Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu
31 Ekim 2002 Fenerbahçe - Panathinakos
2 / 4
  Necdettevfikken - 22.06.2015 13:57

Mesajı Gönderen: VMG1907:cLink:0030606
Maçtaydım. tarihte yapılımış en büyük kapaklardan biridir.
Birde maçtan hemen önce bir başkadır benim memleketim çalmıştı.
tüyler diken diken... ne günlerdi beeee

ben de maçtaydım ve aynı şekilde o şarkıda tüylerim diken diken olmuştu.

[alıntı yap]

hero of the day - 23.06.2015 17:47

Mesajı Gönderen: 12 numara yanında:cLink:0030600
fatih akyelin sutu.. hic unutmadim su atmosferi.. mohikan hic bu kadar duygulu olamadi.

o şut feyenoord maçıydı diye hatırlıyorum renkdaş . zeotobier çizgide tutmuştu . gol sanmıştım .

[alıntı yap]

FenerGoolGool - 24.06.2015 11:33

Ben de o maçtaydım. Tribünler muhteşemdi ama hayatımın en kötü bestesini de o maçta okul açıkta gfb sayesinde öğrenmiştim;
Ooo ooo haydı bastır fener gol
Bu taraftar için şampiyonluk için panathinakos a koy.

Melodisi yok‚ konuşur gibi söyleniyor beste O maçtaki arkadaşlarımla buluştuğumuzda hala bu besteyi söyleyip gülmeye başlarız.

[alıntı yap]

SerhattB - 26.06.2015 01:14

Fenaydı....

[alıntı yap]

Vindfell - 03.07.2015 19:49

bunun bir de Atina´daki rövanşında (4-1 yenildiğimiz maçta) stadyum içerisindeki TURKCELL reklamlarının üzeri kapatılmıştı. sebep olarak ta seyirci galeyana gelmesinmiş güya.

ayrıca CNN Türk muhabirinin kamerasındaki ´Türk´ yazan kısmı Yunan polisi kapattırmıştı.

burada maça elini kolunu sallaya sallaya giren ve milyon türlü rezillik yapan otostop çocuklarına karşın‚ orada -sözde yine güvenlik gerekçesi ile- stada 1 tane bile Türk seyirci sokulmamıştı.

Atina´yı doğup büyüdüğüm İstanbul´dan daha iyi bilirim. Atina ve Attiki yakası (Güney Yunanistan) Emniyet Genel Müdürlüğü o maçın oynandığı köhne Apostolos Nikolaidis stadyumunun (Leoforos Alexandras Caddesi) paralel tam karşısındadır. yani bırakın olay çıkartılmasını‚ isteseler kuş bile uçurmazlardı!

ama işte bulmuşlar bizim gibi kendi vatandaşını halkını aşağılayan ve de hakir gören bir devleti; az bile yapıyorlar. biz hala "bize taş atana ekmek atalım" deme salaklığında bulunalım. sana taş atana‚ sen de onun en az 100 katı sert ve büyük kaya-granit fırlatmaz isen‚ milletçe işte böyle şamar oğlanı olursun..

[alıntı yap]

hero of the day - 04.07.2015 05:23

Mesajı Gönderen: Vindfell:cLink:0030613

bunun bir de Atina´daki rövanşında (4-1 yenildiğimiz maçta) stadyum içerisindeki TURKCELL reklamlarının üzeri kapatılmıştı. sebep olarak ta seyirci galeyana gelmesinmiş güya.

ayrıca CNN Türk muhabirinin kamerasındaki ´Türk´ yazan kısmı Yunan polisi kapattırmıştı.

burada maça elini kolunu sallaya sallaya giren ve milyon türlü rezillik yapan otostop çocuklarına karşın‚ orada -sözde yine güvenlik gerekçesi ile- stada 1 tane bile Türk seyirci sokulmamıştı.

Atina´yı doğup büyüdüğüm İstanbul´dan daha iyi bilirim. Atina ve Attiki yakası (Güney Yunanistan) Emniyet Genel Müdürlüğü o maçın oynandığı köhne Apostolos Nikolaidis stadyumunun (Leoforos Alexandras Caddesi) paralel tam karşısındadır. yani bırakın olay çıkartılmasını‚ isteseler kuş bile uçurmazlardı!

ama işte bulmuşlar bizim gibi kendi vatandaşını halkını aşağılayan ve de hakir gören bir devleti; az bile yapıyorlar. biz hala "bize taş atana ekmek atalım" deme salaklığında bulunalım. sana taş atana‚ sen de onun en az 100 katı sert ve büyük kaya-granit fırlatmaz isen‚ milletçe işte böyle şamar oğlanı olursun..

[alıntı yap]

fcoskunses - 05.07.2015 23:14

ben de maçtaydım bizim kareografiler çok çok güzeldi ama Pana taraftarı o stadda gördüğüm en iyi deplasman taraftar grubuydu bunca yıl geçmiş aklımda hala...

[alıntı yap]

Holy_Diver - 29.07.2015 17:53

Mesajı Gönderen: fcoskunses:cLink:0030615
ben de maçtaydım bizim kareografiler çok çok güzeldi ama Pana taraftarı o stadda gördüğüm en iyi deplasman taraftar grubuydu bunca yıl geçmiş aklımda hala...

Rüştü yü sevmeme nedenleri 1874.madde

[alıntı yap]

fbcengizfb - 31.07.2015 16:01

Mesajı Gönderen: hero of the day:cLink:0030608

o şut feyenoord maçıydı diye hatırlıyorum renkdaş . zeotobier çizgide tutmuştu . gol sanmıştım .

Pana maçıydı. Fatih Akyel son dakika orta sahadan sallamıştı.

[alıntı yap]

12_Umut - 31.07.2015 21:03

rüstü recber olmasa dört dörtlük macti.

[alıntı yap]

2 / 4