Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
Fenerbahçe Parma 1998 maç özeti
2 / 3
  koyu bilal - 06.11.2013 14:37

parmanın en iyi olduğu dönemdi maç öncesi ve sonrasıyla unutulmaz bir maçtı‚ parma o sezon kupaya uzanırken tek mağlubiyetini bizden almıştı. 2. maçtada sahayı onlara dar etmiştik bizi eledikten sonra kupayıda güle oynaya aldılar zaten.

[alıntı yap]

pesic67 - 14.11.2013 16:17

Rüştü ´nün rövanşta içine ettiği maç!..

[alıntı yap]

intorn - 31.10.2014 09:33

parma bir zamanlar çok güçlüydü

bu maçı izlemiştim dayımlarla ne sevinmiştik

[alıntı yap]

Konsolos bey - 08.03.2015 21:55

Bende o maçta okul tarafı kale arkası tam ortada idim.Taraftarımız muhteşemdi.Baliç frikik attı Moldovan vurdu gol oldu..

[alıntı yap]

muno|svea - 08.03.2015 22:26

Yan komşudaki abiler maça gitmişti forma dağıtılmıştı diye biliyorum geldiklerinde üzerlerinde forma vardı.
Cehennem gibi atmosfer vardı.
Deplasmanda ki maçı evde izledim yada dinledim Bolicin son dakikada kaçırdı ağladığım iki maçtan biridir heralde elendiğimize çok üzülmüştüm
Baliç benim favori oyuncumdu sırf adam sol ayak diye bende topa sol ayağımla vurayım diye sol ayağımla oynamaya çalışırdım gitti gsye bitti gözümde

[alıntı yap]

Vindfell - 23.09.2015 07:49

o zaman Kadıköy "KADIKÖY" idi. şimdiki gibi müşteri değil..

[alıntı yap]

moussa_şow - 23.09.2015 16:11

parma o sezon uefa kupasını almıştı ve sadece biz yenebilmiştik yanlış hatırlamıyorsam.

[alıntı yap]

lugano16 - 26.09.2015 00:29

saffet akbaş ve rüştü rençber işbirliğiyle facia bir rövanştı.
Boliçin son dakikalarda bir topu da direkten dönmüştü galiba.
rövanşta kötü ve tedirgindik. kötü goller yedik.
rakipten korkmasak turu atlayabilirdik

[alıntı yap]

buraque - 03.10.2015 23:54

Şu anki migros tribününde izlemiştim maçı.
Hayatımda bir daha böyle bir atmosfer görmedim.
Maçta forma dağıtılmıştı ancak sadece maraton tribününe dağıtılmıştı.
O zaman stadlar çok erken saatlerde dolduğundan Parma´lı oyuncular zemine bakmak için sahaya çıktıklarında stad fulldü ve tribünlerin tek tip formayla yaptıkları şovu hayranlıkla izlemişlerdi.

[alıntı yap]

jackdave - 13.04.2016 17:46

Yeni açık tribününde (şimdiki migros tarafı) maçı izlemiştim. Sabah 8-9 gibi gitmiştim maça.
Parmalı futbolcular tribünleri izlemekten ısınamamıştı. Forma kale arkaları hariç hem maratona hem de numaralıya dağıtılmıştı diye hatırlıyorum.
o sene yanlış hatırlamıyorsam parmayı uefada tek yenen takım bizdik. italyadaki maçta direkten dönen top ve talihsiz yediğimiz bir gol vardı ‚ saffet akbaş kendi kalesine atmıştı sanırım.

[alıntı yap]

2 / 3