Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
Zenit´i eleyeceğiz!
2 / 5
  cosby - 03.02.2019 10:42

İnanmak başarmanın yarısıdır...

[alıntı yap]

Fenerlikral - 03.02.2019 12:04

Mesajı Gönderen: Sinyor_CanBartu:cLink:5167440
tamam şu an güzel bir hava yakaladık ancak böyle abartı beklentiler yüksek olasılık elenmemiz sonucu taraftarı hayal kırıklığına uğratır.
Zenit bizden çok daha iyi takım. Elenmemiz gayet doğal. Bunun eleştirilecek bir yanı yok bu sene ligi bitireli daha fazla travma yaşamadan yeter.

[alıntı yap]

Avicenna - 03.02.2019 12:44

Keske Dirar‚ Soldado‚ Ekici‚ Serdar hepsi oynayabilselerdi .
Ama bende umutluyum‚ Zenit elenmeyecek takim degil iyi oyuncularinida sattilar.

[alıntı yap]

ancyra - 03.02.2019 13:00

Miha moses dirar sadık Serdar Tolgay Soldado...
Bunların tamamı listede olsaydı Ozaman inancım olurdu.

Sanırım Soldado dirar sadık dahil edilecek. Yok Soldado yerine mosesi tercih ederse Forvet Slimani olacak..ben ihtimal vermiyorum ama..

Soldado
Ayew Ekici dirar
Topal jailson
Hasan skrtel sadık Isla
Volkan

Şeklinde bir 11 bekliyorum..hepsi dahil olsaydı listeye‚ jailson yerine Tolgay‚ ayew yerine moses yazar‚ Serdar miha rotasyona hamle olarak koyardik..

Özetle tur konusunda çok ta ümitli değilim.

[alıntı yap]

van Persie - 03.02.2019 13:16

Yine geri zekalı eziğin biri eksi basıp basıp gitmiş.

[alıntı yap]

subatotuz - 03.02.2019 13:51

Mesajı Gönderen: van Persie:cLink:5167502
Yine geri zekalı eziğin biri eksi basıp basıp gitmiş.

Zenit i anlatan bir mesaja eksi veren adami ciddiye almamak lazim. Ruh hastasinin biri iste

[alıntı yap]

myth_1907 - 03.02.2019 14:47

kafalar yine pırıl pırıl‚ yok şu aşamada zenit mi elenirmiş‚ yok 2 maç kazandık diye havalara girmişiz.

kardeşim 2 maçtır rakiplere tecavüz ediyoruz resmen‚ hem iststistiklerde hemde oyunun genelinde. 1-0´ı erken buluyoruz sonra 4e 5e gidecek maçı 15-20 dk stresle izliyoruz. soldadosu slimanisi ayew denen kekosu her maç bomboş pozisyonları kaçırmıyor mu ?

takım hava yakaladı‚ hoca sistemini yavaş yavaş oturtuyor‚ fizik olarak çok daha iyiyiz. zenit kim rus liginin ortalama bir takımı. vardara bilmem neye elenirken biz büyük değilmiydik ?

bunun adı futbol‚ bizim adımızda Fenerbahçe‚ başımızda büyüklüğümüzün farkında bir hoca var ve maşallah söylediği her sözü yerine getiriyor. zenite içeride en az 2 tane koyacağız. kaledeki çuval saçmalamazsa turu çok rahat geçeriz. azıcık kendinize güvenin imkanı olanda ilk maça ve deplasmana mutlaka gitsin. yürekten söylüyorum bunu‚ bu moralle ve havayla tokatlar geçeriz.

[alıntı yap]

subatotuz - 03.02.2019 14:50

Iste bize lazim olan tribun ruhu! "BIZLER INANDIK! SIZDE INANIN!"

Mesajı Gönderen: myth_1907:cLink:5167530
kafalar yine pırıl pırıl‚ yok şu aşamada zenit mi elenirmiş‚ yok 2 maç kazandık diye havalara girmişiz.

kardeşim 2 maçtır rakiplere tecavüz ediyoruz resmen‚ hem iststistiklerde hemde oyunun genelinde. 1-0´ı erken buluyoruz sonra 4e 5e gidecek maçı 15-20 dk stresle izliyoruz. soldadosu slimanisi ayew denen kekosu her maç bomboş pozisyonları kaçırmıyor mu ?

takım hava yakaladı‚ hoca sistemini yavaş yavaş oturtuyor‚ fizik olarak çok daha iyiyiz. zenit kim rus liginin ortalama bir takımı. vardara bilmem neye elenirken biz büyük değilmiydik ?

bunun adı futbol‚ bizim adımızda Fenerbahçe‚ başımızda büyüklüğümüzün farkında bir hoca var ve maşallah söylediği her sözü yerine getiriyor. zenite içeride en az 2 tane koyacağız. kaledeki çuval saçmalamazsa turu çok rahat geçeriz. azıcık kendinize güvenin imkanı olanda ilk maça ve deplasmana mutlaka gitsin. yürekten söylüyorum bunu‚ bu moralle ve havayla tokatlar geçeriz.

[alıntı yap]

nicoxx - 03.02.2019 14:57

Neden olmasın arkadaş.
Takımda iyi sinyaller var.
Evet saçma sapan uefa listesi yüzünden bir çok futbolcuyu ekleyemiyoruz.
Ama bu al turu sana hediye ediyorum demek değil.
Kadıköyde çok farklı bir ambiyans ile tek farklı da olsa galibiyet bekliyorum.
Rusya da ise güzel bir kontra atak futboluyla eleyebiliriz.
Moses‚ Tolgay kilit oyuncu oyuncular olacaktır inşallah

[alıntı yap]

Sercan Sepici - 03.02.2019 14:58

İnşallah eleriz takım olarak güzel bir hava yakaladık

[alıntı yap]

2 / 5