Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
Fenerbahçe Parma 1998 maç özeti
1 / 3
  hero of the day - 20.09.2013 03:31

çok fazla video yok zaten bu maçla ilgili
ben izlememiştim bu maçı hatırlamıyorum zaten 5 yaşındaydım . taraftar çok iyi .

bu maçla ilgili anılarımızı yazalım renkdaşlar

http://www.youtube.com/watch?v=8FbqHeHXUgM

Mesaj hero of the day tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj hero of the day tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

fbcsahin1907 - 20.09.2013 04:34

hey gidi hey ne maçtı meşaleler formalar moldovan vay be güzel gündü çok güzel gündü

[alıntı yap]

mir-sad - 20.09.2013 10:31

kucuk cocuktum ama hala hatirlarim o gunu babam gelmisti o meshur formayla eve

[alıntı yap]

mazot - 26.10.2013 04:20

Low on numara takim yaratmisti. Rovansta Bolic´in son dk daki sutu direkte patlamasa cok ileriye giderdik. Parma o sene Uefa Kupasini almisti. Bi de Metin´in ayagini kirmisti Samsunlu Vural. Ondan sonra dususe gecmistik. Kesin sampiyon olacaktik. Cok talihsiz sezondu bea.

[alıntı yap]

mazot - 26.10.2013 04:27

Maca gelince‚ herkes kazanacagimizdan emindi. Takim cok iyi bir hava yakalamisti. Parma o zamanlar baya guclu takimdi. Buffon ve Cannavaro gibi genc yildizlari vardi. Balic ilk macta son dk larda Cannavaro yu attirmisti. Cannavaro bircok kritik top kesti o mac. Cok super oynamistik. Fark atabilirdik. Balic tam ikinci golu atacakti ki Cannavaro indirmisti yere ceza sahasina girmeden. Yemisti kirmiziyi. Son adamdi Balic. Super oynamisti o sezon.

[alıntı yap]

Billy - 26.10.2013 11:07

Löw´ü ne olursa olsun göndermeyecektik..

[alıntı yap]

Billy - 26.10.2013 11:17

Mesajı Gönderen: mazot:cLink:0030351
Low on numara takim yaratmisti. Rovansta Bolic´in son dk daki sutu direkte patlamasa cok ileriye giderdik. Parma o sene Uefa Kupasini almisti. Bi de Metin´in ayagini kirmisti Samsunlu Vural. Ondan sonra dususe gecmistik. Kesin sampiyon olacaktik. Cok talihsiz sezondu bea.

ayrıca şimdi bizim şike yaptığımızı iddia edenlerin o zaman 6s´nin şikenin dibine vurduğuna gözleri kördü

[alıntı yap]

mazot - 26.10.2013 16:14

Mesajı Gönderen: Billy:cLink:0030354

ayrıca şimdi bizim şike yaptığımızı iddia edenlerin o zaman 6s´nin şikenin dibine vurduğuna gözleri kördü

6s nin aldigi sampiyonluklarin cogu saibelidir. Bunu bilir bunu soylerim. O sene hakemler tarafindan baya korunmuslardi.

[alıntı yap]

cemakin1907 - 27.10.2013 00:23

Parma çok güçlüydü.İtalyan takımlarını yenmek hayaldi.Baliç o sezon inanılmazdı.Sonra kefen giydi ve öldü.Taraftar olarak muhteşemdik .Yanlış hatırlamıyorsam forma ile maç seyretme adeti o gün başlamıştı.Rüştü her yıl olduğu gibi o yıl da bizi Avrupada yakmasa çok ileri turlara gidebilirdik.90 lı yıllarda ki en güzel hatıralarımızdan biriydi o maç

[alıntı yap]

erkekantu - 02.11.2013 09:57

o sezonun parma kadrosu

Gianluigi Buffon
Davide Micillo
Matteo Guardalben
Saliou Lassissi
Roberto Mussi
Antonio Benarrivo
Lilian Thuram
Roberto Nestor Sensini
Luigi Sartor
Fabio Cannavaro
Luigi Apolloni
Paolo Vanoli
Mario Stanic
Reynald Pedros
Raffaele Longo
Diego Fuser
Stefano Fiore
Juan Sebastian Veron
Pierluigi Orlandini
Federico Giunti
Alain Boghossian
Dino Baggio
Faustino Asprilla
Mohammed Abdel Kader Toure
Gianluca De Angelis
Roberto Stellone
Hernn Crespo
Enrico Chiesa
Abel Balbo

yediğimiz 3.golün benzeri ne zaman yesek bu maç akla gelir.

Mesaj erkekantu tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

1 / 3