Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
2005 şampiyonluğunu aldığımız gün stadta olanlar
5 / 7
  Lunatic - 19.03.2013 16:02

aurelionun brezilya bayrağını alıp turladığı an aklıma geldi

[alıntı yap]

Bora.Demir - 20.03.2013 11:55

migors alt katta idim.. oldukça da çakırdım.. acaip eğlenmiştik

[alıntı yap]

drcolakoglu - 30.05.2013 02:51

2003-2007... o kadar guzel bir motivasyon vardi ki stadda.. lig durumu‚ mac durumu ne olursa olsun.. iyisiyle kotusuyle bir tad aliyordum.. Simdi FB li futbolcularin bile yarisi sempatik gelmiyor bana artik.. lig iyice tadsizlasti..

[alıntı yap]

HOMONGOLOS - 29.11.2013 15:36

Bende gitmiştim o maça.. Rahmetli Canaydın´ın hafta içi "stadlarda neden bana küfür edilmiyor" sitemini duyan tribünler koro halinde kendisine "hoşgeldin" demişti.. Allah rahmet eylesin..

Yanımda yurtdışında geldiğini söyleyen bir taraftar vardı. 2.yarı elindeki bardak suyu bana gösterip "buradan atarsam Mondragon´un başına gelir mi" diye sormasını hiç unutamıyorum

[alıntı yap]

cagrierisen - 01.12.2013 00:48

Mesajı Gönderen: HOMONGOLOS:cLink:0030395
Bende gitmiştim o maça.. Rahmetli Canaydın´ın hafta içi "stadlarda neden bana küfür edilmiyor" sitemini duyan tribünler koro halinde kendisine "hoşgeldin" demişti.. Allah rahmet eylesin..

Yanımda yurtdışında geldiğini söyleyen bir taraftar vardı. 2.yarı elindeki bardak suyu bana gösterip "buradan atarsam Mondragon´un başına gelir mi" diye sormasını hiç unutamıyorum

Renktaş‚ sana eksiyi çakan kedi şahsa gönüllü tercümanlık edeyim:

"Sen o maça gitmemiştin. Canaydın ´niye bana küfür edilmiyor?´ dememişti‚ dediyse de tribünler ona hoşgeldin demedi. Allah rahmet eylemesin. Yanında yurtdışından geldiğini söylemeyen bir taraftar vardı. 2. değil‚ birinci yarı‚ elindeki değil burnunun üstünde dengede tuttutğu suyu da değil kolayı sana değil Migros kale arkasındaki Cezmi isimli taraftara göstermeden "oradan atmazsam Hayrettin´in neticesine gelmez mi" diye sormamasını unutuyorsun"

[alıntı yap]

intorn - 31.10.2014 09:31

çok istemiştim ama bilet bulamadık

[alıntı yap]

Umurhan Kayra - 11.11.2014 03:02

Ertesi gün abimi askere uğurlamıştık‚ çok iyi hatırlıyorum. Küçüktüm o zamanlar. Ertesi gün okulda az dalga geçmedim eziklerle

Harikaydı..

Allah o günleri kat ve kat daha yaşatır inşallah..

[alıntı yap]

fenerlipaco - 25.12.2014 08:21

biletlerin satisa cikarildigi gun feneriumdan 2 bilet almistim‚ Izmir den geldik arkadasla. Golun oldugu kale arkasindaydik. Aurelio nun brezilya bayragiyla turlamasi‚ stadyumda cilginca kutlamalar‚ mac sonu kofte ayrana saldirisimiz. Bu tip gunler‚ mutluluklar unutulmaz..

[alıntı yap]

Turist Özer - 29.12.2014 11:20

ya renktaşlar hiç biriniz fotoğraf çekmedi mi !!!

[alıntı yap]

pesic67 - 31.12.2014 09:46

O maçta golü beğenmediğimiz(!) Nobre atmıştı!

Hani şu Fenerbahçe başarı istiyorsa daha iyilerine layık diye aleyhinde algı operasyonu yapılan Nobre!..

O yüzden sessiz oldu Nobre ´nin gidişi ve biz onun peşine 2 sene çalıbacak Kezman ´a peşinede 3 sene saçbaş yolduran Güiza ´ya katlandık!!.

[alıntı yap]

5 / 7