntı yap]

Historian - 04.07.2014 02:02

Maçı evde izledim.

6. golde öyle bir zıplamışım ki‚ kafam tavandan sarkan avizeye çarpmıştı.

[alıntı yap]

intorn - 31.10.2014 09:28

evdeydim salonda maçı izliyordum

70 ekran tüplü Vestel tv´m ile

digitürk alalıda fazla olmamıştı daha.

çok keyifliydi‚ şaşkınlık ve sevinç iç içe

[alıntı yap]

Ali Ayla - 06.11.2014 10:17

Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:0022402
Belki hepiniz yıllar geçtiğinde bu tarihi unutabilirsiniz ama benim unutmam mümkün değil.
Allah o gece bana çifte sevinç verdi.
Gündüz 15:30 gibi baldızdan haber geldi‚ eşimin doğum sancıları başlamış‚ hastaneye götürüyorlarmış.
Akşam maç seyretme planları falan kafamdan gitti‚ doğru hastaneye gittik.
Neyse uzatmayalım‚ hastenede beklemeye başladım. Özel hastane olmadığı ve özel odada kalamadığımız için kadın doğum servisine erkekler giremiyordu. Akşam 7 gibi baldız " sen eve git birşey lazım olursa ben haber veririm " dedi.
Eve gittim‚ maçı açtım‚ 1 gol ‚ 2 ‚ 3‚ 4 derken biz o sevinçle olayı unuttuk.
4. golü kutlarken baldızdan telefon geldi. Telefonu açarken ( dakika 78 olması lazım) Ceyhunla 5. gol oldu. Baldız " Enişte oğlun doğdu gel "dedi.
Hoplaya zıplaya hastaneye gittik‚ arabadayken 6. gol oldu. Hastaneye gittim oğlan ve hanım sağlıklı‚ Fenerim 6 takmış‚ oğlan doğuştan fanatik olmuş. Daha ne isteyim...
Böyle bir gece unutulur mu ???

unutulmaz ama merak etme‚ ne biz ne gs ´liler yetmiş yıl geçse üzerinden unutmazlar bugünü

[alıntı yap]

STARGAZER - 06.11.2014 11:32

maç topiğine yorum yazmıştım 6 kasım sabahında‚ 5-0 alırız diye...

5 istedim 6 oldu‚
10 istedim zaman yetmedi

[alıntı yap]

Ali Ayla - 06.11.2014 17:18

Mesajı Gönderen: STARGAZER:cLink:0030525
maç topiğine yorum yazmıştım 6 kasım sabahında‚ 5-0 alırız diye...

5 istedim 6 oldu‚
10 istedim zaman yetmedi

6-0 tahmini yapan bir arkadaş vardı sanırım‚ omuzlara almışlardı en son dolaştırıyorlardı

[alıntı yap]

72 / 75