Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)
73 / 75
  _ErHaN_ - 07.11.2014 02:49

3 gün evvel seçimler yapılmıştı. Ramazan başlamıştı. Okuldan çıkıp eve gelmiştim. İftarı yapıp arkadaşlarla doğru maçı izlemeye gittik. Tıklım tıklım doluydu içerisi. 2 katlı bir mekandı. Üst katta korkulukların önünde izliyordum maçı. Aşağıda dev ekran‚ cepheden görüyorum. Arkada ve yan tarafta 37 ekran televizyon vardı. Her gol attığımızda aşağıda oturan GS´li arkadaşların kudurmasını izliyorduk. Ne güzel gündü be! Allah tekrar yaşatmayı nasip etsin.

[alıntı yap]

Umurhan Kayra - 12.11.2014 02:51

Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:0022402
Belki hepiniz yıllar geçtiğinde bu tarihi unutabilirsiniz ama benim unutmam mümkün değil.
Allah o gece bana çifte sevinç verdi.
Gündüz 15:30 gibi baldızdan haber geldi‚ eşimin doğum sancıları başlamış‚ hastaneye götürüyorlarmış.
Akşam maç seyretme planları falan kafamdan gitti‚ doğru hastaneye gittik.
Neyse uzatmayalım‚ hastenede beklemeye başladım. Özel hastane olmadığı ve özel odada kalamadığımız için kadın doğum servisine erkekler giremiyordu. Akşam 7 gibi baldız " sen eve git birşey lazım olursa ben haber veririm " dedi.
Eve gittim‚ maçı açtım‚ 1 gol ‚ 2 ‚ 3‚ 4 derken biz o sevinçle olayı unuttuk.
4. golü kutlarken baldızdan telefon geldi. Telefonu açarken ( dakika 78 olması lazım) Ceyhunla 5. gol oldu. Baldız " Enişte oğlun doğdu gel "dedi.
Hoplaya zıplaya hastaneye gittik‚ arabadayken 6. gol oldu. Hastaneye gittim oğlan ve hanım sağlıklı‚ Fenerim 6 takmış‚ oğlan doğuştan fanatik olmuş. Daha ne isteyim...
Böyle bir gece unutulur mu ???

Dünyanın en mutlu günü olmalı senin için abi. Maşallah!

Allah bana da nasip etsin böyle bir gün. İnşallah!

[alıntı yap]

Umurhan Kayra - 12.11.2014 02:52

Mesajı Gönderen: fenerdas:cLink:0029438
Maçın sonlarıydı. Tellerin dibine inmiştim. Ceyhun Eriş´e "topu bana ver‚ topu bana ver.! bir tane de ben koyayım" diye stadı inletiyordum..

Efsane

Sırf bunu aradım bir daha güleyim diye

[alıntı yap]

NIELSEN_DRAFT - 02.07.2015 22:43

Hadi bende yaziyim biseyler

Açıkçası çok umutlu degildim o akşam mactan. E bir de erteleme maçı‚ tam angarya

Maçı 6s li bi arkadaşla birlikte seyrediyorduk. Mactan önce "bu maçta sizi ezeriz" gibilerinden birşeyler gevelemisti Neyse‚ skor 3‚4 olduktan sonra 6s li elemana baktım‚ masanın altina girmis

Maç bitince zar zor çıkardık masanın altından: )

[alıntı yap]

mydyingbride - 03.07.2015 19:26

stadtayım yaklaşık 7 8 kişilik arkadaş grubu ile gitmiştim aramızda bir tanede gs lı bir kız arkadaş vardı .. maça gelmeyı çok istemıştı ya gelme ne işin var dedıkçe gelecem dedi iyi dedım bunu sen istedım .. yalnız ona bilet bulamadık karaborsadan ona bir bilet bulduk girişte bilet sahte okumadı turnıke hayda .. gittik bir bilet daha aldık
neyse girdik trıbune maç kopmuş gitmiş herkes yerlerde sevinçten .. bu gs lı arkadaşım hiç unutmam gs orta sahada bir faul kazanmıştı ..aha gs penaltı kazandı dıye sevinç çıglıgı atmıştı garibim

maç sonrası dahada güzeldi .. amcanın bir tanesı yanımıza geldı dedı bugunku maç biletını satın almak istiyorum kaça verırsın dedım amca olmaz evledıma saklıyorum bu bileti .. bilet kolleksiyonum en üstünde durur hala

ordanda sosisli yemeye gitmiştik 3 er 5 er sosisliyi indirmiştik mideye ..mide spazmı geçırcektı kaz daha

[alıntı yap]

enesil - 25.08.2015 12:39

Mahalle kahvesinde arkadaşımla izliyodum maçı. Ortega´nın kırmızı kartından sonra arkadaş hadi çıkalım izlemeyelim 6s geri dönüş yapacak dedi. Manyakmısın asıl şimdi izle dedim. Fener çok iyi. Otutturdum. İyiki izlemişiz böyle bir maç kaç yılda bir olur ki.

[alıntı yap]

gabby agbonlahor - 26.08.2015 12:04

maraton izliyordum

her tualete gidip döndüğümde gol oluyordu

[alıntı yap]

SerhattB - 27.08.2015 04:48

Abim ile maçı kahvede izlemiştik sesimiz kısılmıştı gol diye bağırmaktan süper bir gündü

[alıntı yap]

Celil1907 - 02.09.2015 11:33

Çok küçüktüm evde kimse yoktu soğuktu da. Radyodan maçı açmış battaniyeye sarılmış dinliyordum. Tuncay´ın golünde baya bi bağırmıştım. Sonra uyuyakalmışım.

Ertesi gün sabah okula gittiğimde sırada arkadaşlarla konuşurken maçın 6-0 bittiğini söylediler inanmamıştım.

O hafta veya ertesi gün Vatan gazetesi özel ALTI-SIFIR sayısı çıkarmıştı. O gazeteyi alıp makasla herşeyi kesip ajandaya doldurmuştum hala durur o ajanda

[alıntı yap]

elexir1907 - 07.09.2015 00:03

Fena derecede hastaydım ve yanlış hatırlamıyorsam epey soğuk bir hava vardı İstanbul´da. 6s maçı dedim‚ hastalık falan dinlemeden maçı izlemek için kahvenin yolunu tuttum. Maç bittiğinde ne hastalığım ne soğuk hava umrumda değildi

[alıntı yap]

73 / 75