Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
Fenerbahçemiz; UEFA Ülke Katsayısı ve Takım Puanları - IV
469 / 471
  GFB_emre1907 - 27.05.2021 16:04

Muhtemelen Jablonec‚ St. Johnstone Anorthosis´ten biri değil; CL 2. ön elemede elenenlerden biri gelir bize. Onların gelip bu 3 takımı da eleme ihtimali kuvvetli.

Yani Celtic‚ Rapid Wien‚ PSV Eindhoven‚ Sparta Prag ya da Midtjylland´dan biriyle karşılaşabiliriz.

Her halükarda -her ne kadar oduncu‚ marangoz falan oynatan takımlarla oynamak tatsız olsa da- Konferans Ligi grupları garanti. Orada da galibiyete 2 puan veriliyor. Bu sene en azından bir 15-16 yapıp koymak lazım kenara. 85.yiz ve berbat durumdayız. Şu an 19.500 puanla UEFA´da 3. torba‚ CL´de 4. torba takımı pozisyonundayız. Ayrıca 10.000 topladığımız 16-17 sezonu da bu sene siliniyor. İdeal olarak birkaç sene üst üste 10 üzeri puan toplayıp UEFA´da 1. torbayı CL´de 3. torbayı zorlar hale gelmeliyiz.

[alıntı yap]

Çankaya_SEDEN - 27.05.2021 16:25

yapmamız gereken uefa gruplarına kalmamız. grup kolay olursa eyw. ama olmazsa en azından 3. olup konfedarasyon liginde şampiyonluğu hedeflemeliyiz.

başka türlü bu seribaşı‚ avrupa ligi puanı‚ ülke puanı falan düzelmez.

[alıntı yap]

gunaysson24 - 27.06.2021 12:27

umarım şöyle ilk 16 ya kalabildigimiz bir avrupa senesi olur ‚
biraz iyi oyun‚ biraz kura şansı ‚ biraz futbol şansı vs vs ile ...
ısınmamız lazım şu avrupaya yeniden...
şansa çok çok ihtiyacımız olacak ama .

[alıntı yap]

ilker - 23.07.2021 08:36

Rakibimiz aşağı yukarı belli oldu gibi. Kura çekimi 2 Ağustos´ta ve şu 3 eşleşmenin galibinden biriyle eşleşeceğiz. Aynı ülke takımları eşleşemiyor o yüzden gs St. Johnstone´u elerse diğer 2 takımdan biriyle eşleşeceğiz.

1.Rakip: Jablonec / Celtic-Midtjylland kaybedeni. Celtic-Midtjylland ilk maç İskoçya´da 1-1 bitti. Bu eşleşmede kim elenirse elensin muhtemelen Jablonec´i eler ve bizim muhtemel rakiplerimizden biri olur.

2.Rakip: R.Wien-S.Prag kaybedeni / Anorthosis. İlk maçı Rapid Wien 2-1 kazandı. Bu eşleşmenin kaybedeni de Anorthosis´i eler ve muhtemel rakiplerimizden biri olur tahminimce.

3. Rakip: Psv-Gs kaybedeni / St. Johnstone. Gs-St. Johnstone eşleşmesi kesin artık. Gs eşşek değilse artık bu eşleşmeyi kazanır. O yüzden biz yukarıdaki 2 takımdan biriyle eşleşiriz.

Benim tahminimce rakibimiz ya Celtic ya da R.Wien olacak. Celtic gelirse bu tur için gereğinden zorlu bir eşleşme olur‚ o yüzden istemem. Gs elenirse St. Johnstone eşleşmesi de fena olmaz.

[alıntı yap]

Vrapcho - 25.07.2021 21:19

Mesajı Gönderen: ilker:cLink:0537484
Rakibimiz aşağı yukarı belli oldu gibi. Kura çekimi 2 Ağustos´ta ve şu 3 eşleşmenin galibinden biriyle eşleşeceğiz. Aynı ülke takımları eşleşemiyor o yüzden gs St. Johnstone´u elerse diğer 2 takımdan biriyle eşleşeceğiz.

1.Rakip: Jablonec / Celtic-Midtjylland kaybedeni. Celtic-Midtjylland ilk maç İskoçya´da 1-1 bitti. Bu eşleşmede kim elenirse elensin muhtemelen Jablonec´i eler ve bizim muhtemel rakiplerimizden biri olur.

2.Rakip: R.Wien-S.Prag kaybedeni / Anorthosis. İlk maçı Rapid Wien 2-1 kazandı. Bu eşleşmenin kaybedeni de Anorthosis´i eler ve muhtemel rakiplerimizden biri olur tahminimce.

3. Rakip: Psv-Gs kaybedeni / St. Johnstone. Gs-St. Johnstone eşleşmesi kesin artık. Gs eşşek değilse artık bu eşleşmeyi kazanır. O yüzden biz yukarıdaki 2 takımdan biriyle eşleşiriz.

Benim tahminimce rakibimiz ya Celtic ya da R.Wien olacak. Celtic gelirse bu tur için gereğinden zorlu bir eşleşme olur‚ o yüzden istemem. Gs elenirse St. Johnstone eşleşmesi de fena olmaz.

Biz gider celtici cekeriz.. cekelim de ..

[alıntı yap]

unihamburg - 26.07.2021 18:46

Mesajı Gönderen: ilker:cLink:0537484

Hocam eksik anlatmissin.

Kura cekiminde Fenerbahce 1. torbada olacak ve o torbada toplam 6 takim var. Ve o 6 takimdan 3 tanesi senin yukarda yazdigin rakiplerden biriyle eslesecekler. Kalan ücüde su takimlardan biriyle.

Su linkte daha önce yazmistim: http://forum.antu.com/CevapOku.aspx?gID=4&fID=77&kID=5109&cID=537456&no=4674

[alıntı yap]

ilker - 26.07.2021 19:50

Mesajı Gönderen: unihamburg:cLink:0537486

Hocam eksik anlatmissin.

Kura cekiminde Fenerbahce 1. torbada olacak ve o torbada toplam 6 takim var. Ve o 6 takimdan 3 tanesi senin yukarda yazdigin rakiplerden biriyle eslesecekler. Kalan ücüde su takimlardan biriyle.

Su linkte daha önce yazmistim: http://forum.antu.com/CevapOku.aspx?gID=4&fID=77& kID=5109&cID=537456&no=4674

Hocam benim anladığıma göre‚ en yüksek puanı olan ilk 3 takım‚ ki biz de onlardan biriyiz‚ bu 3 takımla eşleşecek. 1. torbadaki diğer 3 takım 3. torbadakilerle eşleşecek.

[alıntı yap]

unihamburg - 26.07.2021 19:57

Mesajı Gönderen: ilker:cLink:0537487

Hocam benim anladığıma göre‚ en yüksek puanı olan ilk 3 takım‚ ki biz de onlardan biriyiz‚ bu 3 takımla eşleşecek. 1. torbadaki diğer 3 takım 3. torbadakilerle eşleşecek.

Yok hocam öyle degil. Sirasiz bir sekilde 1. torbadan 3 takim 4. torba takimlariyla eslesecek‚ kalan 1. torba takimlari 3. torbadan takimlarla eslesecek.

"The teams are drawn in accordance with the priorities in the following order:
1) P1 teams are drawn against P4 teams.
2) The remaining P1 teams are drawn against P3 teams. "

[alıntı yap]

ilker - 26.07.2021 20:15

Mesajı Gönderen: unihamburg:cLink:0537488

Yok hocam öyle degil. Sirasiz bir sekilde 1. torbadan 3 takim 4. torba takimlariyla eslesecek‚ kalan 1. torba takimlari 3. torbadan takimlarla eslesecek.

"The teams are drawn in accordance with the priorities in the following order:
1) P1 teams are drawn against P4 teams.
2) The remaining P1 teams are drawn against P3 teams. "

Çok sağol hocam bilgilendirdiğin için. Neyse bizim için daha iyi olacak böyle o zaman. Benim zannettiğim şekilde olsaydı Celtic-Midtjylland veya R.Wien-S.Prag´tan birisi kesin gibiydi.

[alıntı yap]

unihamburg - 27.07.2021 10:11

Mesajı Gönderen: ilker:cLink:0537489

Çok sağol hocam bilgilendirdiğin için. Neyse bizim için daha iyi olacak böyle o zaman. Benim zannettiğim şekilde olsaydı Celtic-Midtjylland veya R.Wien-S.Prag´tan birisi kesin gibiydi.

Rica ederim. Umarim disimize göre bir rakip gelir.

[alıntı yap]

469 / 471