Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
Zenit:3 Fenerbahçe:1 (UEFA Avrupa Ligi Son 32 Tur) Maç Sonu
3 / 6
  murat ulusar - 21.02.2019 23:04

Frey Slimanı´den daha mı kötü de oyuna alınmadı
Herhangi bir oyuncu Slimani´den daha kötü olabilir mi

[alıntı yap]

ssniper1907 - 21.02.2019 23:04

Mesajı Gönderen: HuseyinAkçay:cLink:0537129

Hocanın ne suçu var birisi anlatsa‚ frey i oynatyor suç‚ slimani yi oynatıyor suç‚ ayew i oynatıyor suç.

Ben demedim‚ sürekli ölü pas yapın diye. Muhtemelen hoca demiştir. Takımı o hazırlıyor olmalı....

[alıntı yap]

DavidGilmour - 21.02.2019 23:06

ilk yarı alper ısrarı ve hasan ali denen futbol fukarası takımı yaktı. bu ayew belki forvet oynar diyordum‚ pinpon bile oynayamaz. ilk 18´e alınmaması gereken en az 8 futbolcu var takımda.

şener‚alper‚hasan‚topal‚volkan‚slimani‚frey‚ayew denen çöplere verilen paraya 2 tane kulüp kurulur.

[alıntı yap]

BaY-FB - 21.02.2019 23:08

Ben Fenerbahçe için ailemle tartışıyorum küfürler savuruyorum.Bu kadar kötü durumda olmamıza sebep olan hocayıda başkanıda oyuncusuda zerre umrumda değil.Emin olun şuan en kötü durumda olan bizi.Ne başkanın ne hocanın ne de oyuncuların şeyinde değil.Hepsinin keyfi yerinde

Mesaj BaY-FB tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

_KoKoR_ - 21.02.2019 23:09

Mesajı Gönderen: ssniper1907:cLink:0537151

Ben demedim‚ sürekli ölü pas yapın diye. Muhtemelen hoca demiştir. Takımı o hazırlıyor olmalı....

Durum 2-1´ken‚ tur bizdeyken‚ takımın gol atacak hali yokken‚ ne yapacakti ki takım?

Çok değil‚ 60 IQ´su olsaydı Mehmet´in‚ tur bizdeydi bu çöp kadroya rağmen.

Buradan Hoca´ya vurulmaz‚ el insaf...

[alıntı yap]

yasinbaser - 21.02.2019 23:09

Kendi ellerimizle verdik turu.

[alıntı yap]

mülkiidare - 21.02.2019 23:10

Comolli Allah cezanı versin de bizi senden kurtarsın. 12-13 milyon Euro harcayıp kurduğu hücum hattına bak ; çöpler soldan sağa Slimani ‚ Ayew ‚Frey‚Benzia . 6 ayda takımın as olan hücum gücünü sıfırladılar . Bir İranlı Serdar Azmun bizim savunmayı dağıttı‚ böyle bir adam bile bulamadı

[alıntı yap]

Semih - 21.02.2019 23:12

kötü halimize ragmen eleyebilirdik olmadı‚takımda forvet yok‚ligde kalalım‚razıyım ben.

[alıntı yap]

BaY-FB - 21.02.2019 23:13

Takım ruh gibi valla lider yok beyin yok kalp yok.Şu takımda kuyt‚emre‚alex gibi adamlar olsaydı neler olurdu

[alıntı yap]

SerdarG - 21.02.2019 23:14

Mesajı Gönderen: murat ulusar:cLink:0537150
Frey Slimanı´den daha mı kötü de oyuna alınmadı
Herhangi bir oyuncu Slimani´den daha kötü olabilir mi

İşte bir algı operasyonu gidiyor. Slimani Frey´in tırnağı olamaz.

Bir de bu takımda İsmail Köybaşı oynuyor‚ Alper Potuk oynuyor. Bu durumda hep eksik oynuyoruz‚ Ayew ise yokları oynuyor. Sadece el-kol hareketleriyle arkadaşlarına havaya sokmaya çalışıyor. Olsa olsa bir rap şarkıcısı olur. Slimani ısrarının açıklaması olur‚ olmaz‚ valla bu saatten sonra hiçbir önemi yok. Önce "takımla bağı kalmadı"‚ sonra oynat‚ karambolden bir gol atsın‚ sonra Ayew santrfor‚ sonra oyuna giren Slimani. Belki patlama yapar.

[alıntı yap]

3 / 6