Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
UEFA Avrupa Ligi Son 32 Tur / Zenit - Fenerbahçe (21 Şubat 2019 Saat:20:55)
152 / 154
  snow - 22.02.2019 00:13

Mesajı Gönderen: alper1908:cLink:0537216

Anlaman kıt galiba. Takım halinde topun arkasındaydık demiyorum rakipten fazlaydık.
3. golde kaleye en yakın 3 bizden 1 tane Zenit li oyuncu vardı. Ceza sahası içinde. Nerenle izledin ki maçı?

bende düzgün düzgün cevap yazıyorum.

[alıntı yap]

alper1908 - 22.02.2019 00:16

Mesajı Gönderen: snow:cLink:0537217

bende düzgün düzgün cevap yazıyorum.

Düzgünlerin böyleyse...

[alıntı yap]

Sakin Akin - 22.02.2019 00:16

Mesajı Gönderen: crazyb0y:cLink:0537213

sizin futboldan anlamadiginiz kesin o zaman. her mac daha iyi oynayan takim her mac daha iyi sonuc alir. 3 kulvarin 2sinden elendik biri bizden kotu zenit oburu ayni ligde bile olmayan umraniyespor.

2 ay sonra kume dusersek bakalim ersunu nasil savunacaksiniz o zaman.

replik hazir "ama kadroyu o kurmadiki yaaa ne diyonuz yaaa"

yaw he ondan heee

futboldan anladigin belli‚ senden faydalanmaliyiz. zaman gösterecek kim hakli. senin kelime oyunlarina cevap verecek zamanim yok.

[alıntı yap]

ousta - 22.02.2019 00:24

Mesajı Gönderen: mülkiidare:cLink:0537208
Eğer bugün sahada İsla Ve listede yer bulamayan Soldado ve Dirar olsaydı bu turu geçerdik ‚ hoş bir tur sonra elenebilirdik. Çok açık söylüyorum‚ bu yıl alınan yabancılardan Slimani Frey Ayew Benzia ile eskilerden Roman bu takımın değil herhangi bir orta sıra takımının oyuncusu olamaz .Hasan Şener Alper ve Köybaşı da yerli olarak yedekte bile olamayacak adamlar. Bize 5 yabancı ‚ 3 yerli 11 iyi oyuncusu lazım

Slimani‚ Ayew ve Benzia´ya kiralama bedelleri + yıllık maaşları toplam 10 milyon euro´nun üzerinde para ödüyoruz. Bu çöpleri başımıza saran kişi hala takımda dolaşıyor‚ daha kötüsü önümüzdeki senede yeni çöpleri almak için bekliyor.

[alıntı yap]

kutluhan - 22.02.2019 00:35

2019 şubatında avrupaya veda ettik.

Bu yıl küme mücadelesi verdiğimizden 2020 şubatında da avrupada yokuz.

2021 şubatında görüşmek üzere avrupa‚ muhtemelen o şubatta da eleniriz‚ tabii avrupaya gidebilirsek.

[alıntı yap]

serdar özlük - 22.02.2019 00:40

bu maçta yediğimiz goller yıllarca avrupa maçlarında yediğimiz gollerin kopyasıydı resmen.avantajlı skora rağmen maçın başında gol ye(ulan bütün avrupa maçlarında yapıyoruz bunu en formda olduğumuz zico döneminde bile chelsea´ya 4. dakikada gol yemiştik.)sonra toparlamaya çalış gol at avantajı yakala sonra o avantajı tabi ki koruyama...bir gol ye tam da çeviremeyeceğin dakilarda.(mesela 75 ile 90 arası)bir kere de tersi olsun anasını satayım.kanımıza işlemiş bu senaryo...

[alıntı yap]

BaY-FB - 22.02.2019 00:48

Dikkat ederseniz her maç aptalca goller yiyoruz.Golleri yediren oyuncularımız hep aynı kişiler.Senelerdir hasan alinin mehmet topalın şenerin yedirdiği golleri görmekten bıktım.

[alıntı yap]

gabby agbonlahor - 22.02.2019 00:51

İki Türk takımı da son 16 yı bile göremeden elendi.

Milli takımı ayrı dandik kulüp takımları ayrı dandik

[alıntı yap]

fthhncr - 22.02.2019 01:08

Normal gol yemeyi bile beceremiyoruz

[alıntı yap]

_stinson_ - 22.02.2019 09:11

Bir oyuncu arada sırada ne kadar iyi oynarsa oynasın‚ fandımentılı kısıtlıysa yetenekleri ve yaşı artık ben tamamım bittim diyorsa oynamamalı. Topal denen futbol fukarasında bunu gördük. PrenseS gibi topa vuran adamdan derdimize DevA olmasını bekliyoruz. Uzaklaştır işte topu niye mırın kırın ediyorsun?

Geçen uğur karakullukçu´nun dediği gibi kasada para yok ah olsa da böyle topçuların kahrını çekmesek. Eskiden Avrupa arenasında bizi gören geldi yine Allah kahretsin derdi keşke gelmeseydi de turu rahat geçsek derdi şimdi kurada bizi çeken keyifleniyordur.

Ben takım içi iletişimde de büyük sorun olduğunu düşünüyorum. Bazıları takım içi iletişime katılamıyor. duyuyor ama konuşamıyor. bunu da çözmemiz gerek.

[alıntı yap]

152 / 154