Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)
74 / 75
  gagarin41 - 21.09.2015 00:29

Evdeydim.. Turkcellden maç sonuçları bilgisi gelirdi o zamanlar.. bilenler bilir.. Telefona 3-0 mesajı gelmişti.. 10 dakika geçmeden 5-0 mesajı geldi.. Hala 4-0 mesajını ne zaman attılar bunun merakı içindeyim..

[alıntı yap]

ukaftan - 22.07.2016 15:31

10 yaşına yeni girmiştim bir akrabamın evinde radyodan dinlemiştim ne günlerdi vay be

[alıntı yap]

constantinopole - 11.06.2017 13:12

Ramazandı. Teravih namazına gitmiştik kuzenimle. O da Galatasaraylır.

Hoca namazı yavaş yavaş kıldırıyordu. Biz de telaşlanmıştık yetişemeyecek miyiz diye.

Ah ah bir anda hoca hızlanmaya başladı. Neyse. Bitirdik namazı. Çıktık camiden. Kahvehane de değil. Eskiden boş dükkanlarda maç yayını olurdu. O dükkanlar sadece maç saatleri açılırdı. Gittik hemen. Ne görelim Hoca bizden önce gelmiş

Neyse gerisi malum. 1 2 3 4 5 6 zaman olsa 10 olurdu.

AZİZ İSTİFA

[alıntı yap]

thesus - 16.08.2017 19:59

Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:0022402
Belki hepiniz yıllar geçtiğinde bu tarihi unutabilirsiniz ama benim unutmam mümkün değil.
Allah o gece bana çifte sevinç verdi.
Gündüz 15:30 gibi baldızdan haber geldi‚ eşimin doğum sancıları başlamış‚ hastaneye götürüyorlarmış.
Akşam maç seyretme planları falan kafamdan gitti‚ doğru hastaneye gittik.
Neyse uzatmayalım‚ hastenede beklemeye başladım. Özel hastane olmadığı ve özel odada kalamadığımız için kadın doğum servisine erkekler giremiyordu. Akşam 7 gibi baldız " sen eve git birşey lazım olursa ben haber veririm " dedi.
Eve gittim‚ maçı açtım‚ 1 gol ‚ 2 ‚ 3‚ 4 derken biz o sevinçle olayı unuttuk.
4. golü kutlarken baldızdan telefon geldi. Telefonu açarken ( dakika 78 olması lazım) Ceyhunla 5. gol oldu. Baldız " Enişte oğlun doğdu gel "dedi.
Hoplaya zıplaya hastaneye gittik‚ arabadayken 6. gol oldu. Hastaneye gittim oğlan ve hanım sağlıklı‚ Fenerim 6 takmış‚ oğlan doğuştan fanatik olmuş. Daha ne isteyim...
Böyle bir gece unutulur mu ???

Şu sitede okuduğum en güzel mesaj açık ara.

[alıntı yap]

egemen.bilgin - 16.07.2018 14:45

Öğlenciydim hiç unutmam bir ramazan günüydü çarşambaydı ve erteleme maçıydı zaten. Saat 20:00 da başlamıştı.

[alıntı yap]

VMG1907 - 20.07.2018 11:51

Mesajı Gönderen: egemen.bilgin:cLink:0030827
Öğlenciydim hiç unutmam bir ramazan günüydü çarşambaydı ve erteleme maçıydı zaten. Saat 20:00 da başlamıştı.

Ramazan´ın ilk günü Çarşamba erteleme maçı...
Arkadaşım Bayram ile maça saatler kala Kadıköy´e geldik bir kaç maç önce takılmaya başlanan kar maskeleri basında yer bulunca yasaklanmış ama biz yine de aldık kafamıza bere gibi taktık ‚ oruçluyuz diye kumanya ve cola aldık sağolsun kuş uçurtmayan polisimiz ne cola´yı ne kar maskemizi stada sokmadı ama biz cincona fena soktuk...

[alıntı yap]

qqh0sT1907 - 24.07.2018 18:00

9 Yaşındaydım sabahçıydım. O yüzden ailem erken uyuturdu Maçları radyodan dinlerdik. İlk yarı bitti beni uyumaya gönderdiler. Klasik olarak yatakta dönüp dururken 3 oldu sonra 4 oldu babam kalk gel tarih yazıyoruz demişti Sonra malum 6 oldu. Özetini fln izlemiştik. Hatta ertesi gün gazete almıştım Star gazetesi. Gollerin fotografları olurdu orada onlara bakıp bakıp mutlu oluyordum

[alıntı yap]

cpthook - 29.07.2018 19:41

Gemide staj yapiyordum‚ Mallorca civarindaydim. Gemi telsizinden takip ediyordum maci.Mac sonucunun 6-0 oldugunu soyledigimde insanlarin yuzundeki ifade ve inanamamalari halen daha gozume gelir. Radyo da maci anlatan da Orhan Ayhan di.

[alıntı yap]

VincentJanssen - 02.08.2018 00:01

kahvede maçı izliyordum..üniversiteye yeni başlamıştım iki ay olmuştu..

[alıntı yap]

Delvac - 03.08.2018 13:51

Kıbrıs dogu akdeniz universitesine girdigim ilk seneydi. Mimarlik fakultesinin altında izlemistik ellerde meşale‚ sesimiz kısılmıstı 3.gol sonrası. sonrasi buyuk bir kavga cıkmıstı zaten. Hey gidi ya

[alıntı yap]

74 / 75