Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
En fiyasko transferler ‚menejer kazıkları
46 / 46
  SERKAN MERT - 15.10.2018 01:33

En kötü oynayan ve bu nasıl futbolcu dedirten benim için Murat Hacıoğlu´ydu.Adam tenezzül edip koşmuyordu bile..
İsmine göre en büyük kazık Van Persie..Faydadan çok zararı vardı takıma..
En fazla eleştrilen Güiza oldu ama bence bayağı yararlıydı.Gayreti ile maç başı 10 pozisyona sokuyordu kendini.Bonservisinin yüksekliğinden dolayı beklentinin yüksek olması ve duygusallığı yaktı adamı..Buna rağmen maç başına vurduğumuzda 1 golde (gol+asist) vardı.Bu oran Alex´in ortalaması ile aynı‚Nobre´nin FB ortalamasından ise çok yüksek...

[alıntı yap]

  Mehmet_Ozen - 20.10.2018 23:07

Bu seneki kadrodan Roman ve Frey´i de ekleyelim. Özellikle Frey‚ bu sezon gol atmayı başarabilecek mi çok merak ediyorum. kaleye şutu olmayan‚ tek özelliği koşmak olan forvet mi olur arkadaş.

Dikkatinizi çekerim; Daum 4 yıl çalıştı‚ aldırdıklarından sadece sol bek Petkov ve Fabiano ile kaleci Enke´den verim alamadık ki fiyasko olup olmadıkları tartışılır. Gerçekten çok iyi bir scouting ekibi vardı.

Fiyasko transferlerde ise Aykut Kocaman zirvededir. Özellikle savunmada Yobo ve o ayrıldıktan sonra alınan Alves dışındaki bütün transferleri fostur(O sezonki transferler Aykut Hoca´nın listesine göre alınmıştı). Edu´yu gönderip Sivas´tan Bilica´yı alması‚ ne kadar yetenekli olsa da Carlos ve Wederson´un olduğu takıma Santos´u alması mantıkla açıklanamaz. Volkan yedek kalmasın diye alınan Kameni‚ sağ açık Dirar‚ Krasiç derken uzar gider bu liste.

Comolli de bu hızla giderse Aykut Kocaman´ı geçecek gibi duruyor. Frey ne lan.

[alıntı yap]

  axe1907_Fb - 17.12.2018 03:31

guiza ve kezmami cikartin.listelerden

[alıntı yap]

46 / 46