Antu.com Cep Forumları
Sayın Ziyaretçimiz foruma bağlanmak için tıklayınız
Fenerbahçe Avrupa Kupaları Forumu
Zenit:3 Fenerbahçe:1 (UEFA Avrupa Ligi Son 32 Tur) Maç Sonu
4 / 6
  ssniper1907 - 21.02.2019 23:14

Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:0537163

Durum 2-1´ken‚ tur bizdeyken‚ takımın gol atacak hali yokken‚ ne yapacakti ki takım?

Çok değil‚ 60 IQ´su olsaydı Mehmet´in‚ tur bizdeydi bu çöp kadroya rağmen.

Buradan Hoca´ya vurulmaz‚ el insaf...

Açıkçası atıyor olsak‚ oyunu atma üzerine oynasak böyle pozisyonda yaşamazdik.
Ona göre enerjini de korurdun.

[alıntı yap]

Semih - 21.02.2019 23:15

Mesajı Gönderen: ssniper1907:cLink:0537151

Ben demedim‚ sürekli ölü pas yapın diye. Muhtemelen hoca demiştir. Takımı o hazırlıyor olmalı....

bizim bildigimizi hoca daha iyi biliyor‚o yüzden pas yaparak skoru korumak istedi‚takımda gol atacak adam yok.

[alıntı yap]

Jai - 21.02.2019 23:15

Yasanabilecek tum rezillikleri yasadik 9 ayda Bir allah korusun iceride gs maglubiyeti bir de kume dusmek Bu sene ligde kalalim baska bir sey istemem durumuna geldim sahsen ben. Yaziklar olsun bizi bu hale dusurenlere Mahvettin baskan bizi, kac sene toparlanamaz bu takim

[alıntı yap]

kalimenjero - 21.02.2019 23:16

Arkadas su takimin oyun tarzini hocanin taktigi olarak nasil goruyorsunuz.sizin hocanin taktigi sandiginiz durumun 1 tane sebebi var kepaze futbolculardan kurulu olmamiz..

[alıntı yap]

SerdarG - 21.02.2019 23:16

Mesajı Gönderen: Jai:cLink:0537175
Mahvettin baskan bizi‚ kac sene toparlanamaz bu takim

Ben en az üç sene diyorum artık.

[alıntı yap]

dekonline - 21.02.2019 23:17

Takım çok kabız. 2.yarı o çat çat pas yaptığımız yerde bile araya kaçacak‚ şut atacak‚ ortaya kafa vuracak bir tane adamın yok.

Bu takım üretken olmak zorunda. Yoksa ligte bile kalamaz.

Zajc‚ Moses‚ Tolgay‚ Ekici‚ Dirar‚ Valbuena. Bu adamlar kesin oynamalı. Bunlar bile yeterli değil ama elde top yapacak adamlar bunlar.

Topal‚ Hasan Ali‚ Şener‚ Eljif gibi adamlar bir halta yaramaz bu saatten sonra. Bize gol atacak‚ attıracak adam lazım.

[alıntı yap]

ssniper1907 - 21.02.2019 23:17

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:0537174

bizim bildigimizi hoca daha iyi biliyor‚o yüzden pas yaparak skoru korumak istedi‚takımda gol atacak adam yok.

Mutlaka biliyor‚ ben demedim hocaya çok güveniyordum.
Bu maçta gole oyna‚ atamayanlara kızalım bizde.
Elbet bir kaç inanılmaz kötüler var‚ tez zamanda kurtulmak dileğiyle

[alıntı yap]

murphy59 - 21.02.2019 23:19

Bu takim kume düşsün basaksehiri satin alsinlar.. borc harc hurç nereye kadar. Hasta olcaz artık..

[alıntı yap]

BaY-FB - 21.02.2019 23:19

Şuan seçim olsa ali koç ve aziz seçime girse ali koç tarihi fark yer.Bir kulüp bu kadar kötü bu kadar acemice yönetilmez.Yahu gsnin dursun´u bile neler yapabildi bizim ali koçun tek başarısı yok olamayacakta

[alıntı yap]

Young Zoran - 21.02.2019 23:20

Normalde bu turdan ümidim yoktu ama yazık oldu. Yediğimiz 1. ve 3. goller abuk subuk. İlk golde Şener adama basmadı rahat rahat orta yaptırdı‚ Sadık da uzaklaştıramayınca yedik. 3.golde Azmoun 3 kişi arasında golü attı.

Hocanın Alper-Tolgay değişikliği doğruydu‚ Tolgay oyuna girince maçın hakimiyeti bize geçti. Son paslarda daha çabuk davransak pozisyon bulup gol atabilirdik ama yapamadık. Üstüne bir de saçma sapan gol yedik. Bence son değişiklikte oyuna Slimani değil Frey girmeliydi. Slimani´nin hem oyun zekası sıfır hem de bu saatten sonra ondan hayır gelmez.

[alıntı yap]

4 / 6