Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
2005 şampiyonluğunu aldığımız gün stadta olanlar
1 / 7
  cagrierisen - 05.04.2011 22:20

Durup dururken birden aklıma geldi. cinconlusun.. Yüzüncü yılın. Şampiyonluk için en büyük kabusun olan Fenerbahçe´yle yarış halindesin. cinconun Fenerbahçe´nin stadında oynuyor‚ sen de içiğndeki dayanılmaz korkularla takımını izlemeye Kadıköy´e gidiyorsun. Fenerbahçe dalga geçiyor takımınla. Kendi yüzüncü yılında‚ senin de peşinden koştuğun şampiyonluğu söke söke alıyor Fenerbahçe.. Nasıl hissederdin?

jelibonu Nobre´nin golüyle 1-0 yenip şampiyon olduğumuz o gün ŞS´da olan ve gözü cinconluların durduğu bölüme ilişmiş olan varsa o rengibozukların maç sırasında ve sonunda girdikleri halleri bi anlatsalar da renktaşlığımız pekişse..

"O konu açılmıştı" diye yüz yıl önceki linki koymazsanız sevinirim.

[alıntı yap]

Young Zoran - 05.04.2011 23:05

Pederle gitmiştim.Okul açıktaydım‚ yanımızda İsviçre´den gelmiş elemanlar vardı.Hatta hiç unutmam bir tanesi çubuklunun arkasına "18 Marcelinho" yazdırmıştı.Nedenini sorduğumuzda "Haber aldım.İşi bitirmişiz‚ gelecek sezon bizde." demişti.Nobre´nin golünde çıldırmıştık.Güzel şampiyonluktu.6s´yi yenerek şampiyon olmak şampiyonluğu daha da güzelleştiriyor.

[alıntı yap]

fthhncr - 05.04.2011 23:11

Çok güzel bir gündü. 1-0 biraz ac kaçmıstı ama sampiyon oldugumuz bir maçtı.

[alıntı yap]

cagrierisen - 06.04.2011 00:17

Ya cinconlular? O maç için Kadıköy´ gelen cinconlu var mıydı cidden? Ben TV´den izlerken hiç dikkat edemedim açıkçası. Varsa ne ahllere girdiler? Bir iki resim varsa süper olur

[alıntı yap]

RAWAS - 06.04.2011 23:38

O maçta Numaralı tribün inşaat halindeydi değilmi?
Maçtan sonra güzel havai fişek gösterisi olmuştu.

[alıntı yap]

PERFORE - 07.04.2011 00:01

sabah deli gibi yağmur yemiştik kadıköy´de. öğlen paf takım maçına gitmiştik. o zaman bu arda‚ cafercan vs.. paf takım´da oynuyordu. 2-1 yenmiştik. akşam vurduktan sonra sessizce gitmişti kedi yavruları.

[alıntı yap]

Young Zoran - 07.04.2011 00:06

Mesajı Gönderen: PERFORE:cLink:0028778
sabah deli gibi yağmur yemiştik kadıköy´de. öğlen paf takım maçına gitmiştik. o zaman bu arda‚ cafercan vs.. paf takım´da oynuyordu. 2-1 yenmiştik. akşam vurduktan sonra sessizce gitmişti kedi yavruları.

Aynen.Benim de tanıdık oynuyordu o zamanlar ne zaman maça gidecek olsam önce Dereağzı´na PAF maçlarına gidiyordum.Öğlen PAF´ta akşam ligde koymuştuk.

[alıntı yap]

Emın - 07.04.2011 00:07

Mesajı Gönderen: RAWAS:cLink:0028777
O maçta Numaralı tribün inşaat halindeydi değilmi?
Maçtan sonra güzel havai fişek gösterisi olmuştu.

Hatırladığım kadarı ile o maçtan sonra numaralı tribünün inşaatına başladılar.

Hatta Fb tv de 6s maçından sonra şu anda ismini hatırlayamıyorum bir yöneticimizle röportaj yaptılar‚

Maç biteli 1 saat bile olmamış spiker numaralı tribüne ne zaman başlıyoruz dediğinde yöneticimiz ´´stad boşalsın bu gece başlıyoruz´´ cevabını vermişti.

[alıntı yap]

Young Zoran - 07.04.2011 00:07

Mesajı Gönderen: cagrierisen:cLink:0028771
Ya cinconlular? O maç için Kadıköy´ gelen cinconlu var mıydı cidden? Ben TV´den izlerken hiç dikkat edemedim açıkçası. Varsa ne ahllere girdiler? Bir iki resim varsa süper olur

Vardı.Ne yaptıklarını pek hatırlamıyorum.Ama biz golü attıktan sonra aslan maketi direğe oturtulmuş bir biçimde okul açıkta dolaştırılmıştı.

[alıntı yap]

Abdullah Görsev - 07.04.2011 08:38

bende ordaydım o gün
ama geçen senede son maç ordaydım birbirini götürdü

o yüzden bu sene tekrar şampiyon olmalıyızzz

[alıntı yap]

1 / 7