Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
FENERBAHÇE:1 Zenit:0 (UEFA Son 32.Tur İlk Maç) Maç Sonu
5 / 6
  nicomedia1907 - 13.02.2019 00:05

İkinci maçta işimiz zor‚ hoca çok geç oyuncu değiştirdi Moses i daha erken almalıydı‚ maçın adamı Sadık .

[alıntı yap]

dhassand - 13.02.2019 00:35

Tempolu oyunu 60 dakikaya çıkardık‚ gayet güzel gidiyoruz. Önceki maçlarda tempoyu kaybettiğimiz andan itibaren defansa kapanıp tamamen teslim oluyorduk‚ bugün görece daha iyi savunduk o bölümde de.
Bireysel olarak çok güzel performanslar vardı‚ İsla‚ Ersun hoca geldiğinden beri harika‚ ikinci maç çok ararız onu.
Tempo yapıp rakibe yüklendiğimiz anlarda gol bulamamamız çok olumsuz etkiliyor‚ 1-0´da kalıp rakibi oyuna döndürüyoruz.
Tur için bir şey söylemek zor ama oyun olarak iyiye gidiyoruz.

[alıntı yap]

TR-CaPTaiN - 13.02.2019 00:47

İlk yarı müthiş futbol oynadık. Zenit´i adeta ezdik Topal denen kütüğün armutça hareketini Harun telafi etti. İşte bir tane kazma belki de turu kaybettiriyordu nerdeyse. 53 numara ayaklarına sahip çıkamayıp adama tekme atıyor. İkinci yarıdaki futbolu beğenmedim ama yine de gol yemeden bitirmek güzel.

[alıntı yap]

Jimmer Fredette - 13.02.2019 00:54

Siz asıl tehlikenin farkında değilsiniz. İsla sarı kart gördü ve 2. maçta cezalı duruma düştü. Dirar yok kadroda‚ Şener oynayacak orada.

[alıntı yap]

sambacı - 13.02.2019 01:02

Mesajı Gönderen: Jimmer Fredette:cLink:0535609
Siz asıl tehlikenin farkında değilsiniz. İsla sarı kart gördü ve 2. maçta cezalı duruma düştü. Dirar yok kadroda‚ Şener oynayacak orada.

Şener gelecek sezon için beşiktaş ya da galatasarayla anlaşmış diye haberler vardı. Hatta benzia yerine onun dışarıda kalacağı konuşuluyordu. Şimdi sezonun en önemli maçında görev gelecek kendisine. Profesyonelliğini bozmayarak elinden geleni yapmak zorunda.

[alıntı yap]

alibabasipor - 13.02.2019 03:10

Harun (biliyorum forumdaki herkese aykiri olacak ama) - Penaltiyi mukemmel kurtardi ama hic guven vermiyor. Yan toplarda ozellikle hep bi kaza cikacak diye bekliyorum. Alternatifi Volkan olunca haliyle taraftarin arzusu Harun ama gene de bence uzun vadede baska bir file bekcisine ihtiyacimiz var
Isla - cok calisti‚ belki de en cok o terledi‚ iyi niyetli oynadi fakat hucumda cok yetersiz kaldi. Paslari yerini bulsa daha cok pozisyona gireriz
HAK - Kapasitesi dahilinde oynadi‚ iyi mucadele etti
Skrtel - Hatasiz oynadi‚ saglam durdu.
Sadik - Canini disine takti‚ helal olsun
Topal - defansa bu kadar yakin oynarsa her mac birsey yumurtlar. Uzun yillar bu takima emek veren futbolcumuza kotu soz soylemek istemiyorum ama farkli mevkilerde denesek daha mi iyi olur acaba?
Moses - bariz kaliteli topcu‚ ama dakikalar ilerledikce yoruldu. Kondisyonu artarsa muthis olur. Futbol zekasi da harika ama sanki biraz agir kaliyor kimi zaman. Gene de kadronun degisilmezi‚ biraz hocayla calismaya ihtiyaci var.
Valbuena - Safi kalite‚ takimin dinamosu‚ beyni. Ah bir Alex olsaydi keske diyor insan
Jailson - Cok caliskan‚ iyi niyetli‚ pres yapti mi rakip afalliyor. Arkadaslarin dedigi gibi Aurelio tadinda. Brezilyali oldugu her halinden belli
Eljif - Iyi niyetlidir diildir‚ ama bu cocuk yerine kaliteli topcumuz olsa ligde kalmaya diil‚ sampiyonluga oynardik. Super lig topcusu olabilir mi olamaz mi tartisirim‚ Fenerbahce oyuncusu degil tartismam!
Slimani - Kesinlikle Fenerbahce oyuncusu olamaz. Laubaliligiyle hali sahada top oynamaya cikmis gibi. Gene ayni seyi soyleyecegim ama ‚ yerine iyi bir forvetle sampiyonluga oynuyorduk
Ayew - Beceriksizligini gectim‚ dunyada futbol zekasi dagitildigi gun revir izni almis herhalde. Hic kendine guveni de yok. Bu da Fenerbahce futbolcusu degil. Cakma Webo
Potuk - Birsey anlamadik‚ elini tasin altina koymasi gerek. Eskiden pozisyonlarin icine dalardi ederdi‚ onu da birakmis. Hocamizin telkiniyle duzelir diye umuyorum.

Genel olarak takimin kondisyonu dusuk‚ Allah´tan Zenit´in de kondisyonu cok yok. Genc bi kac topcusu haric onlar da bizim gibi nefes nefese kalmisti daha ilk yari bitmeden. Kendi evlerinde cok zor mac olur. Erken bir gol atarsak atlariz turu diye umuyorum.

[alıntı yap]

land38 - 13.02.2019 09:39

İlk yarı sezonun en iyi futbolu vardı bir çok eksiğe ve santrforsuz oynamamıza rağmen

Jailson ‚ Isla ve Sadık çok iyiydi

Isla ´ya ayrı bir parantez açmak lazım ‚ ikinci yarıyla birlikte müthiş bir form yakaladı. Kaldı ki dün Dirar olsa çok daha etkili olurdu ikisi

Isla´ya çok atıp tuttum ama gerçekten son maçlardaki performansı ile düşüncelerimi tam terine çevirdi bravo

Son olarak ‚ sezon başından bu yana en keyifli tribün ortamı da vardı. Haftaiçi ‚ kış günü ‚ takımın durumu vs. etkenlere rağmen çok coşkulu bir taraftar vardı

Tribünde keyif aldım ve bir kez daha iyi ki Fenerbahçeliyim dedim

Oyunun karşılığı skor olarak düşük kaldı ama inşallah tur için yeterli olur

[alıntı yap]

fesis - 13.02.2019 09:54

1 gol daha bulabilseydik çok iyi olurdu‚ ama ikinci yarı oyundan düştük‚ olsun buna da şükür.

[alıntı yap]

BERSUCAN - 13.02.2019 09:55

Isla‚ Sadık ‚Skertel ‚Harun ‚Jailson vasatın üstünde bir performans sergiledi.

Valbuena ‚elif ‚HAK ‚Moses vasat bir performans segiledi.

Slimani ve Topal bana göre bizim adımıza maçın en kötüleri idi.

Özellikle dengesiz Topalın kendi ceza sahamıza girişi yasaklanmalı.Adamın ne kafasında ne ayaklarında ne kollarında ayara var.

Ersun Hoca tempo ve baskı düzeyini 60 a kadar çıkardı.Eminim ilerleyen zamanlarda bu dahada yükselecek.Bu hocanın hakkını verecek 2 tane santroforumuz olsa idi dün akşam ilk yarı bitmeden turum fişini çekerdik.

Ayrıca Valbuena içinde birşeyler söylemek gerekiyor.Ufacık boyu ile ve yetersiz fizik gücü ile ayağında bu kadar top tutup deyim yerindeyse gel bana bas benden topu çal benim kaleme kontra yap demesinin arkası kesilmiyor.Ve bu defalarca defalarca yaşanıyor.Bu kadar tekrar aynı hataları yapan bir futbolcunun profesyonellik anlayışı enteresan.

[alıntı yap]

sinantalya07 - 13.02.2019 10:55

Ellerine ayaklarına sağlık. İhtiyacımız vardı buna.

Avrupa maçlarında farklı bir motivasyonla oynadıkları gerçek. Tek eleştirim Ayew in oyuna alımasıydı bu maçta. Onun yerine Frey daha etkili olurdu bana göre. Ersun hoca da 1-0 yatayım demeden Eljif´i çıkarıp teorik olarak forvet olan Ayew´i alarak cesaretini ve isteğini gösterdi‚ tebrik ederim.

[alıntı yap]

5 / 6