Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
UEFA Avrupa Ligi Son 32 Tur / Fenerbahçe - Zenit (12 Şubat 2018 Saat:20:55)
105 / 108
  eyetkin - 12.02.2019 23:37

valla kim ne derse desin isla süper adam. zaten juventusta bi dünya maça çıkmış adamın 28 29 yaşında ne isi var bizde demiştim geldiğinde.
bir de topal yine golü yedirmek için baya uğraştı ama yapamadı. önce penaltı yaptı‚ sonra ikinci yarı kornerden kafayla kendi denedi şansını olmadı. çok çabuk kurtulmalıyız bu adamdan.

[alıntı yap]

SasSsuha - 12.02.2019 23:39

geniş özet alabilir miyiz

[alıntı yap]

gokhaninho_10 - 12.02.2019 23:39

Sırada‚ yatayspor ve duruşçu fikospor var. Koyun şunlara sırasıyla hadi yavrularım benim

[alıntı yap]

Serhathodja - 12.02.2019 23:42

Comolli nin nasıl bir çapsız olduğunu maçın yedeklerine bakınca bir kez daha anladım. Comolli seneye kalırsa yine takım kuramaz.

[alıntı yap]

dekonline - 12.02.2019 23:50

Takım özellikle ilk yarı inanılmaz oynadı. Kötü denecek kimse yoktu bir tek M.Topal çevre kontrolü yapmadığı için penaltı yaptırdı o kadar. Harun´da normal olanı yapıp penaltıyı kurtardı.

Yalnız şunu söylemek lazım. Benim çocukların iyi niyetinden hiçbir şüphem yok ama işin kötü tarafı bu kadar büyük hırs‚ azim‚ özveri ve mücadele etmelerine rağmen yetmiyor abi yetmiyor.

Misal Topal hiç gerek yokken aptalca bir penaltı yaptırıyor.

Hasan Ali ile İsla tam işi bitirecek yerde çok saçma bir orta ya da pas veriyorlar. Oraya kadar çoğu zaman iyiler ama tam fişi çekecekleri yerde yetenekleri yetmiyor.

Eljif hırslı falan ama iş şut atmaya gelince ortada yok. 8jk li Dorukhan´ın attığı şutlara bakın bir de Eljif´e. Bir kafa topu olayı vardı ilk yarı gözü kapalı topa gidiyor. Özet varsa dikkatli bakın görürsünüz.

Jailson ha keza öyle. Bugün inanılmaz oynadı resmen ciğersiz dedirtti kendine ama o da fişi bitirme anında yok. Bugün onu izleyince Aurelio´yu gördüm bir an ama Aurelio çok şut atar iyi ara pasları yapardı.

Mesela Moses farklı. Onda ki kaliteyi bir bakışta anlıyorsunuz. Bir ara İsla´ya bir pas attı aradan tamamen kalite kokuyordu. Basit ama etkili bir pas tam adamın önüne.

Valbuena bildiğimiz gibi. O da yetersiz aslında ama takımdaki kalite eksikliği o kadar fazla ki ona ciddi ihtiyacımız var.

Yani netice de maçı kazandık mutluyuz ama renktaşlar bu kadro ile işimiz gerçekten zor. Ersun Yanal eleştirileri yaparken bunları da göz önünde bulundurun lütfen.

[alıntı yap]

yasinbaser - 13.02.2019 00:23

Bu Ruslarda da doğu aklı var. Hiçbir zaman Batı´ya yaklaşamazlar.

[alıntı yap]

Fenerlikral - 13.02.2019 00:25

Mesajı Gönderen: eyetkin:cLink:0535593
valla kim ne derse desin isla süper adam. zaten juventusta bi dünya maça çıkmış adamın 28 29 yaşında ne isi var bizde demiştim geldiğinde.
bir de topal yine golü yedirmek için baya uğraştı ama yapamadı. önce penaltı yaptı‚ sonra ikinci yarı kornerden kafayla kendi denedi şansını olmadı. çok çabuk kurtulmalıyız bu adamdan.

+++ ve de volkanida ekle

Her yorumun dogru

[alıntı yap]

avukat_21 - 13.02.2019 00:33

1-Yan toplardaki zaaflarına rağmen Harun varken Volkanın asla oynamaması gerektiğini bu maçta birkez daha anlamış olduk
2- Topalın varlığının takıma zarar verdiğini‚ yaptırdığı acemice penaltı‚ kalemize yaptığı ters vuruş ve amatörce top kayıplarıyla birkez daha görmüş olduk
3-Elmasın işlenmesi‚ üzerinde durulması gereken bir değer olduğunu‚ 8 ve 10 dışında kullanılarak harcandığını bir kez daha görmüş olduk
4-Kadro itibariyle en yaratıcı oyuncumuzun Valbuena olduğunu‚ eksiklerine rağmen sezon sonuna kadar kadroya yazılması gereken ilk oyuncumuz olduğunu birkez daha anlamış olduk
5-Mosesin büyük bir yetenek ve takım için önemli bir güç olduğunu fakat; maç temposu olarak takımın çok gerisinde olduğunu anlamış olduk
6-zenit‚ sezon başı güçsüzlüğü ve dağınıklığı içerisindeydi. Skor fena değil ama taraftar gücüyle ikiyi bulabilmemiz gerekirdi. Gerçi taraftar bugün evlere şenlikti o ayrı tabi
7-slimani öyle veya böyle komple bir forvet. Elimiz mahkum‚ sezon sonuna kadar destek olmalıyız. Başka çaremiz yok malesef...

[alıntı yap]

mayki - 13.02.2019 00:43

Tebrikler

[alıntı yap]

TorchgardenSK - 13.02.2019 01:51

Tebrikler Fenerbahçem.. İlk yarıdaki performans umut vericiydi inşallah daha fazla görürüz sezonun geri kalan kısmında..

Harun‚ Sadık ve Skrtel çok iyiydi...

[alıntı yap]

105 / 108