Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
Advocaat Reis ne demişti?
8 / 9
  lastcastle - 10.03.2020 04:47

Az önce Rangers ı eledigimiz maçın ozetini izledim hocaları Advocat reismis şaşırdım

[alıntı yap]

pesic67 - 13.03.2020 11:08

Mesajı Gönderen: Uche1907:cLink:0537344
adam kötü degilmis takim kötüymüs bunu anladik ama sonlara dogru oda bakti herkes ayri tas ayri hamam oda takmamaya basladi takimi

zaten Azizin oldugu yerde bu adam en fazla bir sene daha kalirdi oda en iyi ihtimal

Takım mı Kötüymüş??..

Sow
Lens
Emenike
Stoch
Van Persie
Fernandao
Josef
Ozan
Skerttel
Kjaer
Hatta Atıf ilk aklıma gelenler..

Bu kadro şimdi ligi domine ederdi..

Ayrıca Adovat reisin söylediklerini çok ciddiye almış olmalıyızki bu adamları yolladık‚

Alperlerle Topallarla falan devam ettik..

[alıntı yap]

devil_ridvan - 23.04.2020 09:57

Takım mı Kötüymüş??..

Sow >eskiden iyidi
Lens > cöp
Emenike > kafa yok yetenek var
Stoch -> hep aynı hareketleri yapan düz oyuncu
Van Persie > sakat
Fernandao > eh işte
Josef > işini yapan
Ozan -> ozamanlar 120 kg
Skerttel > işini yapan
Kjaer -> süper
Hatta Atıf > cöp

benim bakış açımda bu yani takımım olsa sırf kjaeri alırdım‚ bu yukardaki oyuncular şimdi yada bizden sonra nerelerdeydi?

[alıntı yap]

fkilic - 06.05.2020 03:37

Mesajı Gönderen: pesic67:cLink:0537348

Takım mı Kötüymüş??..

Sow
Lens
Emenike
Stoch
Van Persie
Fernandao
Josef
Ozan
Skerttel
Kjaer
Hatta Atıf ilk aklıma gelenler..

Bu kadro şimdi ligi domine ederdi..

Ayrıca Adovat reisin söylediklerini çok ciddiye almış olmalıyızki bu adamları yolladık‚

Alperlerle Topallarla falan devam ettik..

Burada oynadigi donemdede son kullanip tarihi gecmemis yildiz kategorisinde futbolcu yok. Taraftarinda sirajesi kaydi. Her sene kadro kotuye gidince kotunun iyisini iyi sanar olmuslar.

Burada teknigi eh denilebilecek uzaktan sutlar atabilecek guduk kategorisindeki Stoch var biraz. Ama 15 dakikalik bir oyuncuydu.
Sow sadece Rovosata atacak 40 yilda bir. Akilarda kalacak. Kjaer de yildiz degil ancak ondan sonra daha iyi stopper gelmedi. Gerisini konusmaya degmez bile.

Adcocat´e gelince. Ondan sonrada daha iyi hoca gelmedi. O adamin sansizligi kotu bir doneme gelmesiydi. Gerek oyuncu gerekse dagilan oyuncular‚ siyasi etki vs.

Mesaj fkilic tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

pesic67 - 03.06.2020 12:18

Advokat kötü hoca demedim..Ama kadroda kesinlikle kötü değildi..Advo geldi bu takımı kısa sürede toparladı.Manu ´lu Feyenordlu gruptan lider çıktık‚ derbileri kazandık..Kötü kadro bunları yapamaz‚ kötü hocayla da bunlar olmaz..

Şimdi burada iki sebep var;

1-Advo bir 10 numara alınmadı diye gerçekten küstü‚ ve düşüşle geçtik..(Oysa Daum ´un daha eksik ve yetersiz kadrosu vardı 2 şampiyonluk aldı‚ ikisini son maçta çaldılar.)..Bu kabul edebileceğim bir şey değil..

2-Sabote var..

NET..

Herşey yolunda giderken takımda hocada birden neden saldı??..Aklıma gelen sebep var yok değil..İnanmak istemesemde Aykut çapsızını takımın başına tekrar getirmek için miydi demiyor değilim..

[alıntı yap]

koyu bilal - 17.06.2020 11:06

Mesajı Gönderen: pesic67:cLink:0537351
Advokat kötü hoca demedim..Ama kadroda kesinlikle kötü değildi..Advo geldi bu takımı kısa sürede toparladı.Manu ´lu Feyenordlu gruptan lider çıktık‚ derbileri kazandık..Kötü kadro bunları yapamaz‚ kötü hocayla da bunlar olmaz..

Şimdi burada iki sebep var;

1-Advo bir 10 numara alınmadı diye gerçekten küstü‚ ve düşüşle geçtik..(Oysa Daum ´un daha eksik ve yetersiz kadrosu vardı 2 şampiyonluk aldı‚ ikisini son maçta çaldılar.)..Bu kabul edebileceğim bir şey değil..

2-Sabote var..

NET..

Herşey yolunda giderken takımda hocada birden neden saldı??..Aklıma gelen sebep var yok değil..İnanmak istemesemde Aykut çapsızını takımın başına tekrar getirmek için miydi demiyor değilim..

10 numara deyip geçme renkdaş Daum büyük hocadır ancak Aykut la beraber en büyük şansları kadrolarında çilingir Alex gibi bir adam vardı Advocat kendini paraladı bir orta saha için sonraki sene Aykuta sunulan imkanlar o adama sunulmadı aynı şey Daumun son senesinde de yapıldı adam golcü istedi gittiler golcü diye Gökhan Ünalı aldılar sonraki sene gelen Aykuta sunulan imkanlar da yine düşündürücü iz bırakan iki hocanın her ne hikmetse ardından gelen hep aynı kişi olmuş Aykut Kocamanı sevmesemde Ali Koç un bu kadar imkansızlıklarda onu göndermesinin ne kadar hata olduğunu da anladık oysa hepimiz onu gönderdiğinde alkışı basmıştık. Advocaat Daumdan sonra gelen en iyi hocadır hala yıllar önce söylediği şeyleri konuşuyoruz işin en kötü yanı da daha 3-4 sene önce bu takım şampiyon olamasa da ligi ve derbileri domine eden bir takım iken düştüğümüz duruma bak sıradan bir Anadolu takımından farksız olduk gerek yönetim gerekse kadro yapısıyla ne yazık ki hailimiz bu.

[alıntı yap]

tranquile - 18.06.2020 11:13

Adamın isteğini iplemeyip gerizekalı ve kazma oyuncular alırsan oda salar. Ben olsam bende salar .... böyle takımı derdim

[alıntı yap]

Cold_Fire - 06.07.2020 01:41

Advocaat gitti‚ Hollanda liginde PSV ve Ajax´a göre çok vasat bir kadrosu olan Feyeenord´u adam etti.
Başlarda biraz tökezlese de yanılmıyorsam şu virüs belası çıkana kadar son 8 maçta 8 galibiyet aldırmıştı‚ şampiyon olmaları ivme olarak kuvvetle muhtemeldir ama virüs nedeniyle Hollanda ligini bitirdiler.
Ben severdim Advocaat´ı. Keşke Vitor´a verilen bütçenin tamamı Advocaat´a verilseydi‚ eminim çok farklı şeyler olurdu. Adam resmen transfer diye ağlıyordu ama sesine kulak veren olmadı o dönem.
Bir Lens alındı‚ ondan da maksimum verim aldı

Mesaj Cold_Fire tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

Muscular Man - 18.07.2020 16:04

Mesajı Gönderen: fkilic:cLink:0537350

Burada oynadigi donemdede son kullanip tarihi gecmemis yildiz kategorisinde futbolcu yok. Taraftarinda sirajesi kaydi. Her sene kadro kotuye gidince kotunun iyisini iyi sanar olmuslar.

Burada teknigi eh denilebilecek uzaktan sutlar atabilecek guduk kategorisindeki Stoch var biraz. Ama 15 dakikalik bir oyuncuydu.
Sow sadece Rovosata atacak 40 yilda bir. Akilarda kalacak. Kjaer de yildiz degil ancak ondan sonra daha iyi stopper gelmedi. Gerisini konusmaya degmez bile.

Adcocat´e gelince. Ondan sonrada daha iyi hoca gelmedi. O adamin sansizligi kotu bir doneme gelmesiydi. Gerek oyuncu gerekse dagilan oyuncular‚ siyasi etki vs.

Mesaj fkilic tarafından düzenlenmiştir...

Kjaer yıldız değil süper star bu lig seviyesi için....

[alıntı yap]

Aizen* - 20.07.2020 05:34

1 seneyi bile doldurmadı bu adam kulüpte. Ama saygıyla anıyorum.

9 ayda tüm kulübün röntgenini çekti‚ masaya koydu‚ tedaviyi söyledi‚ reçeteyi yazdı.

İstediklerinin yarısını hatta çeyreğini Advocaat ile veya başka düzgün bir hoca ile yapsak‚ şu an farkı açmış gidiyor olurduk.

Adam çökmeye başlayan Türk futbolunda bir takımı ayakta tutabilecek hatta bu çöküşü fırsata çevirebilecek şeylerden bahsetmişti.

[alıntı yap]

8 / 9