Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
UEFA Avrupa Ligi Son 32 Tur / Fenerbahçe - Zenit (12 Şubat 2018 Saat:20:55)
106 / 108
  murphy59 - 13.02.2019 08:36

Tebrikler ilk yarısı özellikle süperdi maçın emeği olan herkese teşekkürler.

o yarım saatlik oyunda 2-3 ü yakalayıp turu geçmemiz lazımdı. seneye bir kaç kaliteli oyuncuyla bu anlayışla oynayabilirsek işi oturturuz..

[alıntı yap]

_stinson_ - 13.02.2019 09:15

Topal kaç para alıyor? Verdiğimiz her kuruşa yazık. gitsin lokma döktüreceğim.

[alıntı yap]

nicoxx - 13.02.2019 09:28

Rusya´daki maç için takımın kontratak futbolu için çalışması lazım.
Dün bu hızlı çıkışları bir türlü beceremedik.
Orada daha çok fırsat geçebilir elimize.
Bir tane gol bulursak iş biter.

[alıntı yap]

LmpGrdn1907 - 13.02.2019 10:00

devam ‚ alırız insallah kupayı

[alıntı yap]

Yarizon - 13.02.2019 10:30

Ersun Hoca maçtan sonra‚ 60 dakikalık oyun için ´´bu oyunu herkese kabul ettireceğiz´´ diye konuşmuş.

Evet ilk 60 dakika iyi-çok iyi arasındaydık bence de. 1 saatlik oyunda skor olarak sadece 1´de kalmamız da şanssızlık olduğu kadar forvet etkisini de alamadığımızı gösteriyor. Slimani´nin neden bu kadar gezerek oynadığını anlamıyorum‚ kimse uyarmıyor mu bu adamı bu konuda merak ediyorum. Zaten çok güçlü bir adam değil‚ gol atmak için kullanacağı eforu sağda solda gezerek heba ediyor; bunun mantıklı bir tarafı yok.

Son 2 maçtır Ersun Hoca´nın hamlelerinin de zamanında yapılmadığını düşünüyorum. Hem zaman olarak hem de isim olarak sahadan çıkanlar doğru değildi. Ki Ayew Efendi girdikten sonra ortadan gelmeye çalıştılar devamlı.

Sözün özü; skor fena değil. Orada atacağımız 1 gole bakar her şey..

Sadık-Jailson-İsla-Moses kardeşlerimize de sevgilerimi sunuyorum‚ ayaklarınıza sağlık

[alıntı yap]

wapati - 13.02.2019 10:55

Valbuena inanılmaz kaliteli bir oyuncu ‚ özellikle ilk kontrol müthiş ötesi ‚ havadan yerden sert hafif demeden gelen tüm topları 0‚5 sn de yumuşatıp önüne alıyor ‚ bu çok önemli bir özellik ..

[alıntı yap]

wapati - 13.02.2019 10:58

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0535494

Nüfusa filan kesin 7-8 yaş geç yazdırılmış 30 yaşında böyle Afrikalı olmaz

geldiğinden beri söylüyorum 40 yaşında veteran topçu gibi ( Ayew )

[alıntı yap]

SucukLuYumurta - 13.02.2019 11:20

Tebrikler takımımıza. Güzel galibiyet oldu. İkinci maçta 1 gol bulursak 3 gol atmaları gerekecek. Bence Sadık gibi yüreğimizle savunma yaparsak 3 tane yemeyiz bunlardan. Slimani´nin problemi bölgesinden bağımsız oynaması. Moses‚ Valbuena‚ Isla‚ Hasan varken kanada ya da göbeğe gitmeyeceksin. Forvet bölgesinde kalıp pozisyon‚ gol kovalayacaksın. Kendini yormayacaksın geldi mi saplayacaksın.

[alıntı yap]

aLwayStar - 13.02.2019 13:50

ISLA eleştirmek için demiyorum ama yaptığı bindirmelerden kendi yararlanabilse yada final paslarını düzgün verebilse her maç temizinden 2-3 gol çıkar‚ buna çalışılması lazım‚ aynı pozisyonları rakipler bulsa affetmez.

[alıntı yap]

hakankary - 13.02.2019 14:05

Mesajı Gönderen: aLwayStar:cLink:0535633
ISLA eleştirmek için demiyorum ama yaptığı bindirmelerden kendi yararlanabilse yada final paslarını düzgün verebilse her maç temizinden 2-3 gol çıkar‚ buna çalışılması lazım‚ aynı pozisyonları rakipler bulsa affetmez.

Hem o hem de takım arkadaşları çalışmalı çoğu pozisyonda kimse top almak için kendisini gösteremiyor.

[alıntı yap]

106 / 108